18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adam1554

2011-11-30, 21:56
~Dziad z Lasu
chciałem to samo napisać ale byleś szybszy :) piwko :)

piroman88

2011-11-30, 22:21
Ma ktoś informacje na temat autentyczności tego dokumentu ?

Lechu1234

2011-11-30, 22:41
Hitler ty cwe*u,
Kup sobie obóz w izraelu !

bartula

2011-11-30, 23:38
@up masz tu kilka rrrrrrrrrrrrrr, tak na przyszłość.

mackie

2011-12-01, 00:12
Mazury są największym pod słońcem cudem natury a Kubica jest najlepszym kierowcą w stawce, ale nie docenianym.. poza tym każdy wie, że nasza kiełbasa już dawno przegoniła ich kiełbasę.

Gandzior666

2011-12-01, 00:16
Szkoda ze nie mielismy przymierza z hitlerem na chwile.. chociaz zeby zmielic bolszewikow a potem zdradzajac III rzesze wbic noz w plecy w celu pomocy aliantom!

morinho

2011-12-01, 08:04
Adolf cenił nas tak, że gdy demontował Czechosłowacje oddał nam Śląsk Cieszyński i Zalozie. A my oczywiście nie widzieliśmy wtedy nic niemoralnego i przyjeliśmy;)

styq

2011-12-01, 08:52
FAKE !!! Prawdziwe źródła historyczne i prawdziwe listy między kanclerzem, a jego ministrami wyraźnie opisują Polaków jako zwierzęta. Btw. nie ma dużych wzmianek o Polakach, ponieważ Hitler traktował nas tak samo jak Ukraińców, Czechów, Litwinów itp. Jako Słowiański pomiot. Wierzycie w każde gówno, które ktoś opublikuję? @up. Polacy brali czynny udział w okupacji i rozbiorze Czech, dlatego do dnia dzisiejszego starsi obywatele plują i przeklinają pod nosem na dźwięk Polskiego języka np. w kawiarni, lub metrze. Przykro mi, ale niestety Polacy nie byli narodem wybranym w oczach nazistowskich Niemiec ;) A jedyny "gest dobrej woli" pojawił się, gdy zaproponowali nam ich namiestnictwo, oraz autostradę oddzielającą północ od południa automatycznie oddając Gdańsk - dostęp do morza i jednoznacznie sprawiając, że Polska stała by się podległa Niemcom i bylibyśmy tanią siłą roboczą. Wydaje się wam, że co? że bylibyśmy dobrze traktowani? Kpina ;) JEDYNY prawdziwy dobry gest Hitlera to ogłoszenie 3 dniowej żałoby narodowej w Niemczech po śmierci Piłsudskiego (Jako jedyny miał swoją żałobę jako obcokrajowiec w Niemczech w tamtym okresie, w dodatku 3 dniową) a to tylko dlatego, że doprowadził do cudu nad Wisłą wyzwalając Europę (Niemcy) od Bolszewickiej inwazji. Za co Hitler uważał go za bohatera i mówił o nim, że jest nadpolakiem i nie zasłużył, żeby żyć w tak marnym społeczeństwie. "Naród wspaniały, lecz ludzie k***y" czy jakoś tak. Nadal kura uważacie, że Hitler chciał dobrze? Jebnijcie się w łeb.

Rafal1757

2011-12-01, 12:47
@up nie każdy ma wiedzę i informacje na ten temat.
Też wyadła mi się dziwna taka informacja, ale jako naród jednak uważamy, że jestesmy jacyś specjalni/ lepsi więc to że dużo osób dało wiarę tej notatce nie jest dziwne ;p

sosik

2011-12-01, 12:53
Hitler był także wielkim fanem Piłsudskiego :)

modzgi

2011-12-01, 14:32
Bynajmniej ciekawe , ale myślę że to z piłsudskim to po prostu kolejna bajka :gay:

[ Komentarz dodany przez: Anonymous~: 2011-12-01, 14:38 ]
gdzie?

sosik

2011-12-02, 12:28
To nie jest kolejna bajka człowieku weź wychyl swój łeb poza sadistica.

Tutaj cytat ze wszystkim znanej wikipedii:

"Osobą, która żywiła ogromny szacunek i podziw dla Piłsudskiego był Adolf Hitler. 13 maja 1935 i w dniu pogrzebu flagi państwowe w Rzeszy na znak żałoby opuszczono do połowy masztów. Uroczystości żałobne ku czci zmarłego wykroczyły daleko poza gesty kurtuazyjne. Hitler uczestniczył we mszy świętej na cześć marszałka, jaką odprawiono 18 maja 1935 w Katedrze św. Jadwigi w Berlinie po śmierci Piłsudskiego. Wzięli w niej udział także m.in. Joseph Goebbels, Konstantin von Neurath, oraz wysocy przedstawiciele NSDAP i Wehrmachtu a także nuncjusz apostolski w Niemczech Cesare Orsenigo. Po nabożeństwie dwie kompanie Wehrmachtu oddały honory wojskowe. Był to ostatni odnotowany udział kanclerza Rzeszy w ceremonii religijnej"

"Czasami pojawiają się sugestie, że Hitler uczestniczył także w uroczystościach pogrzebowych marszałka w Polsce, jednak Niemcy na pogrzebie reprezentował premier Prus Hermann Göring."

I tutaj jeszcze fota z wiki...



Ogólnie jeszcze kiedyś czytałem o tym artykuł w gazecie.