18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się robi w Rosji z iPhonami

~LegendarnyZiom • 2013-01-18, 14:10
Właśnie to. :szczerbaty:


metoyou

2013-01-19, 01:41
FAKE!

Nacięli się na podróbki, inwestując w Chinach, więc dla satysfakcji nagrali filmik.
"Jak przejechać spychaczem tyle kasy".
Z początku myślałem, że to służba celna niszczy konfiskate...

A propos, szybka w ajfonie pęka jak szkło, a na filmie to zwykłym plastikiem śmierdzi.

tigerqaz

2013-01-19, 08:21
Blazejekk napisał/a:

@ tigerqaz

Czyli mówisz, że Cię nie stać i boli dupa ta?



Stać mnie bez obaw. Niestety bardzo dokładnie wiem jak to działa i wiem jak się psuje, moja żona w ciągu 3 miesięcy oddawała to gówno już 2 razy na gwarancji, jest tak wadliwe że ból pały. Jak Cię stać to kup i sprawdź a nie ciśniesz komuś...

i to nie była podróbka ale oryginalny... podróbka pewnie dłużej by działała :-/

Blazejekk

2013-01-19, 08:51
To twoja żona albo na mózgi się zamieniła z gołębiem, albo jest taka tępa. Miałem już różne wersje i jeżeli sam nie zepsułem przy kombinowaniu w sofcie to wszystko smigało.

Kaprys

2013-01-19, 09:06
@up Abstrah*jąc od tematu, za uwagi na temat rodziny przyj***łbym. Za tępą żonę zbierałbyś puzzle ze szczęki. Tak się nie robi, ich*j.

dumad

2013-01-19, 10:02
gimbusy się zapłaczą....

srdreams

2013-01-19, 10:24
spooookoooojna! To Gorilla Glass przecież :D

hogg

2013-01-19, 11:52
Tępe ch*je!
Wynająć taką spycharkę, to koszt paliwa i pracy operatora.

Przecież można wziąć jakiegoś chama z młotkiem, co za parę rubli by to skasował.

GangBang

2013-01-19, 14:14
Ach ta destrukcja... Piwo!

tigerqaz

2013-01-19, 14:53
Blazejekk napisał/a:

To twoja żona albo na mózgi się zamieniła z gołębiem, albo jest taka tępa. Miałem już różne wersje i jeżeli sam nie zepsułem przy kombinowaniu w sofcie to wszystko smigało.



Ej niuniuś jak patrze na twój zj***ny profil to za samą datę urodzenia i nick Blazejekk (to raczej od blazy niż od Błażeja) powinieneś dostać po mordzie (tak to jest groźba karalna) i mam to w dupie jesteś taki odważny to zapraszam do mnie, powiesz mi w twarz coś na temat mojej żony palancie.
k***y odważne siedzą przy komputerach od tatusiów i pie**olą a jak przyjdzie co do czego to cichutko.
A jak się gubisz przy takim cienkim sprzęcie to sobie nowego softa frjerzyno wgraj w ten tępy łeb.

Widzę że ty za iPoda, iPhona lub jakieś inne iGówno byś sprzedał najwartościowsze rzeczy jakie posiadasz, żeby tylko dostać dupy od jakiejś laski. Zapewne jeździsz też jakimś starym truchłem i wyrywasz dupy na niego, to powodzenia a jak ty będziesz miał żonę w co szczerze wątpię to ja jej współczuję no chyba że już masz albo miałeś i cię kopnęła w dupę bo wolałeś iGówno niż chleb kupić... To powodzenia w przyszłym iŻyciu...iDioto

Masz jeszcze jakąś uwagę na temat ??? To zapraszam na herbatę.

mekto17

2013-01-19, 17:05
to sa iphony skonfiskowane chińczyki na lotnisku. jeszcze do tego podróby

VanHelsingPL

2013-01-19, 20:08
tigerqaz napisał/a:



Ej niuniuś jak patrze na twój zj***ny profil to za samą datę urodzenia i nick Blazejekk (to raczej od blazy niż od Błażeja) powinieneś dostać po mordzie (tak to jest groźba karalna) i mam to w dupie jesteś taki odważny to zapraszam do mnie, powiesz mi w twarz coś na temat mojej żony palancie.
k***y odważne siedzą przy komputerach od tatusiów i pie**olą a jak przyjdzie co do czego to cichutko.
A jak się gubisz przy takim cienkim sprzęcie to sobie nowego softa frjerzyno wgraj w ten tępy łeb.

Widzę że ty za iPoda, iPhona lub jakieś inne iGówno byś sprzedał najwartościowsze rzeczy jakie posiadasz, żeby tylko dostać dupy od jakiejś laski. Zapewne jeździsz też jakimś starym truchłem i wyrywasz dupy na niego, to powodzenia a jak ty będziesz miał żonę w co szczerze wątpię to ja jej współczuję no chyba że już masz albo miałeś i cię kopnęła w dupę bo wolałeś iGówno niż chleb kupić... To powodzenia w przyszłym iŻyciu...iDioto

Masz jeszcze jakąś uwagę na temat ??? To zapraszam na herbatę.



Jaki bulwers :emo: . Uważaj bo ci żyłka pęknie. Jak sam napisałeś, to jest internet więc trzeba mieć wyj***ne na niektórych.

Jeśli chodzi o komórki appla. 2 razy się popsuł? Widziałem na allegro iphony kobiet.iPhone 5, zarejestrowany miesiąc przed wystawieniem... mój stary K550i po dwóch latach rzucania, noszenia z kluczami itp. wyglądał lepiej. A to że np. była felerna płyta główna i nie potrafili naprawić to już niczyja wina. iOS jest o wiele lepszy niż android no i iPhony mają stylowy desing. Jak kogoś nie stać albo kupuje używkę to później hejtują.

tigerqaz

2013-01-20, 00:19
up@ bulwers nie bulwers nikt mi żony nie będzie obrażał a zwłaszcza jakaś łazęga...
Jak piszę że wadliwe to wadliwe, nie twierdzę że każdy przecież.
Szczerze mówiąc czym coś bardziej ulepszone tym gorsze więc niech robią coraz to większe a za niedługo trzeba będzie do telefonu plecak dokupić...A jeszcze nie tak dawno śmiali się że nokia 3310 to cegła :)
No ale te nokie są do dziś całkiem sprawne.
Ps. żyłka mi nie pęknie ale miło że się martwisz ;)

VanHelsingPL

2013-01-20, 02:04
tigerqaz napisał/a:

up@ bulwers nie bulwers nikt mi żony nie będzie obrażał a zwłaszcza jakaś łazęga...
Jak piszę że wadliwe to wadliwe, nie twierdzę że każdy przecież.
Szczerze mówiąc czym coś bardziej ulepszone tym gorsze więc niech robią coraz to większe a za niedługo trzeba będzie do telefonu plecak dokupić...A jeszcze nie tak dawno śmiali się że nokia 3310 to cegła :)
No ale te nokie są do dziś całkiem sprawne.
Ps. żyłka mi nie pęknie ale miło że się martwisz ;)



:) "im więcej bajerów tym się bardziej psuje" - teoria mojego dziadka który urodził się za czasów maszyny parowej. W obecnym postępie technologicznym nie robi różnicy "więcej bajerów" bo są one po prostu w formie kodu wpisane w oprogramowanie. I wręcz przeciwnie. Wszystko idzie w stronę miniaturyzacji. A to że większość smartphonów ma około 5 cali to tylko głupota ludzka. Mój stary HTC HD2 ma jakieś 4,3 cala i jest za duży, i nie wyobrażam sobie rozmowy telefonicznej przez Galaxy S3 albo Note 2... iPhone 5 musiał ulec trendowi ale nie przesadzili i mamy w tej chwili idealnej wielkości telefon.

PS. Ten filmik wcale nie wygląda jak render. iPhone na serio tak szybko działa :)