18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam słychać u talibów..?

Halman • 2022-04-27, 06:50

smutno im bo chłopaki tak trochę w cieniu ukrainy...

gr3go

2022-04-27, 16:16
ale poziom trzymają :)

SirMajkel

2022-04-27, 17:08
tyy no genialne... w miejscu podłożenia ładunku zrobić próg zwalniający.

donkapusta

2022-04-27, 17:52
Za samą tą muzykę i śpiewy powinno się przepędzić przez ten kraj stado świń w szerz i w poprzek.

outline

2022-04-27, 19:39
ej, jeden z lepszych filmów, elegancja jakość. Wszystko jak na dłoni. Piwko

Ksy-Ksy

2022-04-27, 20:59
Jescze sie będą z tego smiać ;)

siwybis

2022-04-27, 21:22
donkapusta napisał/a:

Za samą tą muzykę i śpiewy powinno się przepędzić przez ten kraj stado świń w szerz i w poprzek.



Najlepiej takich jak na obrazku. W sumie tez świnia :)



piterzaut

2022-04-27, 22:28
ZlyPies napisał/a:

Kraj w którym takie bomby pułapki są częściej spotykane niż kozy dziewice, na środku pustyni stoi zostawiona sobie przyczepka (czy co to tam jest) i te typy jeszcze się przy niej zatrzymują aby ją sobie pooglądać. To nie pułapka to tylko dbanie o jakość puli genetycznej przez usuwanie idiotów.



Coś mi się widzi ( mogę się mylić ) , ale obejrzałem sobie na zwolnionym, że to chyba w samochodzie zdetonowało. Może chłopaki ciapaki coś wieźli na grubszą akcję, ale ładunek okazał się - mówiąc językiem pirotechników - niestabilny. Coś tam podskoczyło, no i bum. Kiedyś oglądałem program w telewizorni o szachidach i innych pojebach wysadzających się w imię walki z niewiernymi ,że można zrobić ładunek z powszechnie dostępnych w handlu materiałów , tylko niektóre z nich są właśnie niestabilne, tzn. większy niekontrolowany wstrząs i sru. Zdarzały się przypadki, że pan bojownik szedł się wysadzić razem z niewiernymi, ale pas szachida zrobił mu psikusa zrobił za wcześnie bum i nagroda w raju poszła się j***ć.

siwybis napisał/a:

Najlepiej takich jak na obrazku. W sumie tez świnia



Guziec A10. Fajna maszyna. I potrafi zrobić niezły pie**olnik tym swoim działkiem.

lyolik

2022-04-29, 04:07
Jeblo, raz a porządnie.