18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dangda

2012-12-03, 17:31
w moskwie najszersza ulica w centrum ma do osmiu pasow. w jedna strone :D

hszanu

2012-12-03, 20:30
kończy się paliwo, woda i jedzenie - ale o vódce nie wspomnieli :wodka:



:amused:

BlanX

2012-12-03, 20:43
dangda napisał/a:

w moskwie najszersza ulica w centrum ma do osmiu pasow. w jedna strone :D



?

czyli ile? 1,2,3,4,5,6 czy 7 ?


A swoją drogą to niedobrze,że taki korek materiału na harda będzie mniej...trochę żal...

own33333d7

2012-12-03, 20:54
pkh napisał/a:

"Po 3 dniach kończy się jedzenie."
Kto ma przy sobie jedzenia na 3 dni? Kierowca TIRa w trasie chyba nawet nie, a co dopiero osobówki...rosja ;p


To była metafora. Chodziło o to że po trzech dniach kończy się wódka.

NE...........55

2012-12-03, 21:40
200 kilometrowy korek? U nas nie ma nawet tylu autostrad...

Slonievsky

2012-12-03, 22:51
@up Następny j***ny ignorant...

Sl...........nx

2012-12-03, 23:04
tomqj napisał/a:

właśnie się budują j***ny debilu
odejdź od kompa i obejrzyj trochę Polskę, skuriwały ignorancie



To dosyć interesujący punkt widzenia. Czy to dlatego zrezygnowano z budowy wschodniej obwodnicy Krakowa, trasy wylotowej z Krakowa na Warszawę, że nie wspomnę o tym, że z Krakowa w godzinę ciężko jest dojechać choćby do Jędrzejowa, nie mówiąc już o Kielcach i nic się w tym kierunku nie poprawiło od dawien dawna?
Pewnie, od Kielc przez Radom do Warszawy jest w porządku, ale Polska nie zaczyna się na Kielcach i na Warszawie nie kończy.

JezusToŻyd

2012-12-03, 23:05
k***a pacany w domu siedzą po szkole i mówią znowu jak to w Polsce jest źle. ch*j, że otwarli w tym tygodniu chyba koło 60 kilometrów autostrady Kraków-Tarnów i teraz od granicy z niemcami można do Tarnowa dojechać, a Kraków-Tarnów zajmuje 40 minut a nie 2 godziny jak wcześniej.
Ale przecież w Polsce jest TAK ŹLE! Gimbusy powyżej zdają się pytać: "Jak żyć premierze? Skoro prawka nie mamy?"

tomqj

2012-12-03, 23:10
Slonx napisał/a:



To dosyć interesujący punkt widzenia. Czy to dlatego zrezygnowano z budowy wschodniej obwodnicy Krakowa, trasy wylotowej z Krakowa na Warszawę, że nie wspomnę o tym, że z Krakowa w godzinę ciężko jest dojechać choćby do Jędrzejowa, nie mówiąc już o Kielcach i nic się w tym kierunku nie poprawiło od dawien dawna?
Pewnie, od Kielc przez Radom do Warszawy jest w porządku, ale Polska nie zaczyna się na Kielcach i na Warszawie nie kończy.


nie wiem czy zauważyłeś, ale mowa była o AUTOSTRADZIE PÓŁNOC-POŁUDNIE....
a jeśli chodzi o Twój potok słów to Kraków koło ch*ja mi leży. Dla mnie jest zwyczajną miejscowością, którą staram się omijać bokiem :)

Garbatyx

2012-12-03, 23:21
tomqj napisał/a:


właśnie się budują j***ny debilu
odejdź od kompa i obejrzyj trochę Polskę, skuriwały ignorancie


no właśnie wszyscy widzimy jak się "budują" od dobrych kilkunastu lat... jeśli nie masz żadnej wiedzy na ten temat to nie rzucaj ogólnikami i chwytliwymi hasełkami bo tak jest najprościej. I żebym nie zapomniał, :idzwch*j:

mooop12

2012-12-04, 00:11
tomqj napisał/a:


odejdź od kompa i obejrzyj trochę Polskę, skuriwały ignorancie



tomqj napisał/a:


Kraków koło ch*ja mi leży. Dla mnie jest zwyczajną miejscowością, którą staram się omijać bokiem :)



:idzwch*j:

tomqj

2012-12-04, 07:05
Garbatyx napisał/a:


no właśnie wszyscy widzimy jak się "budują" od dobrych kilkunastu lat... jeśli nie masz żadnej wiedzy na ten temat to nie rzucaj ogólnikami i chwytliwymi hasełkami bo tak jest najprościej. I żebym nie zapomniał, :idzwch*j:


Łatwiej powiedzieć, że "rudzielec" daje dupy, nie? :)

reszty nie komentuję. Jeśli jesteś zbyt tłusty, żeby sie ruszyć sprzed komputera, albo nie masz prawka czy samochodu to odpal sobie targeo.pl i obczaj czerwone grube linie. Szczególnie na południu nowe nitki A4 :)

Sl...........nx

2012-12-04, 23:28
tomqj napisał/a:

nie wiem czy zauważyłeś, ale mowa była o AUTOSTRADZIE PÓŁNOC-POŁUDNIE....



A Kraków to gdzie niby leży? Na zachodzie?
Jeżeli masz jutro lekcję geografii, to lepiej na nią przyjdź.

tomqj napisał/a:

a jeśli chodzi o Twój potok słów to Kraków koło ch*ja mi leży. Dla mnie jest zwyczajną miejscowością, którą staram się omijać bokiem :)



Wiadomo, burak i cham jak ze wsi wyjedzie, to ma problem w mieście, więc twoja uwaga mnie nie dziwi.

tomqj

2012-12-05, 14:36
Slonx napisał/a:



1. A Kraków to gdzie niby leży? Na zachodzie?
Jeżeli masz jutro lekcję geografii, to lepiej na nią przyjdź.



2. Wiadomo, burak i cham jak ze wsi wyjedzie, to ma problem w mieście, więc twoja uwaga mnie nie dziwi.


1. Kraków nie leży przy A4, ziom. Kraków, jak zapewne wiesz, znajduje się na trasie planowanej (po cześci budowanej już) S7, ale , jak zapewne zauważyłeś, mowa tu o autostradach. Ponownie odsyłam np. na targeo.pl albo maps.google.pl

2. Silisz się na bycie zabawnym, ale może najpierw wyczytaj sens i wczuj się w konktekst wypowiedzi, a potem ewentualnie pisz coś "zabawnego" za co dostaniesz pare piwek.
A jeśli chodzi o jazdę po Krakowie, to chyba nie powiesz, że jeździ się z dziką satysfakcją i komfortem? Byłbyś bluźniercą :)
A jeśli tak jednak twierdzisz to przejedź się ze Skawiny na Bratysławską o 7:30 :)