18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tranzystor

2013-07-13, 15:24
snikersx napisał/a:

@up http://pl.wikipedia.org/wiki/Miron_Sycz zajrzyj czasem i poszukaj coś w internecie głąbie, a nie od razu napie**alasz lewacką propagandą. Pieprzony debilu



Ty tępy prawiczku, dla normalnych ludzi Wikipedia, którą może edytować każdy, nawet taki cep jak ty, nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Napie**ol lepiej w Wiki złote biografie swoich idoli Maciory i Kalksteina.

voidinfinity

2013-07-13, 18:00
tranzystor napisał/a:



Ty tępy prawiczku, dla normalnych ludzi Wikipedia, którą może edytować każdy, nawet taki cep jak ty, nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Napie**ol lepiej w Wiki złote biografie swoich idoli Maciory i Kalksteina.



sycz sam przyznał że tata biegał po lasach z UPA w wywiadzie dla tygodnika powszechnego.

w tvn24 nic nie powiedzieli? znalezienie tej informacji zajęło mi całe 5 sekund.

jednej głupiej kwerendy w google ci się nie chciało wpisać jełopie? czy może jak fakty nie są po twojej myśli - to gorzej dla nich.

weź dalej broń tych co mieli tatę w UPA, dziadka w wermachcie, albo wujka w SB, tylko nie narzekaj potem że w Polsce jest ch*jowo.

tranzystor

2013-07-13, 19:31
voidinfinity napisał/a:

weź dalej broń tych co mieli tatę w UPA, dziadka w wermachcie, albo wujka w SB, tylko nie narzekaj potem że w Polsce jest ch*jowo.



Nikogo nie bronię, nie lubię PO. Ale wk***ia mnie nieco, że banda prawiczków nie wspomniała jeszcze o dzielnym akowcu Rajmundzie Kaczyńskim i dziurach w jego życiorysie, podobnie jak stryju cudownych bliźniaków - stalinowskim prokuratorze. Mało tego - nikt nie wspomniał o nazwisku Kryże, zbrodniarzu "komunistycznym", którego PiS tak ochoczo wzieło pod swoje skrzydła. W Polsce każdy polityk do kłamca i ch*j, więc nie rozumiem skąd polaryzacja na "prawicę".