18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co myśli Twoja kobieta

pawelozory • 2014-04-20, 22:48
Wiesz co teraz myśli Twoja kobieta?

spoiler

tomek18000

2014-04-21, 10:24
ch*j mnie to obchodzi, co myśli.

Borgi

2014-04-21, 10:49
Nie mam kobiety :-(

Dalien

2014-04-21, 11:38
To właśnie dzięki kochanym kobietom faceci są od nich mądrzejsi. Ciągle zmuszają nas do zastanawiania się, dzięi czemu nasze umysły są błyskotliwe i wytrenowane :)

Grzyb18

2014-04-21, 14:53
Ej k***a nie mam dziewczyny, chyba że ręka się liczy?

qwerq221

2014-04-21, 19:26
No k***a dziwię się, że ktoś może mówić, że ch*j go obchodzi co ona myśli, to trochę dziwne mnie bardziej obchodzi to co ona naprawdę myśli niż to co robi bo może być miła, a myśleć :sp***alaj ch*ju poczekaj aż tylko znajdę gościa z kasą: albo może myśleć :ty ch*ju dlaczego mi to robisz i w ogóle się ze mną nie liczysz: nie wiem co wy wolicie ja wole szczerość... Choć fakt jest faktem im ciężko przychodzi myślenie, a racjonalne to tylko bardzo sporadycznie no, ale ch*j z tym wole mieć dziewczynę ciężko kapującą i zajmującą się gówno wartymi pierdołami tylko najważniejsze żeby mnie nie wk***iała i nigdy nie robiła nic na złość. Tyle mi wystarczy :-D Oczywiście cycki co najmniej pełne B zajebiste nogi i twarz oczywiście także musi być śliczna. A reszta to ch*j. :amused:

mazin

2014-04-21, 22:51
"cycki co najmniej pełne B zajebiste nogi i twarz oczywiście także musi być śliczna. A reszta to ch*j."

Nonienienie. Owszem, pierwsze zdanie pełna zgoda.