18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co jest gorszego od dwukołowców ....

~McSadol • 2023-04-18, 20:43
... jednokołowce .... :lol:


mynameisgod

2023-04-18, 20:50
w kraju 3 świata
rozjechali
by go 1-3 razy

ale to chyba Włochy
-bo-
sisi,solo powiedział, tyle zrozumiałem

dobrze, że miał kask
jako taki
i nie jechał 150 czy ile tam jadą moto-kamikadze

Halrnan

2023-04-18, 21:13
to nie jest wypadek. tak wygląda zwykły proces hamowania tym unicyklem. dlatego jeszcze nie są zbyt popularne, ale ludzie się przyzwyczają.

Mirek19850509

2023-04-19, 01:37
Po wawie pełno tego gówna w lato zapie**ala ,I wzium przez pasy przed maska ,wszystko jest dla.ludzi ale kuzwa naogladaja się auto zombie z moto zombi oraz hulajdusza śmierci nie ma, gta jak i uni dupa ,uja myślą że nie będzie trupa,ale błąd w świecie jest ze ,to nie gra i raz można już więcej nie zagrać ,czy moto czy co innego mozg ,powinien od najmłodszych lat być uczony zeby myśleć!!ale nie uczą o cotangensie i histori albo stolic czarnego ładu, zamiast uczyć tego co dziś jest wazne ,życie we współczesnym świecie!! :evil:

Atdomcienl

2023-04-19, 07:26
Zawsze mnie cieszy ludzki kretynizm szkoda że nie zdechł selekcja nie wyszła ... A ty Mirek nie zesraj się sam sobie na klatę z podnietki

quark

2023-04-19, 13:52
Czyli jak jedno koło to taka pół p*zda?

dOpieca

2023-04-19, 14:54
Jak na tym gownie mozna wogole jezdzic

gotway

2023-04-20, 03:04
dOpieca napisał/a:

Jak na tym gownie mozna wogole jezdzic


Normalnie :D porównywalne to do jet pack'a, masz wolne ręce kierownica nie potrzebna, podświadomie i naturalnie i luźno się tym steruje, lepiej się wygląda niż na hulajce, bardziej pro, bo jedno koło, większa prędkość, moc silnika i podjazdy pod strome górki, niektóre modele mają zawieszenie, można na tym siedzieć i stać do wyboru i koloru, i zasięg w najlepszych modelach do 120km a prędkość max 90 km/h. Jak ktoś chce zobaczyć mnie na tym śmigającego, to zapraszam na mój TikTok ^^.





sunnywing

2023-04-22, 03:14
Strefa zgniotu zaczyna się na płacie czołowym, a kończy na potylicy