18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co mówią: GAMERZY

diadax • 2013-03-16, 17:15


Co słychać u graczy ?

enFuego

2013-03-16, 19:46
żenada... ich filmiki prześcigają się w byciu bardziej ch**owymi... zbanujcie tych dwóch pajaców z sadola

Schabik

2013-03-16, 19:57
ostatnie jest dobre co chcecie

wisnia123456

2013-03-16, 20:19
niech lepiej idą miziać się pisiorkami zamiast pie**olić takie farmazony

seba1415

2013-03-16, 21:00
Nie żebym sie przypie**alał ale do ch*ja dlaczego GAMERZY? Co to jest Gamerz? Dlaczego nie Gejmerzy, albo k***a po prostu w języku którym się posługujemy i mamy na to polski odpowiednik czyli GRACZ?

BongMan

2013-03-16, 21:22
@up
Dobrze mówisz.

Gracze, do ch*ja wafla!!! Jesteś w Polsce i mów po polsku. Nasz język to ostatnia rzecz jaka została w tym sp***olonym kraju, z której możemy być dumni.

donRafael

2013-03-16, 21:41
miewali lepsze odcinki, a z gamingu mogliby lepsze rzeczy użyć, ale piwo dałem

Przyjmuję teraz Was na klatę, również stolce

Ning

2013-03-16, 23:27
nie jest to jakieś bardzo zabawne, ale idzie się pośmiać w niektórych momentach. Ale chyba największą oglądalność w tym odcinku przyniosła ta dziewczyna :D

Xothr

2013-03-17, 00:03
piwo za ostatnia akcje.
znam typa co w tibie gral i jag go zaj***li to rozpie**olil przy ans myszke w drzazgi a jak matka na to wpadla to odpowiedzia na pytanie:
-Co sie stało?
było:
-musza sie popsuła trzeba bedzie nowa kupic

haha ;D

fazzie

2013-03-17, 01:41
cocaine.animals napisał/a:

Niech nagrają swój przeciętny dzień z życia to będzie odcinek - Co mówią pedały ?

Nie rozumiem kogo śmieszą ci frajerzy :/ ich filmiki są denna jak sam sk***ysyn.




oooo jaki prawilniak sie odezwał :D
a w nocy pewnie sam do kolegi sie przytula cwe* ;)

BongMan napisał/a:

@up
Dobrze mówisz.

Gracze, do ch*ja wafla!!! Jesteś w Polsce i mów po polsku. Nasz język to ostatnia rzecz jaka została w tym sp***olonym kraju, z której możemy być dumni.



Może dlatego, debilu, że w filmiku wyśmiewani są "gamerzy" a nie gracze ?

enFuego napisał/a:

żenada... ich filmiki prześcigają się w byciu bardziej ch**owymi... zbanujcie tych dwóch pajaców z sadola



k***a napisał typ który wrzuca filmiki o zabijaniu komarów laserem.

BongMan

2013-03-17, 02:25
fazzie napisał/a:

Może dlatego, debilu, że w filmiku wyśmiewani są "gamerzy" a nie gracze ?


A jest jakaś difference? A może autor movie był takim samym moronem jak ty i chciał przyszpanować knowledgem Englisha?

jebacwas

2013-03-17, 09:59
@up @up
Co to za p*zda wszystkich obraża?
Jego wstawki to same abstrach*je (gówno widoczne na tym filmiku). Oni są w ch*j nie zabawni. k***a te ich teksty i poziom "aktorstwa" - żenujące. Irytuje się za każdym razem jak widzę tych lamusów, robią gówno dla łepków co oglądają ten syf i minecrafta (czyli też syf). WYJAZD Z NIMI KUHWA

fazzie

2013-03-17, 16:12
jebacwas napisał/a:

@up @up
Co to za p*zda wszystkich obraża?
Jego wstawki to same abstrach*je (gówno widoczne na tym filmiku). Oni są w ch*j nie zabawni. k***a te ich teksty i poziom "aktorstwa" - żenujące. Irytuje się za każdym razem jak widzę tych lamusów, robią gówno dla łepków co oglądają ten syf i minecrafta (czyli też syf). WYJAZD Z NIMI KUHWA



Nie są zabawni? Kwestia gustu, poziom aktorstwa - żenujący? moze dlatego ze nie sa aktorami? Irytujesz sie ? TO NA ch*j OGLĄDASZ?


zaraz pewnie, pie**olniesz cos w stylu ze ma byc sadystycznie czy cos. Sam jednak wstawiasz mariusza mix kolanko i kozy, wiec od razu sobie daruj.



Bongman, naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi ?

rpasut

2013-03-18, 15:33
Rems napisał/a:

ja dużo gram a tak nie mówię. Tak mówią bananowi idioci, których starzy zarabiali wystarczająco, aby dzieci nie musiały ruszać dupy z kanapy.



wszystko k***a pisz i myśl, tylko nie "bananowi", wszyscy w praskiej ch*jni się chowaliśmy