18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam wjebać się pod tramwaj...

Halman • 2019-12-18, 08:01
Ujecie z tramwajów

Ujecie z monitoringu ulicznego


Jak można zawsze pod dwa równocześnie...



Akcja z 16 grudnia br. w Brnie (takie miasto w czeczach, czechy takie państwo w eropie, europa.... )
kierowca Skódki wj***ł się na czerwonym świetle pod tramwaj i równocześnie pod drugi tramwaj.
Podobno po uwolnieniu specjalistycznym sprzętem przez wszędzie dobrze ocenianych strażaków
kierowca z lekkimi obrażeniami podpie**olił się z miejsca wypadku 8-)

iShaman

2019-12-18, 08:34
Kometa Express na

Samael6

2019-12-18, 08:55
Uważam że skoro tramwaje są bezpieczniejsze w wypadkach to nie powinny mięć przywilejów i powinny zatrzymywać się przed każdym nie oznakowanym skrzyżowaniem i przepuszczać samochody dojeżdżające do skrzyżowań :amused: Takie bezwzględne pierwszeństwo samochodów .

golind

2019-12-18, 10:13
@UP
Z Pociągami to samo przed każdym przejazdem kolejowym zatrzymać się i upewnić, że nic nie chce przejechać.

SirMajkel

2019-12-18, 10:14
Samael6 napisał/a:

Uważam że skoro tramwaje są bezpieczniejsze w wypadkach to nie powinny mięć przywilejów i powinny zatrzymywać się przed każdym nie oznakowanym skrzyżowaniem i przepuszczać samochody dojeżdżające do skrzyżowań Takie bezwzględne pierwszeństwo samochodów .



a ja uważam, że największe zagrożenie stanowią idioci niezależnie jakim pojazdem się poruszają i proponuję zdelegalizowanie bycie idiotą pod karą śmierci.

Xs...........33

2019-12-18, 10:26
Chyba lubi na dwa baty

otomin

2019-12-18, 10:32
SirMajkel napisał/a:

a ja uważam, że największe zagrożenie stanowią idioci niezależnie jakim pojazdem się poruszają i proponuję zdelegalizowanie bycie idiotą pod karą śmierci.



Dobrze gadasz ale jak ktoś jest idiotą to i tak tego nie zrozumie bo jest debilem. Taki dzban społeczny czyli jakiś głąb powinno się usuwać taki organ ze społeczeństwa

Mgmacius

2019-12-18, 14:54
Mam zajebiste fotki, ale muszę sprawdzić czy mogę wrzucić.

Ok, panowie i panie. Bawcie się dobrze!










IOI

2019-12-18, 15:27
SirMajkel napisał/a:

a ja uważam, że największe zagrożenie stanowią idioci niezależnie jakim pojazdem się poruszają i proponuję zdelegalizowanie bycie idiotą pod karą śmierci.



poszukaj w slowniku co to sarkazm, jesli ci sie uda to wogole pojac to postaraj sie skojazyc to z pewnym faktem o ktorym glosno ostatnio bylo

Je...........ik

2019-12-18, 16:43
Moszna? Moszna

bleblebator1

2019-12-18, 17:02
Statystyki kantują. We wrocku dawno temu powinien być taki dzwon.

Presty

2019-12-18, 17:48
Ja widziałem skutki podobnego faceta który dostał sie między dwa tramwaje maluchem.
Odległość między mijającymi się tramwajami to jakieś 25-30 cm.
Żaden z tramwajów nie wyskoczył z szyn, więc maluszek schudł do tego wymiaru z panem kierowcą w środku.
Jak go wyciągano, o dziwo głowę miał całą, ale tułów był workiem z dżemem mięsnym.
Jeszcze charczał, ale w karetce wyprzągł.

polakwrocek

2019-12-18, 23:07
Pewnie go słońce oślepiło, a tramwaj szybko wbiegł na tory.

JubeL

2019-12-18, 23:47
Myślałem że to jest oczywiste...

vattghern666

2019-12-19, 01:21
IOI napisał/a:

poszukaj w slowniku co to sarkazm, jesli ci sie uda to wogole pojac to postaraj sie skojazyc to z pewnym faktem o ktorym glosno ostatnio bylo



Dopie**alasz się do kolegi, że nie ogarnął sarkazmu, kiedy tak po prawdzie to ogarnął, a tak naprawdę to Ty nie zrozumiałeś żartu, który dla mnie był całkiem zabawny i jeszcze pyszczysz. Sadol w pigułce ;)