18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co może kula

Kriski • 2023-04-11, 21:33
Co może zrobić kula z ludzkim ciałem


fr3lich

2023-04-11, 23:27


Od 10:50 mniej więcej.

janiestad666

2023-04-12, 00:12
te dekle piszące to posick nie kula wiecie że pojęcie "kula" wywodzi się z początków broni palnej z XIV wieku i nawiązuje do kulowatego kształtu początkowych pocisków? poprawiając kogoś kto napisał "kula" że to w istocie "pocisk" ... macie świadomość że "kula" odnosi się zarówno do "pocisku" w tym przypadku jak sami zauważyliście do pocisku armatniego/czołgowego, ale też do "naboju" czyli takiej kuliki z pistoletu?
czyli wg waszego poglądu mozna powiedziec "kula" na nabój z pistoletu lub karabinu.. ale nie można powiedzieć "kula" na pocisk z czołgu??

nyypl

2023-04-12, 01:02
w zyciu bym sie nie spodziewal

KoniecZartow

2023-04-12, 01:24
janiestad666 napisał/a:

te dekle piszące to posick nie kula wiecie że pojęcie "kula" wywodzi się z początków broni palnej z XIV wieku i nawiązuje do kulowatego kształtu początkowych pocisków? poprawiając kogoś kto napisał "kula" że to w istocie "pocisk" ... macie świadomość że "kula" odnosi się zarówno do "pocisku" w tym przypadku jak sami zauważyliście do pocisku armatniego/czołgowego, ale też do "naboju" czyli takiej kuliki z pistoletu?
czyli wg waszego poglądu mozna powiedziec "kula" na nabój z pistoletu lub karabinu.. ale nie można powiedzieć "kula" na pocisk z czołgu??



Pocisk artyleryjski, a nie pocisk z czołgu. I nie, nie można. Każdy kto mówi o pociskach kule, ten jest czopem w dupie.

Dawid0101

2023-04-12, 05:57
janiestad666 napisał/a:

te dekle piszące to posick nie kula wiecie że pojęcie "kula" wywodzi się z początków broni palnej z XIV wieku i nawiązuje do kulowatego kształtu początkowych pocisków? poprawiając kogoś kto napisał "kula" że to w istocie "pocisk" ... macie świadomość że "kula" odnosi się zarówno do "pocisku" w tym przypadku jak sami zauważyliście do pocisku armatniego/czołgowego, ale też do "naboju" czyli takiej kuliki z pistoletu?
czyli wg waszego poglądu mozna powiedziec "kula" na nabój z pistoletu lub karabinu.. ale nie można powiedzieć "kula" na pocisk z czołgu??



Tak i nie. Zgadzam się, że można utożsamić pocisk z kulą jak najbardziej, kulę z pociskiem artyleryjskim jednocześnie też chociaż to tak jakby na krążownik czy lotniskowiec mówić łódka.
Na pewno nie można mówić pocisk czy kula wymiennie z nabojem! Nabój to scalona amunicja w skład, której wchodzi pocisk (kula), łuska, materiał miotający i materiał inicjujący (spłonka).

Exclip

2023-04-12, 07:59
wunhei napisał/a:

przecież takie pociski to chyba k***a tylko okręty niszczyciele mają


Niszczycieli są raczej małe, myślałeś że coś wiesz, ale jedynie wiesz że jest statek o nazwie niszczyciel.

Pentagram84

2023-04-12, 10:26
kuba1986 napisał/a:

Długo dochodziłbym do siebie po takim trafieniu :/



Rozchodziłbyś

Krak

2023-04-12, 10:47
Kriski napisał/a:

Co może zrobić kula z ludzkim ciałem


Dorzucę do tematu :)




Wojownik12

2023-04-12, 12:18
kula moze fula dac, kurde faja

mevar12

2023-04-12, 15:43
wunhei napisał/a:

przecież takie pociski to chyba k***a tylko okręty niszczyciele mają



przegapiles chyba moment bo juz sie nie montuje duzej artylerii na okretach

Wari

2023-04-12, 16:57
Może i to była kula, ale do kręgli.

rteq

2023-04-12, 22:10
może i pocisk, ale z ciekawości zapytam: co zatrzymuje pocisk na strzelnicy? Kulochwyt? :mrgreen:

hardowski

2023-04-13, 21:20
Kriski napisał/a:

Co może zrobić kula z ludzkim ciałem



To je przecie k***a j***ny Bullet Bill z gry Super Mario :roll:



Nigdy nie lubiłem tych sk***ieli... :-x

mekiz

2023-04-16, 08:51
DMT napisał/a:

Mi to wygląda bardziej na pocisk, no ale może się nie znam, kolega bardziej w tematyce militarnej siedzi...



Chyba, że model ma 3 cm.


:lol: