18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stanie w Kirgistanie

Pantilion • 2022-07-11, 11:43

Niezwykłe nagranie zejścia lawiny uderzającej w turystów w Tienszan, Kirgistan. Nagrywający przeżył

Folur

2022-07-11, 17:31
KapejloneK napisał/a:

Normalny chłop po prostu.
Nie każdy jest cipczanem



a ja mam c*pkę i czerpię z niej rozkosz!

czodA13

2022-07-11, 18:20
fejk jak h*j. Snieg to wam sie we lbie mnozy czy jak? banda pisofcuF

PiecNaSzynach

2022-07-11, 18:34
Lileniaa napisał/a:

zamiast uciekać gdzieś w bok to stoi i nagrywa xD wtf



Gdzie, kilometr w bok? W 40 sekund?

Karkus

2022-07-11, 18:46
Figlarz_ napisał/a:

Jak wam k***a dogodzić? Jakby zaczął sp***alac i przestał kręcić, to byście się pluli, ze kamerzysta cwe*. Jak koleś ma wyj***ne w zagrożenie i dba o dobry materiał na sadola, to tez źle, bo głupi, że nie ucieka. Nie rozumiem was nic a nic…



Polakowi - cebulakowi nie dogodzisz.


mazga50

2022-07-11, 21:35
Figlarz_ napisał/a:

Jak wam k***a dogodzić? Jakby zaczął sp***alac i przestał kręcić, to byście się pluli, ze kamerzysta cwe*. Jak koleś ma wyj***ne w zagrożenie i dba o dobry materiał na sadola, to tez źle, bo głupi, że nie ucieka. Nie rozumiem was nic a nic…



Mi tam pasuje, nie marudzę.

Ramiell

2022-07-11, 22:36
Badziew jak z YouTube typu, Lawina spadła, i nikomu się nic nie stało, słodziasznie, i fajnie. k***a ogarnijcie się.

Klexxx

2022-07-11, 23:30
Figlarz_ napisał/a:

Jak wam k***a dogodzić? Jakby zaczął sp***alac i przestał kręcić, to byście się pluli, ze kamerzysta cwe*. Jak koleś ma wyj***ne w zagrożenie i dba o dobry materiał na sadola, to tez źle, bo głupi, że nie ucieka. Nie rozumiem was nic a nic…



No debile - po prostu debile

Insaner

2022-07-11, 23:48
MarGunio napisał/a:

Nie ma to jak nagrywać pędzącą lawinę śnieżną w prost na Ciebie i liczyć na to że się zatrzyma - geniusz w ch*j



A co miał zrobić? Czy ty sobie zdajesz sprawę z tego jaką odległość pokonała ta lawina w trakcie tych kilkunastu sekund? To kilometry drogi. Kamerzysta nie miałby żadnych szans na ucieczkę, chyba że potrafi latać, albo porusza się w tempie kilkuset kilometrów na godzinę.

Zasysacz

2022-07-12, 01:15
No niezłe musze przyznać;D ale majty na bank do prania :D a przynajmniej moje jak bym to ja nagrywał :)

rara

2022-07-12, 20:22
Figlarz_ napisał/a:

Jak wam k***a dogodzić? Jakby zaczął sp***alac i przestał kręcić, to byście się pluli, ze kamerzysta cwe*. Jak koleś ma wyj***ne w zagrożenie i dba o dobry materiał na sadola, to tez źle, bo głupi, że nie ucieka. Nie rozumiem was nic a nic…


Bo na sadolu są głównie polaki jak im zejdzie garbaty aniol spelniajacy życzenia to wybiorą opcje zaj***nia pięknej żony sąsiada i porysowania samochodu


MrFalken

2022-07-13, 10:56
Figlarz_ napisał/a:

Jak wam k***a dogodzić? Jakby zaczął sp***alac i przestał kręcić, to byście się pluli, ze kamerzysta cwe*. Jak koleś ma wyj***ne w zagrożenie i dba o dobry materiał na sadola, to tez źle, bo głupi, że nie ucieka. Nie rozumiem was nic a nic…



Normalnie, są te drony, co śledzą właściciela z góry. Miał takiego odpalić i biec na wprost lawiny, żeby było widać, jak go zmiecie. A na poważnie, to miał kręcić dalej, bo najciekawsze było, czy go zasypało i wylazł, zasypało i nie wylazł. Zawsze mógł też nagrać ostatnie kilka słów dla rodziny.

7wporzondku

2022-07-16, 14:07
Zajebisty kamień mu się trafił na schron

Weronika25

2022-07-20, 01:18
W trakcie lawiny najlepiej właśnie schronić się za blokiem skalnym jeżeli jest taka możliwość. Są też plecaki lawinowe. :-P :-D

ProVVe

2023-04-04, 17:08
Lileniaa napisał/a:

zamiast uciekać gdzieś w bok to stoi i nagrywa xD wtf



Chciałbym widziec jak uciekasz przed tą lawina, która moze mieć setki metrów szerokości i zapie**ala 200-400km/h. Najbezpieczniej jest właśnie znaleźć wysoki kamlot i się schować

:-D