18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co to jest używka?

Don • 2012-07-01, 22:01
Wykazał się zajebistą inteligencją, sprytem oraz szczerością.

-Nie, paliłem przecież.

Martiniquaa

2012-07-02, 00:04
Używka do włosów. Od dzisiaj w sklepach odżywka do włosów normalnych z liści konopii indyjskich, opium-maska do włosów z makówek, a także spray na zniszczone końcówki z dodatkiem łysiczki lancetowatej.

koras1897

2012-07-02, 00:04
Tak właśnie wygląda przeciętny zwolennik legalizacji. I kto jest temu wszystkiemu winny? Ja bym zrzucił winę na raperów, którzy tą trawę promują tak jakby nie zdawali sobie sprawy, że ich słuchacze często nie przekraczają wieku nawet tych 16 lat i teksty w stylu "zajeb macha" łykają jak żule tanie wino, niby walczą o legalizację, ale im więcej będzie takich "palaczy" jak dzieciak na filmiku, tym bardziej zioło legalne nie będzie. Mi to w sumie wszystko jedno bo problemu z kupnem tej używki nie mam.

Sacree

2012-07-02, 00:35
Już nie wiem czy Wy se jaja robicie, czy mówicie poważnie. Ale wiem jedno... Nie różnicie się od tego dzieciaka niczym, poza wiekiem. pie**oleni znawcy i specjaliści :-|

pawu95

2012-07-02, 03:00
Sacree napisał/a:

Już nie wiem czy Wy se jaja robicie, czy mówicie poważnie. Ale wiem jedno... Nie różnicie się od tego dzieciaka niczym, poza wiekiem. pie**oleni znawcy i specjaliści :-|



Z takich powaznych tematow sie nie zartuje. Wstrzykiwanie marihuany zabija i nie wolno bagatelizowac problemu.

Vinewood

2012-07-02, 10:34
Powinien zostać oddany pod opiekie kuratorowi albo jeszcze lepiej dać go do poprawczaka. Przypominam że palenie marihuany jest NIELEGALNE w Rzeczpospolitej Polsce.

Leq

2012-07-02, 13:15
Kapitan oczywisty oczywiście w formie.

Spur

2012-07-02, 13:21
j***ny brudas za parę lat będzie miał prawo głosu.

jiraiyat

2012-07-02, 13:54
uyvu napisał/a:

Kłamie. Przecież każdy wie, że marihuanę się wstrzykuje. Poza tym gdyby zażył, to już dawno by nie żył, po kilku godzinach od wstrzyknięcia dostajesz wysypki i krwistych króst, później rozstrój żołądka i powolna śmierć, wiem bo na moich oczach umarł człowiek, który sobie wstrzykiwał.



Jak można wstrzyknąć sobie marihuane ,człowieku gdzie ty żyjesz ?
Pierwsze słysze żebyś "krzaczka" wkładał do strzykawki . Brawo za głupote :lodowka: .

eminem9876

2012-07-02, 13:56
uyvu napisał/a:

Kłamie. Przecież każdy wie, że marihuanę się wstrzykuje. Poza tym gdyby zażył, to już dawno by nie żył, po kilku godzinach od wstrzyknięcia dostajesz wysypki i krwistych króst, później rozstrój żołądka i powolna śmierć, wiem bo na moich oczach umarł człowiek, który sobie wstrzykiwał.




uyvu głupi jestes i nic nie wiesz marihuane sie pali.
A takie bajeczki to wiesz .

shin69

2012-07-02, 13:56
jiraiyat napisał/a:



Jak można wstrzyknąć sobie marihuane ,człowieku gdzie ty żyjesz ?
Pierwsze słysze żebyś "krzaczka" wkładał do strzykawki . Brawo za głupote :lodowka: .


Ironia, k***a, ironia, słyszałeś o czymś takim? :wisielec:

jiraiyat napisał/a:



uyvu głupi jestes i nic nie wiesz marihuane sie pali.
A takie bajeczki to wiesz .


Następny idiota - rozumem oboje widzę nie grzeszycie, podobnie jak bachor z materiału filmowego. :samoboj:

manieeek

2012-07-02, 14:02
koras1897 napisał/a:

Tak właśnie wygląda przeciętny zwolennik legalizacji. I kto jest temu wszystkiemu winny? Ja bym zrzucił winę na raperów, którzy tą trawę promują tak jakby nie zdawali sobie sprawy, że ich słuchacze często nie przekraczają wieku nawet tych 16 lat i teksty w stylu "zajeb macha" łykają jak żule tanie wino, niby walczą o legalizację, ale im więcej będzie takich "palaczy" jak dzieciak na filmiku, tym bardziej zioło legalne nie będzie. Mi to w sumie wszystko jedno bo problemu z kupnem tej używki nie mam.


Jakich k***a raperów? chyba nie mówisz o pieśni i tańca promującym odzież typu firma? bo mimo, że hh średnio mnie interesuje to rapem by takiego gówna nie nazwał.

ZnawcaDzemu

2012-07-02, 14:02
eminem9876 napisał/a:




uyvu głupi jestes i nic nie wiesz marihuane sie pali.
A takie bajeczki to wiesz .



Co Ty szkoda niszczyc taki dobry stuff!
Przypie**ol sobie szczała w żyłachy. Poczuj siłe marihłany.

Witkens

2012-07-02, 14:23
Zalegizować mairunalne? w żadnym wypadku ...

Abgda

2012-07-02, 16:38


"Mariuannnę się pali" 8-)