18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wybierasz ?

kurczak94 • 2012-09-13, 18:21
Dla bezmózgich tłumaczę opis

"Wolałbyś przejść przez to...

czy wylizać jaja bezdomnemu?"


mateor19klub

2012-09-13, 21:15
Stawiam kolejkę. Piwko dla każdego:)

Pr...........zy

2012-09-13, 21:25
kurczak94 napisał/a:

Dla bezmózgich tłumaczę opis



Kolejny pie**olony poliglota.
Znasz jakiś jeszcze inny język czy na tym zasranym angielskim kończy się twoja wiedza? Widzisz k***a j***ny bałwanie ja znam rosyjski plus angielski i to Ty jesteś dla mnie bezmózgiem! j***ne kmioty nauczyły się podstaw angielskiego i k***a cwaniakują jacy to inteligenci gdzie tylko można.
Ciulu chcesz zabłysnąć naucz się: niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego... wtedy pogadamy.

Vinewood

2012-09-13, 21:35
Cytat:

Widzisz k***a j***ny bałwanie ja znam rosyjski plus angielski i to Ty jesteś dla mnie bezmózgiem


Rosyjski był obowiązkowym językiem więc jakiś specjalny kruwa nie jesteś :D

zonabregana

2012-09-13, 21:40
@ Vinewood mi w szkołach do głowy niemiecki zamiast rosyjskiego kładli...

bezdomnego można umyć i jako tako doprowadzić do ładu

Perhydrol

2012-09-13, 21:46
Ja to bym po drugiej stronie położył 10 zeta i pokazał bezdomnemu.

Doktór

2012-09-13, 21:50
Wybór tragiczny. Szczególnie jak ktoś cierpi na arachnofobię.

Pytanie czy jajca bezdomnego są równie ,,zapajęczone"? :D

Sussli

2012-09-13, 21:52
A jest bramka nr 3 ?

EmPeroR77

2012-09-13, 22:03
To już w stanach można wybrać rodzaj kary za jazedę po pijaku ?

Elalex

2012-09-13, 22:35
Bardziej mnie rajcowało czytanie waszych komentów goście niż myślenie nad opie**alaniem bezdomnemu ;)

jankol

2012-09-14, 00:22
6Dark6Bartek6 napisał/a:

dezodorant, zapalniczka i wio !!


Myślisz, ze by pomogło z tymi jajami bezdomnego? :amused:

Knutsen

2012-09-14, 01:57
Pozbyłby się kłaków :q

Fragless

2012-09-14, 03:07
Temat ujawnił wielu kryptogejów i ich fantazję. Ja bym po prostu założył kombinezon i śmiało przeszedł.

Calina

2012-09-14, 12:29
Z dwojga złego wolę bezdomnego :/

kurczak94

2012-09-17, 17:53
Prostowoczy napisał/a:



Kolejny pie**olony poliglota.
Znasz jakiś jeszcze inny język czy na tym zasranym angielskim kończy się twoja wiedza? Widzisz k***a j***ny bałwanie ja znam rosyjski plus angielski i to Ty jesteś dla mnie bezmózgiem! j***ne kmioty nauczyły się podstaw angielskiego i k***a cwaniakują jacy to inteligenci gdzie tylko można.
Ciulu chcesz zabłysnąć naucz się: niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego... wtedy pogadamy.



Hehe, wiedziałem że ktoś się zbulwersuje :) Przyszpanowałeś nieźle, brawo! Oprócz angielskiego (na średnio-zaawansowanym poziomie) znam jeszcze niemiecki, który jest znacznie trudniejszym językiem niż rosyjski. Może nie jest to poziom hiperzaawansowany, ale będąc w niemczech kilka razy mogłem dogadać się bez problemu, a i na olimpiadach z tegoż języka miałem niemałe osiągnięcia. Tak że zanim nazwiesz kogoś j... bałwanem, to pomyśl trochę czy masz do tego pełne podstawy. Jako człowiek doświadczony życiowo (42 lata jak deklarujesz) powinieneś wiedzieć, że nie ocenia się książki po okładce, a w tym wypadku, nie ocenia się ludzi po poście. Chyba masz jakieś kompleksy skoro aż tak się oburzyłeś. Poza tym to jest SADISTIC. :idzwch*j:

Chciałem napisać "dla gimbazy", ale stwierdziłem że niektórzy gimnazjaliści przewyższają poziomem inteligencji, wiedzy i kultury osobistej ludzi starszych, a więc teoretycznie mądrzejszych, dlatego użyłem "dla bezmózgich". Tak, uważam że nieumiejętność przetłumaczenia tak prostego tekstu jest oznaką debilizmu, głupoty, bezmózgowia itd. Jeżeli ktoś się poczuł urażony, to niech zapie**ala do książek i się edukuje - proste! Nie możemy pochwalać niewiedzy.