18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stanie, gdy nie kontrolujesz wysokości ciężarówki?

uneventful • 2016-09-07, 16:15
Pan kierowca chyba się z deka pomylił.

Tunel remontowany około pół roku temu. Niestety nie mogę doczytać rejestracji - KRA, albo WRA :mrgreen:



nie było, bo materiał własny.

SzycaKudłaty

2016-09-08, 14:11
Ale reakcja kierowcy ciężarówki też musiała być ciekawa jak przejechał ponad połowę tunelu

rz...........nu

2016-09-08, 15:53
uneventful napisał/a:



które chciały zobaczyć co się stało, bo uwierz, że to niecodzienne zjawisko w Krakowie,...



W tym wsiokowym Krakowie to rzeczywiście musi być nudno, skoro tak się usprawiedliwiasz :) Kraków = Buraków! Kraków to Polska B.

PartizantPń

2016-09-08, 16:07
Czym on to rozj***ł to nie wiem, ale wspomniałeś że był pół roku temu remont tego wiaduktu, a ktoś pisał ze skoro na znaku jest 3.8 to musi być w rzeczywistości 4.10. Ja nie raz spotkałem się z tym, że po remoncie wiadukt wydawał się niższy, bo była nowa wylewka asfaltu, a znaki pozostawały takie same.

uneventful

2016-09-08, 17:41
rzklanu napisał/a:



W tym wsiokowym Krakowie to rzeczywiście musi być nudno, skoro tak się usprawiedliwiasz :) Kraków = Buraków! Kraków to Polska B.



tam u Ciebie w dupie to musi być dopiero luksus ;)

siwybis

2016-09-08, 17:48
Odj***ć się od autora, ważne że dobrze nagrane, browar leci:)

Pu...........le

2016-09-08, 18:53
xeper666 napisał/a:

I właśnie przez takich cebulaków j***nych jak ty, który zwalnia do 5km/h zeby zobaczyc co sie dzieje, powstaje korek.
ch*j ci w dupe




ostatnio jak jechałem busem, to na radyjkach było słychać "co się dzieje? ile kilometrów??" Na jednej jezdni była stłuczka, chociaż auta na awaryjny sholowane... na drugiej jezdni zdarzyło się NIC. Korek 9 km ;)


j***ć gapiów idiotów.

minetek

2016-09-08, 20:01
xeper666 napisał/a:

I właśnie przez takich cebulaków j***nych jak ty, który zwalnia do 5km/h zeby zobaczyc co sie dzieje, powstaje korek.
ch*j ci w dupe


może na to właśnie liczy....

waloos

2016-09-08, 20:02
przed takimi wiaduktami to powinny wisieć jakieś belki albo łańcuchy.

minetek

2016-09-08, 20:06
@up
w kilku miejscach widziałem takowe a i tak napie**alają w nie jakby miał się cud zdarzyć i w jakiś sposób mieli by się obniżyć

uneventful

2016-09-08, 21:26
minetek napisał/a:


może na to właśnie liczy....



nie mierz wszystkich swoją miarą
:idzwch*j:

bartekketrab

2016-09-08, 21:36
Powiem jako były trucker . Przejechałem naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz x razy . Przejechałem też Europę zachodnią i południową . Też x razy . Mój samochód to była stary Mercedes "solówka" o wysokości 370 cm na pusto .Z mojego doświadczenia k...a wiem że w Polsce praktycznie żaden przepust/most/wiadukt pod którym przejeżdżałem nie trzymał wymiaru . Zawsze był za wysoki , nigdy nie za niski . A na zachodzie jak jest napisane 3, 90 m to jest 3, 90 i może 5 centów w górę MAX !!!! A w Polsce postawili znak 3,30 m , pytam na CB , a kierowcy mówią że 4,40 m spoko wchodzi .ch*j tam , jak niewierny Tomasz powoli wpełzam pod tunel , patrzę przez okno , a tam nawet bat od CB nie maca sufitu .... Więc kierowcy nie usprawiedliwiam , ale wiem że u nas drogowcy w ch*ja grają ze znakami dopuszczalnej wysokości i tyle (kierowcy osobówek nie zwracają na to uwagi bo po co )

minetek

2016-09-08, 21:50
uneventful napisał/a:



nie mierz wszystkich swoją miarą
:idzwch*j:


za ciasny chyba byłbyś dla mnie
końcówka filmu pokazała twój PSJ

rz...........nu

2016-09-08, 21:58
uneventful napisał/a:



tam u Ciebie w dupie to musi być dopiero luksus ;)



Ha! wiedziałem, że gówno-burza na Kraków cie ruszy leszczu. Jak każdego Krakusa.

hahahah

Stolyca jest jedna! W A R S Z A W A!

Kraków myje zęby szczotką do butów!

uneventful

2016-09-08, 23:06
minetek napisał/a:


za ciasny chyba byłbyś dla mnie
końcówka filmu pokazała twój PSJ



nie brałem nigdy w dupę, zatem się nie wypowiadam, Ty widzę jednak jesteś bardzo rozgadany w tym temacie, ale nie wnikam :)

co do mojego stylu jazdy: nie będę zjeżdżał na prawy pas po to, by jakiś naganiacz z internetu przypadkiem nie zwrócił mi uwagi, tym bardziej, że zaraz i tak bym na ten pas wrócił, bo za chwilę tam jest przystanek autobusowy i cały ten pas stoi.
PS. Szkoda, że nie mam kamerki z tyłu, bo ciekawe co powiesz na to, że to za mną jeszcze samochód jechał 20 metrów dalej, bo również się gapił. I to samo robił każdy samochód za mną i przede mną, a mimo to korek miał co najwyżej 100 metrów, gdybym ja szybciutko zaczął zapie**alać pod to czerwone światło, to i tak korek dalej miałby 100 metrów. Ale trzeba trochę popisać ochy achy, żeby zebrać wirtualnych piwek :)

Podsumowując - Twoją opinię na ten temat spuszczam właśnie w toalecie


rzklanu napisał/a:

Ha! wiedziałem, że gówno-burza na Kraków cie ruszy leszczu. Jak każdego Krakusa.

hahahah

Stolyca jest jedna! W A R S Z A W A!

Kraków myje zęby szczotką do butów!



jebie na kilometr, że jesteś typowym trollem, więc nie bardzo wiem z czego się cieszysz, bo wcale mnie nie sprowokowałeś - w Krakowie mi się bardzo podoba, a do Warszawy jadę tylko jak muszę, bo nic tam ciekawego ani oryginalnego nie ma, dobrze natomiast, że znasz swoją wartość i wiesz, gdzie mieszkasz - Twój podpis to pokazuje. Mam jednak pewne przypuszczenia - po prostu jesteś z Radomia i fanatycznie postulujesz za aneksją do stolycowego powiatu :D

https://www.youtube.com/watch?v=Zo0O3FtpD94 - tyle do powiedzenia o Warszawie i takich jest 95% mieszkańców w wieku 10-50 włącznie ze wszystkim biznesmenami chodzącymi po pracy na skłoooszaaa i latte z mlekiem sojowym - różnica taka, że autor filmu (taki sam przesiąknięty warszawswem i de facto spod Krakowa) jest hipokrytą i mówi to w żarcie, a w rzeczywistości taka jest prawda :D

bardzo lubię gówno-burzę z stolicowiakami uważającymi, że mieszkają w światowej metropolii, więc dawaj dalej ;)

rz...........nu

2016-09-08, 23:40
@up aleś się rozpisała...

Nie ma to jak mieć kompleksy na punkcie miejsca zamieszkania.

Krakuski mają małe cycki!

Dodam jeszcze, że zawsze możesz to zmienić. Po prostu przeprowadź się do Wawy...będziesz miał bekę z Krakusów hehehehheh