18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam mamroczesz najebańcu?

Flodzia • 2022-11-03, 08:36


Wg źródła kopiący to ukraiński żołnierz a miejscem akcji jest Odessa.

Cytat:

DRUNKARD MEETS UKRAINIAN SOLDIERS, Odessa, Ukraine


Siriuz

2022-11-03, 21:38
angel_punx napisał/a:

Estonia, Litwa i Łotwa dołączyły do NATO w 2004 roku. Estonia i Łotwa graniczą bezpośrednio z Rosją, Litwa jak i Polska graniczą z obwodem kaliningradzkim. Jakoś Rosjanie nie przypie**alali się bardzo gdy te kraje zostały członkami Nato tylko jak poszła fama że Ukraina też chce dołączyć to zaczoł się burdel, przypadek?.



Przypie**alali się. Sorry, ale nie chce mi się teraz szukać dla Ciebie materiałów. Zwyczajnie koszt nie był wart zysków, albo też po prostu nie byli na tyle skonsolidowani po rozpadzie (tego już nie wiem). Tutaj masz materiał wyjaśniający strategiczne znaczenie Ukrainy dla Rosji: https://www.youtube.com/watch?v=If61baWF4GE
a tu masz wykład omawiający zmiany geopolityczne o których mówisz: https://www.youtube.com/watch?v=JrMiSQAGOS4

to...........10

2022-11-03, 23:53
nowynick napisał/a:

Bałtyk zamienia się w niemal prywatne jezioro NATO, a Rosja jest na cenzurowanym u większości świata



Kolejne kraje chcą do NATO, bo nie chcą mieć u siebie odpowiednika Buczy i innych miast zrównanych z ziemią przez kacapskich morderców.

Rosja jest na cenzurowanym u większości świata - i słusznie, jako kraj bandytów i zbrodniarzy.

neo001

2022-11-04, 04:28
mwaski napisał/a:

Kolejne kraje chcą do NATO, bo nie chcą mieć u siebie odpowiednika Buczy i innych miast zrównanych z ziemią przez kacapskich morderców.
Rosja jest na cenzurowanym u większości świata - i słusznie, jako kraj bandytów i zbrodniarzy.



Wygrajcie bandero najpierw tą wojnę, ale nie propagandowo. Odbudujcie Ukrainne jak się wam uda i zacznijcie spłacać długi jakie pozaciągaliście. Oby tylko ta wojenka nie trwała lata i żebyście na zimę się nie pozjeżdżali ponownie pasożytować do Polski.