18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co z czego się wywodzi w świecie muzyki

Narkusss • 2014-06-05, 23:08
Praca Pabla Moralesa de los Riosa, który za pomocą kilku flamastrów w ciekawy oraz miły dla oka i ucha sposób przedstawia ewolucję muzyki.



(gdyby tak uczyli muzyki w szkołach nie mielibyśmy tylu technojebów teraz :D ).

KiecolPB

2014-06-06, 13:46
Fajnie posłuchać czasem kilku kawałków, które w jakiś sposób znamy z filmów. Co do muzyki to nie spinać się co lepsze, a co nie. Tylko niedowartościowane ciule piszą teksty typu "ahaha słucha hiphopu, co za ciula, ja słucham prawdziwej muzyki, rock, metal, itd". PS: Ja słucham harda, a wy? ^^

Yoshka

2014-06-06, 13:48
Planowanie przestrzeni to ma w małym paluszku

grudy

2014-06-06, 14:09
Tylko merytorycznie trochę nie do końca... Ta polifonia w renesansie :D

WhoCaresAboutNik

2014-06-06, 14:17
k***a debile, wszędzie debile ograniczające się na jeden gatunek. Kucbrudasy metalowce, poprurkowce, patola słuchająca hardkorowego rapu o życiu w bloku, wożonko umcykowce. Ja słucham wszystkiego, od V symfonii Beethovena, przez SoaD, Trzeci Wymiar, do VGM i jakiś techniawek(specjalnie dawałem bardziej znane nazwy, INB4 słucham tylko komercyjną muzykę)

Policeman

2014-06-06, 15:15
Mi tam nic do tego kto czego słucha, jednio słuchają zajebistego metalu, rocka, inni ch*jowe i wiejskie techno...co kto lubi :D

4h...........ch

2014-06-06, 15:18
Zapomniał że muzyka starożytna nie pochodzi od egipcjanów czy kogokolwiek, została ona "wynaleziona" na nowo przez filozofów zgodnie z matematyczną stopą. Tj. Takt na 3, pięta, całość, palce. Widać to szczególnie w muzyce klasycznej.

ulifont

2014-06-06, 15:33
Jak dobrze, że jeszcze nikt nikogo nie wyzwał od lewaków.

MaczoJuh

2014-06-06, 15:35
@Up
zamknij ryj lewaku :D <niah niah niah, szyderczy plan sie powiodl!>

ulifont

2014-06-06, 15:56
MaczoJuh
teraz czuję spełniony.

KurwaRomantyk

2014-06-06, 16:18
Krechafety napisał/a:

Pewnie nie zauważyliście, że nie wymienili disco polo ani tych wszystkich elektro/technosyfów... a nie... przecież to nie muzyka :)


Powiedział idiota, co pewnie w życiu techno nie słyszał :roll:

ellsworth

2014-06-06, 19:50
Ładnie widać na filmiku, że w XX wieku coś poszło nie tak. Muzyka, która przez tysiąclecia była uosobieniem harmonii stała się harmiderem.

Antybozia666

2014-06-06, 20:37
Moja muzyka jest lepsza niż wasza, a moje bąki śmierdzą bardziej niż wasze ! HAHAHA

Mesjaszowaty

2014-06-06, 21:50
Jest cala seria w wykonaniu autorstwa jegomoscia, zamiast temat muzy mogla pojsc edukacja, wiem ze jest bo gdzies kiedys ogladalem ale po angielsku, nawet nie wiem czy napisy pl do tego dorzucaja.

baraq

2014-06-07, 15:50
@KiecolPB poleciales troche z tym hardem :D strikte harda gra np Angerfist, Korsakoff czy ew Wildmotherfuckerz, ale sam uwielbiam hardstyle wiec za brennan heart'a i zatox'a lapiesz piwko, a swoja droga wybrales dobry walek, bo ostatnio to sam nustyle nagrywaja co zmierza do radia Eska :/

a wszystkim co sie spinaja ze elektronika to nie muzyka czarny i cyganski do tego ku*as prosto w dupe!