18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam się wyprawia?

phrontch • 2021-03-20, 08:15
Podobno to kierowcy ciężarówki




baronturbina

2021-03-20, 13:55
Japonki sugerują pedalstwo! Proncioch weź się wreszcie przyznaj !

Ludobojstw0

2021-03-20, 15:29
Zapina siodło jadą w podwójnej jutubery FIFA rafa

CoJaTamKurwaWiem

2021-03-20, 15:53
Czerstwy napisał/a:

Halman napisał/a:

ja tu widzę zdeklarowaną phrontchfillię*


halman (inaczej nerd, no-life, pajac, piwniczak), samozwańczy dr. seksuolog, astronom, filantrop, człowiek wielu talentów, w wolnym czasie (24/7) oddaje się służbie na stronie sadistic.pl przerzucając materiały z zagranicznych stron oraz zamieszczając prowokujące komentarze aby zdobywać wirtualne piwa, które są jego największym życiowym celem oraz osiągnięciem. W ten sposób chce pozostawić swój ślimaczy ślad na tej planecie, jednakże jego chęć atencji opiera się na zasadzie 'nie ważne co mówią, ważne żeby mówili', co de facto wychodzi mu lepiej od jego wychodzenia z piwnicy. W ten sposób za swoje zasługi zdobył tytuł sadolowego błazna, order podziemnego sp***olenia oraz wiele brązowych medali za gówniane materiały. Halman osobiście nie lubi o sobie zbytnio wspominać, jest skromnym podczłowiekiem, a więc rzadko, bo tylko jakieś 30 razy dziennie podjudza sadolowe towarzystwo gdy zaczyna odczuwać brak uwagi na swoją osobę i piwniczną samotność. Życiowo czuje się spełniony jak jego odbyt wypełniony po brzegi spermą taty. Jego największym życiowym rywalem jest niejaki phrontch, inny użytkownik sadistica, z którym toczy nieustanną walkę o wirtualne piwa.
Najpopularniejsze cytaty:
,,Wszedłem na Twój profil i zero materiałów, a profil założony 3 dni temu, więc co Ty się w ogóle odzywasz? W ogóle to na pewno profil jakiegoś trolla"
,,Matka napie**ala 2 latka łopatą za to, że nie potrafi jeszcze powiedzieć 'nie' by się temu słownie przeciwstawić, zapraszam tatusiowo.pl do dyskusji i obsrywania zbroi w nerwach za to usprawiedliwione działanie matki"
,,phrontch, Ty k***o j***na, przestań mi k***a wirtualne piwa podpie**alać, pedale sadolowy w dupe j***ny"
Po więcej odsyłam na stronę sadistic.pl, wystarczy wejść w pierwszy lepszy post na stronie głównej i zobaczyć na własne oczy jak wygląda przykład życiowego dna i 2 metry mułu (czyt. halman)


Masz - należy ci się :mrgreen:

Justynka99

2021-03-21, 01:34
Halman napisał/a:

ja tu widzę zdeklarowaną phrontchfillię*

ja tu widzę zdeklarowaną phrontchfillię*

*phrontchfillia - termin określony w 2021 roku przez polskiego seksuologa amatora doktora Halmana definiujący specyficzną chęć przemycania w publikowanych materiałach mniej lub bardziej wyrażanych podtekstów homoseksualnych czerpiąc satysfakcję o podłożu seksualnym z prezentowania takichż też treści. Kod parafilii 302.10



Tekst mógłby być zabawny, gdyby ta znajomość gramatyki tak nie bolała. No i błąd logiczny. Phrontciofilia to by była choroba polegająca na pociągu seksualnym do osoby phronta (czy jak to się tam pisze). Możliwe, że niektórzy sadole wspominający o nim w co drugim poście cierpią na tę przypadłość. Aczkolwiek zauważam, że chyba więcej jest na tym forum halmanofilów.

Rafer

2021-03-21, 04:25
Zebranie ONR i Konfederacji.