18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co koreańczycy sądza o amerykanach

~Velture • 2024-04-10, 18:33
Wydaje mi się, że nie tylko w Korei mają takie poglądy :krejzi:




raistpol

2024-04-11, 02:12
ja pie**olę, wpierw reptalianie się mimikują a teraz blobfishe osiągneły ten poziom


Krak

2024-04-11, 11:04
trudne sprawy na sadistiku...

Nemrod90

2024-04-11, 12:00
420710247365 napisał/a:

Ma rację. Amerykanie to tłuste świnie. Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy który dodają tam do wszystkiego. Najgorsze są słodzone napoje. Od tego się tyje najbardziej. Raz wychodziłem z Tesco i zobaczyłem przed sobą bardzo tłustą dz**kę pchającą z trudem wózek pełen czegoś. Żeby się upewnić czego nie powinienem kupować zerknąłem przez jej ramię. Miała tam kilka multipacków chipsów i 6 dwulitrowych butelek coca-coli.



Żeby to tylko w USA tak było. U nas też we wszystkich wysoko przetworzonych (i nie tylko) produktach jest naj***ne pod sufit różnych szkodliwych i tuczących gówien. Myślący ludzie tego syfu nie jedzą, ale wielu jednak żre, w myśl zasady "nieważne czym, byle tylko napchać bebzon".

elim

2024-04-11, 17:19
420710247365 napisał/a:

Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy



Uprawiają w USA ogrom kukurydzy i gdzieś trzeba upchać to co wyrośnie, wymyślili więc żeby robić z niej syrop glukozowo-fruktozowy (straszne gówno, jeśli widzicie go w składzie to unikajcie takiego produktu) który wciskają do wszystkiego, dzięki temu amerykańska służba zdrowia zarabia kokosy.

Angevil

2024-04-12, 00:46
420710247365 napisał/a:

Ma rację. Amerykanie to tłuste świnie. Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy który dodają tam do wszystkiego. Najgorsze są słodzone napoje. Od tego się tyje najbardziej. Raz wychodziłem z Tesco i zobaczyłem przed sobą bardzo tłustą dz**kę pchającą z trudem wózek pełen czegoś. Żeby się upewnić czego nie powinienem kupować zerknąłem przez jej ramię. Miała tam kilka multipacków chipsów i 6 dwulitrowych butelek coca-coli.


Do jutra może nawet nie starczyło...

majeńka

2024-04-12, 13:35
Mzimu napisał/a:

Amerykanie żrą najgorszy syf jaki moze być jeszcze uznany za jedzenie. Ich śniadania produkują drive-ins, pełno jest tam sieciówek z syfem w kubełkach.

Oprócz jakości, znaczenie ma też i ilość. A ci żrą dwa obiady dziennie, plus ich śniadanie to też nie dwie kromki chleba z czymś tam a dania obiadowe tyle że mniejsze (to ostatnie ma zastosowanie do powiedzmy 10% społeczeństwa).

420710247365 napisał/a:

Ma rację. Amerykanie to tłuste świnie. Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy który dodają tam do wszystkiego. Najgorsze są słodzone napoje. Od tego się tyje najbardziej.

Kiedyś jak mi się przytyło stosowałam różne diety, ze słabym efektem. A wystarczyło odstawić napoje i słodycze, teraz żrę jak leci a problemów z wagą nie mam.

AdamBrown

2024-04-13, 06:21
smc napisał/a:

Najzdrowiej odżywiają się Koreańczycy północni. Z całego społeczeństwa tylko jedna osoba ma nadwagę.


Tak ale nie próbujmy ich naśladować....