18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co pan zrobił? / Bartek Usa

mowbray • 2014-10-05, 14:32
Kolejny filmik od Bartek USA ;)


szymy

2014-10-05, 14:45
- Gdzie pan pędzi?
- O co panu chodzi, pytam?!
- Gdzie Pan pędzi, się pytam?
- To nie ważne, gdzie ja pędzę.
- Aha, niewa... a tak my Polski nie zbudujemy, myślę.
- No, a jak pan chce zbudować? Swoimi pytaniami?

Haha, dziadek zaorał go jak Korwin lewaka. :D

bustafan

2014-10-05, 15:01
Trochę śmieszne to nawet jest czasami, ale czekam na dzień, kiedy ktoś w końcu wyciągnie tego zjeba z samochodu i sam nagra filmik jak mu mordę oklepuje, bo cały ten Bartek robi tylko z ludzi idiotów.

Mitico

2014-10-05, 15:22
@UP
A co, dałeś się w ch*ja zrobić?

Szalony_Mleczarz

2014-10-05, 15:30
Co za przymulona młodzież... słuchawki w uszach i nie wie co się dzieje, nawet odpowiedzieć nic nie potrafi, ja pie**olę :homer:

ZR...........IE

2014-10-05, 16:11
1:38! LUDZIE!

bzyk1357

2014-10-05, 17:57
Lubie tego typka. Wnosi trochę humoru w ten cały pie**olony internet. A co do tego co napisał bustafan to autor filmiku nie robi z nikogo idiotów tylko wpędza ich w zabawne zakłopotanie. Na końcu i tak wszyscy się śmieją i mają wyj***ne :D
Chciałbym spotkać takiego gościa, bo sam nie wiem jakbym się zachował :D

Rax

2014-10-05, 18:17
bzyk, mylisz sie, nie lubisz go, wprawdzie raz na sto wyjdzie mu jakas smieszna sytuacja, ale ogolnie to jest tak zj***ny jak caly tvn

jest k***a glupi, monotonny, suchy i jedynego idiote jakiego robi to z siebie samego.

jestem ciekaw jakby tak dojebac mu mandacik za kazde zatrzymanie w miejscu niedozwolonym - od razu by mu sie odechcialo

tez mi k***a filozofia zadawac bezsensowne pytania pozbawione logiki i sie smiac ze ludzie staja jak wmurowani...

zarty XXI wieku

zydzyd

2014-10-05, 18:34
@up Rax, pie**ol sie neokidzie, spakować sie i do spania... bo ci matke zerzne

POW667

2014-10-05, 18:46
Rax napisał/a:

bzyk, mylisz sie, nie lubisz go, wprawdzie raz na sto wyjdzie mu jakas smieszna sytuacja, ale ogolnie to jest tak zj***ny jak caly tvn

jest k***a glupi, monotonny, suchy i jedynego idiote jakiego robi to z siebie samego.

jestem ciekaw jakby tak dojebac mu mandacik za kazde zatrzymanie w miejscu niedozwolonym - od razu by mu sie odechcialo

tez mi k***a filozofia zadawac bezsensowne pytania pozbawione logiki i sie smiac ze ludzie staja jak wmurowani...

zarty XXI wieku



Dawno nie czytałem tak zgorzkniałych komentarzy (tego i większości twoich innych). Wyluzuj trochę, chyba, że rzucanie mięsem w internecie jest twoim sposobem na odstresowanie

turtelian

2014-10-05, 18:50
jak dla mnie to było fajne za pierwszym razem ale teraz 100 odcinek mnie już po prostu wk***ia

Pfciuki

2014-10-05, 19:00
Jego ofiarami są głównie starsze osoby, które nawet nie zdają sobie sprawy, że ktoś je nagrywa, a potem wrzuca do internetu.
Koleś nawet nie mówi potem, że to tylko żarty. Pewnie będzie tak do momentu, aż mu ktoś przypie**oli parasolką... wtedy będzie "it's a prank!"

Rax

2014-10-05, 19:13
@zydzyd internetowa mendo swoim cipskiem raczej nie por*chasz, a rznac mozesz najwyzej glupa, czyli swojego starego... o ile wiesz gdzie jest... i o ile wiesz kim jest...
noekidzie??? kto tak k***a dzisiaj mowi? neogimbokidyzydzydy? :D

@pow667 po czesci masz racje, tutaj sie wyzywam, jak juz, bo stresu raczej nie znam, i na pewno to nie ma nic wspolnego ze zgorzknialoscia, a teraz pozwol ze ci cos wytlumacze.
wezmy na przyklad mode na sukces, pierwszy raz jest smiesznie, ale na powaznie ile odcinkow jestes w stanie ogladnac?

typ jest po prostu nie smieszny, a cala "beke" utrzymuja co poniektore ofiary, jak chcecie sie z nim pie**olic to nie tu

to jest k***a SADISTIC!!!

bz...........ue

2014-10-05, 19:26
1:40 r*chałbym.