18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co jest w worku?

TT4 • 2018-02-01, 04:52
Syn.



Normalnie komediant roku z tego Mikołaja.

Ne...........ro

2018-02-01, 12:53
dostał syna w prezencie i jeszcze płacze przecie to dar od boga :amused:

BogerPL

2018-02-01, 13:33
Sadol sadolem, ale sytuacja zaiste tragiczna. Nie wiem co się wydarzyło, ale jeśli ma się dziecko to trudno wyobrazić sobie większą tragedię i teksty gimbo-marszczyfredów, że "to sadol" tego nie zmienią.

ToPrzeciezJa

2018-02-01, 14:32
@shabcio1 jak taki chojrak jesteś to zbierzemy kilka osób, najpierw jedni nasrają na grób Twoich rodziców, a potem kolejni zwalą gruchę, nagramy to i Ci wyślemy, żebyś miał swoją bohaterską pamiątkę

Argeusz

2018-02-01, 14:39
Właśnie jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że nie mogę jebnąć samobója, bo zabiłbym tym samym ojca.

Loaloa

2018-02-01, 15:05
Śmieszniejsze od filmiku są płaczliwe komentarze p*zdeczek, które zabłądziły tu w poszukiwaniu obrazków z kotkami.

keisats

2018-02-01, 15:42
Loaloa, nie to co Wy twardziele sprzed komputera. Rosnąca patologia bezduszności i braku empatii.

Są nawet na sadolu takie materiały które chwytają za serce. Ten chwycił mnie bo sam jestem ojcem i nie potrafie wyobrazić sobie bólu tego człowieka. Jaki by nie był i gdzie by nie mieszkał.

Ale komputerowi herosi muszą wykpić wszystko i wszystkich w imię podbudowania poczucia swojej marnej wartości.


Weź ...

AdiOsAmigos

2018-02-01, 18:53
Zamówili dzieciaka pocztą tylko nadawca zapomniał zrobić wywietrznika a że poczta tam jest jaka jest to dostarczali za długo to się udusił :/ ja bym reklamował i żądał zwrotu pieniędzy.

poligon6

2018-02-01, 19:05
AdiOsAmigos napisał/a:

Zamówili dzieciaka pocztą tylko nadawca zapomniał zrobić wywietrznika a że poczta tam jest jaka jest to dostarczali za długo to się udusił :/ ja bym reklamował i żądał zwrotu pieniędzy.



Dlatego nie kupuje się dziecka w worku.

ellsworth

2018-02-01, 20:00
Dziecka zawsze szkoda :(

Loaloa

2018-02-01, 20:16
Cytat:

Loaloa, nie to co Wy twardziele sprzed komputera. Rosnąca patologia bezduszności i braku empatii.

Są nawet na sadolu takie materiały które chwytają za serce. Ten chwycił mnie bo sam jestem ojcem i nie potrafie wyobrazić sobie bólu tego człowieka. Jaki by nie był i gdzie by nie mieszkał.



ch*j to mnie (i zapewne większość sadoli) obchodzi, że jesteś ojcem i że widok zdechłego bachora w worku tak bardzo targa twoją empatią. Nie wchodzę tu, żeby płakać nad okrucieństwami tego świata, tylko po codzienną dawkę wypadków, wybuchów, urwanych kończyn, odciętych głów i martwych bachorów. I nie ma znaczenia czy i jak bardzo twardy jestem, oglądanie wstawek na sadolu to nie konkurs na twardziela, tylko sposób na spędzenie wolnego czasu. Natomiast jeżeli ty wchodzisz tu, żeby płakać nad każdą krzywdą, to albo jesteś jakimś typem psychicznego masochisty, albo zwykłym idiotą.

Rozumiem, że moje komentarze byłyby nie na miejscu na jakimś forum dla pogrążonych w żałobie po stracie dziecka rodziców, ale tu jest sadistic, do k***y nędzy!

kukasz79

2018-02-01, 20:54
"Ja pie**ole po co takie grzbiety tu zagladają, zapisz się na kółko różańcowe i idź buldupic gdzie indziej. Czego ty tu szukasz, ze ktoś tu popisze się wspólczuciem czy zrozumieniem? Buhahahahahaha, skad ty się urwałeś i co robiłes tu tyle lat? Szukałes filmów o zabawnych kotkach?"

Syna nie masz. Nie zrozumiesz.

kaelem

2018-02-01, 21:21
poligon6 napisał/a:

"Piesek albo kotek nasra na grób twojej matki cwe*u. Przez takie ścierwa jak ty zgodziłbym się na całkowite zniesienie anonimowości w internecie. Ogólnie to szkoda ,że żyjesz."

Ja pie**ole po co takie grzbiety tu zagladają, zapisz się na kółko różańcowe i idź buldupic gdzie indziej. Czego ty tu szukasz, ze ktoś tu popisze się wspólczuciem czy zrozumieniem? Buhahahahahaha, skad ty się urwałeś i co robiłes tu tyle lat? Szukałes filmów o zabawnych kotkach?



A Ty czego tu szukasz? Nie pyka Ci kuśka plemnikami, to jedziesz po ojcach? Pojedź po swoim, bo mam wrażenie, że w podobnym worku na chrzest byłeś ubrany.

Później pewnie miałeś komunię, bierzmowanie i obrzędy satanistyczne. Jak w dobrej lewackiej rodzinie;)

poligon6

2018-02-03, 18:19
kaelem napisał/a:



A Ty czego tu szukasz? Nie pyka Ci kuśka plemnikami, to jedziesz po ojcach? Pojedź po swoim, bo mam wrażenie, że w podobnym worku na chrzest byłeś ubrany.

Później pewnie miałeś komunię, bierzmowanie i obrzędy satanistyczne. Jak w dobrej lewackiej rodzinie;)



Mama sie pyta czy jesteś poj***ny, ale ogólnie to u nas było GIT, możemy cię adoptować.