18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co to za hałasy?

kajtoh • 2015-05-26, 11:17
- Tato, tato! Co to za hałasy ostatniej nocy?
- Ja i twoja mama uprawialiśmy sex.
- Ale mama nie żyje!?
- Wiem.

margas

2015-05-26, 12:40
Nie wiem jak wy ale ja mam dość tych ch*jowych "dowcipów" w którym każdy nawiązuje albo do nekro albo pedofilii. Może za pierwszym, drugim i setnym razem było zabawnie, ale teraz jedyne na co mam ochotę widząc coś takiego to postawić antypiwo albo się zrzygać. Ile można wałkować to samo?

@Up
Autor chciałby być czeladnikiem BongMana, tamten pomimo tego, że już chyba nie stara się być śmieszny to jego suchary trzymają jakiś poziom i różnorodność, a nie j***nie trupów, j***nie dzieci i j***nie zwierząt -,-

onion

2015-05-26, 13:14
klasyczny dowc**asek - śmiechłę gromko :D

kajtoh

2015-05-27, 15:05
Chciałbym wyprostować sytuację - to mój pierwszy "dowcip" o j***niu trupów. Dziękuję.

SlipknotDziwko

2015-05-27, 21:41
Swego rodzaju klasyka sadistica,więc nie wiem o co chodzi @margas

natking

2015-05-27, 21:45
Ale to nie jest o j***niu trupów. Może trup był efektem j***nia.

quniu88

2015-05-27, 22:10
margas napisał/a:

Nie wiem jak wy ale ja mam dość tych ch*jowych "dowcipów" w którym każdy nawiązuje albo do nekro albo pedofilii. Może za pierwszym, drugim i setnym razem było zabawnie, ale teraz jedyne na co mam ochotę widząc coś takiego to postawić antypiwo albo się zrzygać. Ile można wałkować to samo?

@Up
Autor chciałby być czeladnikiem BongMana, tamten pomimo tego, że już chyba nie stara się być śmieszny to jego suchary trzymają jakiś poziom i różnorodność, a nie j***nie trupów, j***nie dzieci i j***nie zwierząt -,-



Piesek na motorku lepszy? Sadistic jest od sadyzmu. Nie podoba się dowcip - jest masa innych działów. Po prostu przewijaj dalej. Tu powinno być coś dla nowych użytkowników, oni widza tylko główną bez harda i innych działów.
Dlatego jak najbardziej na głównej powinny się pojawiać kolejne tego typu kawały i inne rzeczy, które "już były" - sadistic powinien trzymać poziom by zachęcać nowych, a nie pieski na motorze się pojawiają, a znikną dowc**y bo jeden panicz się nimi nudzi... scroll ci nie działa, czy jak? Może idź na demoty i narzekaj, że znowu galeria? Albo znowu obrazek w czarnej ramce z podpisem? Na piekielnych narzekasz, że znowu historia o listonoszu? A na mistrzach, że znowu riposta z czyjejś tablicy na fb?
Na wyborach głosowałeś chociaż, czy tylko narzekasz, że znowu te same partie?
Jak oglądasz mecz to też narzekasz, że znowu zj***li zamiast samemu kupić bilet, zacząć chodzić na stadion, klub będzie miał kasę i w końcu poziom się podniesie? Nic się nie zmieni od narzekania.

margas

2015-05-27, 23:21
@quniu88
Rozumiem, że to sadistic, że klasyka sadistica ale, gdy w 8 na 10 żartów można się domyślić zakończenia to staje się już po prostu nudne. Mam wrażenie, że większość tych dowcipów powstaje tylko po to aby zebrać piwa od użytkowników którzy jeszcze tym nie rzygają. Gdyby była opcja odznaczenia poddziału "żarty o pedofilach" i "żarty o j***niu trupów" z pewnością bym z niej skorzystał. Lubię sobie przeczytać dobry dowcip dlatego często odwiedzam ten dział ale ostatnimi czasy ciężko znaleźć coś na prawdę zabawnego, coś co nie byłoby przewidywalne i utarte. Piwko dla Ciebie za normalną wypowiedź a nie gimnazjalny bełkot co też zdarza się coraz rzadziej.

Zapi93

2015-05-28, 10:41
Ja z innej beczki, może mi ktoś wytłumaczyć sens tego ,,!?"? Co to niby ma znaczyć? Z tego co wiem to zapytanie z wykrzyknieniem pisze się tak ,,?!", a przy okazji tam nie ma pytania tylko stwierdzenie... Nasz kraj upada.

kajtoh

2015-05-28, 11:08
@Up

Już tłumaczę. Gdy wypowiedzeniu wykrzyknikowemu zakończonemu znakiem wykrzyknika towarzyszy niepewność lub wahanie, możemy owe uczucia wyrazić w interpunkcji dodatkowym pytajnikiem po wykrzykniku, np. „i co, łyso Ci!?"

Xx...........oJ

2015-05-28, 14:23
@margas Jakie k***a 8 na 10? Proponowałbym nauczyć się liczyć.

Kamilarz

2015-05-28, 18:17
A może tacie chodziło o ducha, w sensie, że uprawiał seks z duchem.