18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co można wyczytać z mimiki ?

MADErrFAKErr • 2018-03-08, 16:13
Poniżej fotografia przedstawiająca występ młodych gimnastyczek przed vipami :D


jakie emocje można z twarzy widzów ?

latarnik

2018-03-08, 16:23
Największe emocje można odczytać z twarzy gościa z lewej strony co siedzi na krzesełku z kółkami

kabus13

2018-03-08, 16:28
Duda MISZCZ !! Generalnie banda zwyrolów

MADErrFAKErr

2018-03-08, 16:33
Mnie osobiście rozpie**ala rozmarzona mina księdza...

-_..........._-

2018-03-08, 16:34
To się nazywa projekcja, autorze :)

Kolejno od lewej:

- smutek
- ostentacyjny brak zainteresowania, pozycja zamknięta (tylko tu bym się czegoś dopatrywał)
- zamyślenie
- rozbawienie
- zadowolenie (podoba mu się pokaz)
- rozbawienie i pobłażanie
- zaskoczenie

Ni...........ny

2018-03-08, 16:34

htp

2018-03-08, 16:52
Niezwyciężony napisał/a:

Obrazek


Obstawiam inaczej - r*chałem takie.

TB303

2018-03-08, 16:56
To jakiś konkurs erotyczny urządzony przez tamtejszą parafię?

mateusos

2018-03-08, 17:11
Banda zwyrolow. Pisze koles z sadistic. Sam bym r*chal jak Czarnecki do Poznania. :-o

gabriel0

2018-03-08, 17:21
Ten od prawej się napiął jak by jakiegoś skurczu twarzy dostał.

TB303

2018-03-08, 17:43
Rebeliant_ZPF napisał/a:

obstawiam że im się po prostu występ podobał.


Zwłaszcza temu przedstawicielowi kościoła katolickiego. Jemu to bardzo musi się ten występ podobać :amused:

kolosasz

2018-03-08, 17:45
Po upływie 1/50 sekundy wszystkie osoby na tym zdjęciu miały pokerową twarz. Zupełnie inaczej
wyglądała sytuacja z Tuskiem , który pozował śmieszkując :mrgreen: w miejscu gdzie gruchnął Tupolew

htp

2018-03-08, 17:55
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Każdy z was sobie dopowie wg własnych kryteriów.

Ja, wbrew obiegowej opinii widocznej wyżej i w necie, obstawiam że im się po prostu występ podobał.

A jeżeli uważacie, że w głowach im czynności seksualne z nieletnimi, to mam dla was złą informację. pie**olone z was pedofile i obyście współdzielili chatę z Trynkiewiczem ;-)



----------

Tutaj zajebiste uzasadnienie, tego co napisałem wcześniej, że każdy pomyśli tak jak sam by pomyślał.

Dowcip:

II wojna światowa. Marszałek Żukow wychodzi z gabinetu Stalina zdenerwowany. Na korytarzu zaklął i mruknął pod nosem: "A to sk***ysyn wąsaty!". Przed drzwiami stał czujny oficer NKWD i zareagował natychmiast pytając Żukowa:
- Co powiedzieliście towarzyszu?". Żukow na to, że nic.
- No to wrócimy do gabinetu tow. Stalina i wyjaśnimy sprawę - powiedział oficer.
Wrócili więc i oficer melduje:
- Towarzyszu Stalin, ja będąc na służbie usłyszałem jak marszałek Żukow powiedział "A to sk***ysyn wąsaty!".
Stalin popatrzył na Żukowa i zapytał:
- Kogo mieliście na myśli towarzyszu?
Żukow natychmiast odpowiedział:
- Jak to kogo, Hitlera!
Wtedy Stalin popatrzył przeciągle na oficera ochrany i zapytał:
- A wy towarzyszu, kogo mieliście na myśli?


Nie będę polemizował, ale obiecuję, że "Każdy z was sobie dopowie wg własnych kryteriów. " wypomnę, jak będzie okazja :)

Wiewór

2018-03-08, 18:00
ch*j z księdzem. Czarownika to nie rusza. Widać, że śmieje się z pogardą, że żadna pipka nawet nieletnia nie zastąpi młodej super ciasnej dupy ministranta.
Bardziej zaintrygowała mnie mina Adriana. Ewidentnie widać, że mu żona odmawia spełnienia obowiązków małżeńskich bo się zapatrzył w te młodą soczystą p*zdę jak alkoholik na głodzie we flaszki w dziale monopolowym.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-08, 18:30
Biskup wcisnął h*ja pod siebie i dupą do krzesła docisnął, żeby nie stanął, bo wyszedłby jego stosunek do celibatu.
I przy okazji pedofilskie skłonności. :mrgreen: