18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co mogą ciągnąć władze Gdańska?

LetsDrum • 2012-09-15, 23:11
W związku z ostatnim zamieszaniem wokół afery Amber Gold, popularne stało się zdjęcie, na którym władze Gdańska ciągną samolot linii OLT :krawaciarz: . Internauci nie mogli przegapić takiej okazji, enjoy :-D :-D

oryginał:



przeróbki:




więcej w komentach :-D
źródło:http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=25&t=32903

LetsDrum

2012-09-15, 23:16





mam nadzieję, że się doczytacie:







buoba

2012-09-15, 23:22
A Budyń nadal twierdzi, że nie uczestniczył w reklamie OLT Express


pesanserinusminor

2012-09-17, 11:16
rudy próbował robić jak zawsze głupka z macierewicza, ale mu nie wyszło, w finale zdjęcie z tematu



skunks

2012-09-17, 11:17
Ja się pytam gdzie Grycanki? :P

ni...........ne

2012-09-17, 11:33
@up na pierwszej przeróbce jest jedna

dexen93

2012-09-17, 12:11
ja pie**ole....jak do tej pory miałem w dupie polityke naszego kraju, tak po obejrzeniu kilku filmów z udziałem tych pajaców, dochodze do wniosku, że to jest jakaś j***na kpina....polska się kończy, jak to mi kiedyś powiedział jeden starszy pan

please_dont_shoot

2012-09-17, 12:40
@buoba

taa.. fajnie tylko:
1) Samolot, który ciągnęli był w barwach OLT JETAIR (czyli przed przemalowaniem na OLT express)
2) Impreza była organizowana przez LOTNISKO i była inauguracją otwarcia nowego terminalu i zakończenia rozbudowy, a nie reklamówką OLT Express

Ale jak zwykle można węszyć spisek, który z pewnością jest powodem dla którego krzykacze internetowi nie mają pracy, pieniędzy, żyje im się źle i bla bla bla... - mimo tego, że pracują nad swoim rozwojem całymi dniami siedząc na Sadistic.pl!

Mizantrop

2012-09-17, 12:56
skunks napisał/a:

Ja się pytam gdzie Grycanki? :P



Kończą 7 śniadanie.

golind

2012-09-17, 13:03
@pesanserinusminor
Oczywiście piwko za pokazanie tego filmiku. Każde obrażanie ryżego sk***ysyna jest w cenie :)

mr_9mm

2012-09-17, 13:21
Kpina to Budyń (P. Adamowicz). Kazał przywrócić napis "stocznia im. Lenina" (cytuje "32 lata temu nikomu nie przeszkadzał napis"-jakby komuś przeszkadzał zostałby spałowany), zadłużył Gdańsk, podpisuje poronione pomysły: strefa kibica na Euro zadłużyła miasto na sumę od 1,5mln do 4mln (jeszcze trwają dokładne wyliczenia)...
Długo można wyliczać.
Gdańsk nigdy, w całej swojej historii, nie był tak zadłużony jak teraz.
No i oczywiście jest jednym z przydupasów rudego.
Jedna lokalna gazeta wychwala jego czyny.
W sąsiedniej Gdyni, gdzie rządzi Szczurek sytuacja jest o niebo lepsza.

Na koniec ciekawostka: do pracy woził go jakiś czas kierowca/ochroniarz zatrudniony przez miasto, dla jego bezpieczeństwa. W volvo S80, kupionym przez miasto za 158tys zł i jest najdroższym spośród tych, którymi dysponują trójmiejscy samorządowcy.
"- Samochód w pracy prezydenta miasta nie jest symbolem luksusu, a miejscem pracy, równie ważnym jak gabinet, dlatego liczy się jego niezawodność i wygoda" - stwierdził Paweł Adamowicz.
(To czemu nie jeździ chociażby w np skodzie octavia?)
"- Nie jest to samochód przesadnie luksusowy" (Volvo prezydenta ma komputer pokładowy, regulowane fotele, skórzaną tapicerkę, klimatyzację dwustrefową, alufelgi i sześć poduszek powietrznych. Kolor - czarny metalik.)

pesanserinusminor

2012-09-17, 13:31
please_dont_shoot napisał/a:

1) Samolot, który ciągnęli był w barwach OLT JETAIR (czyli przed przemalowaniem na OLT express)




jedna i ta sama firma, jetair przed zmianą nazwy. Samolot tak czy inaczej pomalowany od zawsze należał do firmy Marcina P.


please_dont_shoot napisał/a:

2) Impreza była organizowana przez LOTNISKO i była inauguracją otwarcia nowego terminalu i zakończenia rozbudowy, a nie reklamówką OLT Express




impreza zorganizowana przez lotnisko na którym pracuje michał t., a politycy PO ciągną samolot należący do firmy w której również pracuje michał t. No tak na każdym otwarciu terminalu ciąga się samolot jeśli jest się wpływowym działaczem PO, to na pewno nie była REKLAMA


Cytat:

Ale jak zwykle można węszyć spisek, który z pewnością jest powodem dla którego krzykacze internetowi nie mają pracy, pieniędzy, żyje im się źle i bla bla bla... - mimo tego, że pracują nad swoim rozwojem całymi dniami siedząc na Sadistic.pl!



fakt, każdy mógł przecież się urodzić synem premiera, przez 3 lata po ukończeniu studiów z SOCJOLOGII pisać magisterkę, potem jako magister socjologii wyjechać na szkolenie do chin za pieniążki PKP, następnie ułożyć najbardziej ułomny rozkład pociągów w historii polskiego kolejnictwa, potem zająć się pisaniem artykułów propagandowych w największej polskiej gazecie, by wkrótce potem zostać ekspertem z zakresu lotnictwa (oczywiście nie z własnej woli, jak mówił marcin t., był on prześladowany przez pół roku ofertami przez gdańskie lotnisko). W tak zwanym międzyczasie człowiek renesansu jakim niewątpliwie jest na młody rudzielec pomógł również razem z marcinem p. pozbyć się ludziom problemu jakim są oszczędności. Oczywiście jego tatuś o niczym nie wiedział. To talent spowodował, że każda państwowa spółka i jego kolesie walczyli o zatrudnienie michałka. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest również odruch jaki wykształcił się u gdańskich sędziów-na usłyszane w słuchawce "dzień dobry, tu kancelaria premiera" odpowiadają "to na kiedy mam wyciszyć sprawę?"


to na pewno nie spisek, to wszystko to ZBIEG OKOLICZNOŚCI :lol:

Coliber

2012-09-17, 14:03
Po nazwie tematu, spodziewałem się nieco innej treści...

Pestycyd

2012-09-17, 16:00
siedzą i psują Polske

iceman_

2012-09-17, 16:44
k***a co za bydło w tym sejmie, aż się pieść sama zaciska