18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tak strasznie rozśmieszyło Kaczyńskiego

grzdylo7 • 2016-02-01, 23:13
tak było...

voidinfinity

2016-02-02, 12:14
nowynick napisał/a:

Program partii Kukiz 15?



swetru dupa cicho :amused:

janlew

2016-02-02, 13:26
Jarek spoko gość. Myślałem że podpie**ala i nie będzie żadnej repolonizacji Polski. A ten leci z UB-eckimi k***ami aż miło. Lewactwo tęczowo-bolszewickie z zachodu też się chce zesrać. Szwaby i folksdojcze, gwiżdżą, płaczą i donoszą do UE. Słowem. Brawo Jarek. Touche!!!

merh

2016-02-02, 13:39
Pamietajcie-jak nikt nie krzyczy,to znaczy,ze ch*j nie reformy w państwie. Jeśli mają na celu polonizację tego kraju,to mają moje poparcie.I ch*ja kładę na pieniądze odebrane od UE.To nasz hajs,z ktorego oni wzieli procent. Jedyny plus,to ze ktos patrzy na ręce,czy kasa wydana była na to,na co zaplanowano.

Nameless

2016-02-02, 14:24
@up
Akurat póki co, to Polska wzięła więcej pieniędzy z UE niż sama dała. Wiadomo, że nie potrzebujemy kasy z UE jeśli sami będziemy dobrze gospodarować pieniędzmi i jeszcze możemy na tym dużo oszczędzić, ale jednak narazie całkiem sporo rzeczy się w Polsce pobudowało za tą kasę. Inną sprawą jest jeszcze to, że pieniądze z UE są w dużej mierze skrupulatnie rozliczane i nie ma na nich takich przekrętów jak przy publicznych pieniądzach w Polsce. Niestety taka jest prawda.