18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam jeden wiecej

mateusos • 2016-04-11, 11:53
Zawsze k***a malo :-D

nerusss

2016-04-11, 12:31
Kiedyś, jak jeszcze J.P.2 żył, to naszła mnie myśl, czemu mu tyle tych mikrofonów nastawiali przed twarzą, chyba z 15sztuk, czemu nie pobierały wszystkie stacje dźwięku z 1 mikrofonu, no ale potem stwierdziłem że to debile są i nigdy się nie nauczą tyle lat minęło a oni dalej to samo.

MaratHS

2016-04-11, 13:33
nerusss napisał/a:

Kiedyś, jak jeszcze J.P.2 żył, to naszła mnie myśl, czemu mu tyle tych mikrofonów nastawiali przed twarzą, chyba z 15sztuk, czemu nie pobierały wszystkie stacje dźwięku z 1 mikrofonu, no ale potem stwierdziłem że to debile są i nigdy się nie nauczą tyle lat minęło a oni dalej to samo.


Prawa autorskie i te sprawy, a po drugie chyba trzeba coś sypnąć tej stacji co nagrała aby łaskawie udostępniła swoje nagranie i jeszcze na antenie trzeba powiedzieć, że "niezależno-żydowsko-masońska telewizja łaskawie udostępniła swój materiał za co dziękujemy" co jest równoznaczne = nasza stacja jest ch*jowa, bo nie ma nas w centrum uwagi, dlatego sępimy nagrania od innych, więc ci co nas oglądają niech sp***alają bo nie warto nas oglądać. :-)

sammael666

2016-04-12, 02:03
Brakuje loga Brazzers :P

REALLYMADBRO

2016-04-12, 02:50
Zamiast postawić jeden wyj***ny mikrofon i dzierżawić 100 kanałów na mixerze dla każdej ze stacji. I tak tego loga na puszce nie widać u większości ;p

fortunately

2016-04-12, 04:13
albo w ogole sie nie wypowiadac bo media to zmanipulowane k***y bez kszty godnosci

Nikodem_Szulcc

2016-04-12, 04:17
Jakby ktos chciał zacząć, to dołączam sie do bólu dupy apropo playera...

Chciałem sobie przewinąć na początek zeby jeszcze raz zobaczyc, ale ch*ja, trzeba stronke odswieżyc ...

jamniczek

2016-04-12, 11:28
"Kiedy jesteś jedyną dziewczyną na imprezie..." :amused:

skrtrk

2016-04-12, 17:52
a gdyby zrobić jakiś zagłuszacz, czy inne gówno, wyglądające na mikrofon i trolować dziennikarzy?