18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co sosnowiec to sosnowiec czyli whisky moja żono w slipkach

Halman • 2018-10-09, 17:58
Cytat:

Funkcjonariusze pełniący służbę na ulicach miasta, poruszając się jak zwykle nieoznakowanym radiowozem kontrolowali ulice Kazimierza. Będąc poza autem, na jednej z ulic sosnowieckiej dzielnicy, zauważyli mężczyznę wybiegającego z dyskontu spożywczego z dużą, półtoralitrową butelką.
Natychmiast ruszyli za nim biegiem, podejrzewając, że alkohol został skradziony. 20-latek został schwytany, a podczas dalszych czynności wyszło na jaw, że oprócz kradzionej whisky, mężczyzna ma przy sobie także amfetaminę. Substancji wystarczyłoby do przygotowania 150 porcji narkotyku. Ponadto stróże prawa znaleźli przy nim także miniaturową wagę elektroniczną i puste woreczki strunowe.
Zabrany z dyskontu alkohol wrócił do właściciela, a 20-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.



żródło



mały ptaszek dużo miejsca w majtach :-D

Ja...........ro

2018-10-14, 06:16
Kiedyś, pamiętam, wracając piechotą z imprezy, będąc bez wątpienia w bardzo wskazującym stanie, przechodząc obok komisariatu policji do ust wpadła mi mucha. Splunąłem - wraz z nieproszonym (i lekko przygniecionym) gościem na chodnik. Patrolujący nieopodal funkcjonariusze własnymi oczami zarejestrowali owe wykroczenie karząc mnie mandatem w wysokości 50zł. Nie godząc się na jakiekolwiek dodatkowe badania na moje nieszczęście postanowili również pobrać próbkę biologiczną owej wydzieliny którą to przekazali do labolatorium. Ku zdziwieniu wszystkim okazało się, iż w mojej plwocinie znajdowała się ilość alkoholu wystarczająca do wytworzenia 497 porcji alkoholu oraz, jednocześnie!, 17 porcji środków psychoaktywnych gdyż owego wieczoru wódkę zagryzałem marynowanymi w occie i gałce muszkatałowej borowikami.

Jorgen88

2018-10-15, 15:29
Velture napisał/a:


jeśli półtora litra to dla ciebie 0.5... no to gratuluję.


Juz odpuść mu. On się taki urodził, to zwykły debil

MeH88 napisał/a:



0,5... duże... nie w tym kraj


Debilu

TB303

2018-10-15, 15:31
No ludzie, luzujcie i dajcie mu spokój! Pomylić się nie można? Żartuję... Jaki z niego, k***a, debil :amused:

Jorgen88

2018-10-15, 15:58
TB303 napisał/a:

No ludzie, luzujcie i dajcie mu spokój! Pomylić się nie można? Żartuję... Jaki z niego, k***a, debil :amused:


j***ny imbecyl, nie? :amused:

MeH88 napisał/a:



0,5... duże... nie w tym kraj


j***ny grzbiecie

TB303

2018-10-15, 15:59
Jorgen88 napisał/a:


j***ny imbecyl, nie? :amused:


Fotel na którym siedzę, ma wyższe IQ :amused:

Jorgen88

2018-10-15, 16:06
TB303 napisał/a:


Fotel na którym siedzę, ma wyższe IQ :amused:


Ale mu pojechaliśmy, może jebnie samobója :amused:

MeH88 napisał/a:



0,5... duże... nie w tym kraj


Jełopie