18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów?

sir_Alex • 2015-07-02, 10:19
Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych.

dla ciekawskich:

http://wpolityce.pl/polityka/140087-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa

W............R.

2015-07-03, 06:13
@up Tzw. "zmiana pokoleniowa".

pakozi

2015-07-03, 07:22
Amerykańscy naukowcy odkryli... No k***a jak w starych dowc**ach. :-D

1nsecure napisał/a:

Ja widzę sporo pedałów się tutaj bulwersuje :)



Fakt.

Gammatronix

2015-07-03, 07:59
Pedały wchodzą na forum gdzie z pedałów się śmieją.. to tak jakby murzyn wszedł do domu KKK i tam rzucał swoimi prawami...

mi...........80

2015-07-03, 08:38
Po prostu stwierdził oczywistą oczywistość, coś w stylu "woda służy do picia".

gleba1994

2015-07-03, 08:53
Ameryki to ten naukowiec nie odkrył...

BurbonPL

2015-07-03, 09:38
No tak, lepiej gnić w domu dziecka

Dr...........le

2015-07-03, 09:50
A ja podrzucę coś dla prawdziwych sadoli*:

https://www.youtube.com/watch?v=8HRD35WGvgs
https://www.youtube.com/watch?v=68mmF1SVnFo

Powyższe tak po prostacku....

A poniższe...
to temat dla gentlemanów: książka z początków XX wieku- Polski kodeks honorowy- proszę spojrzeć na Rozdział 1 Art 8 pkt 4.... Pisze tam wyraźnie, że pedał wyłączony jest ze społeczności ludzi honorowych (nie może dawać i żądać satysfakcji honorowej czyt. nie może być gentlemanem) i proszę spójrzcie w jak "szacownym" gronie jest on tam wymieniany....

A k***a wszyscy co za tolerancją są to k***a najgorsze ścierwo jest. Sram na was cwe*e zaj***ni, krypto sodomici spoconą pytą na dwie dziury j***ni w mordy Wam pluje.

Camel_06

2015-07-03, 11:30
Pisałem to już pod innym tematem, ale napiszę znowu - pary homo nie powinny mieć prawa do adopcji. Pomińmy już ch*jowe wzorce wpajane w podświadomość, gnębienie poza domem i resztę, bo te argumenty można negować. Ale nie można nie brać pod uwagę tego, że pary homo będą dostawały prawo adopcyjne jak leci, z przymknięciem oka na procedury i warunki, bo w przeciwnym razie rozpętają piekło pod tytułem 'dyskryminacja! mamy prawo!' z poparciem swoich tęczowych instytucji i jeszcze pewnie feministek. A normalne, kochające się małżeństwa adoptować nie mogą, bo są biedni i mieszkają na 37 metrach.

voidinfinity

2015-07-03, 11:39
Sebiksy - nie rzucajcie się tak, bo niebawem wakacje się kończą i trzeba będzie wrócić do budy :lol:

B00mba0018 napisał/a:

Czytam komenty od góry i tak se myśle czy to jeszcze sadol?

Co to k***a za użytkownicy?



"Se" nie myśl za dużo młody - bo to nie dla ciebie.

Camel_06 napisał/a:

A normalne, kochające się małżeństwa adoptować nie mogą, bo są biedni i mieszkają na 37 metrach.



To niech k***a się wezmą za siebie. Ktoś im broni lepiej zarabiać?

Już wystarczy, że sebix z karyną mogą sobie bachora zrobić - a potem "wychować go" (czyli nie wychowywać po prostu) na patusa.

DrMenegele napisał/a:

A ja podrzucę coś dla prawdziwych sadoli*



Chyba dla patusów co reprezentują biedę :krejzi:

----

Ogólnie ten temat pokazuje biedę umysłową na sadolu - bo jak wspominałem badania dotyczyły czegoś innego. Jakiś debil napisał na podstawie tego notatkę prasową a kato-prawactwo na sadolu pucuje już małego.

Myli wam się wychowywanie przez homosiów z gender...

Ehhh. Praca u podstaw, wśród takich debili obcować.

Lordzik92

2015-07-03, 12:37
Ludzie podzielili się na zwolenników i przeciwników tejże ideologii, tylko mało kto zauważył że tak jak w przypadku invitro/aborcji nikogo nie obchodzi los dzieci/płodu, gawiedź zajęta jest decyzją o wyborze jednej lub drugiej strony, nie zauważa jak jest wykorzystywana przez lobby które zarabiają na tej propagandzie olbrzymie pieniądze.
W całej tej zabawie nie chodzi o prawa jednostki, tolerancje etc. to tylko ładne opakowanie dla motłochu, w którym ma wywołać skrajne emocje, a gdy takie zaistnieją, brama do wielomilionowych przekrętów stoi otwarta. Na naszym podwórku wyprowadzono kilkaset tysięcy zł z budżetu przy fleszach kamer i wzroku tłuszczy... Bo czy ktokolwiek zainteresował się jak wyglądał ,,przetarg" naprawy kolorowego badziewia? Większość podjudzana przez media zastanawiała się kogo poprzeć. Po takiej akcji, stworzono x miejsc niepotrzebnej pracy, a wszystko to tłumaczono ,,atakiem" który był do przewidzenia, ze względu na lokalizacje... No ale zamiast rozliczyć sk*rwysynów u władzy, lud kłóci się czy wsadzanie sobie w dupę daje jakieś przywileje czy nie... żałosne.
Tak się robi pieniądze, ,,krew na ulicach" jest najlepszym momentem do działań.

Nikodem_Szulcc

2015-07-03, 13:03
voidinfinity, Nie poć sie za bardzo pisząc komenty jeśli nie rozumiesz potocznego "se" to taki zamiennik "sobie" Nie jestem na spotkaniu biznesowym ani na żadnym występie i na sadolu moge powiedzieć "Ale se dzisiaj klocka strzeliłem aż śmiechłem" i ludzie iteligentni to zrozumieją i wiedzą o co chodzi. Nie musze tu pisać "Dzisiaj mój układ trawienny wyprodukował kał na tyle zabawny, że użyłem funki zaśmiania się"


pie**olony miodku, byłeś kiedyś na dworze i gadałeś z jakimiś kumplami?

voidinfinity

2015-07-03, 13:05
B00mba0018 napisał/a:

Nie jestem na spotkaniu biznesowym ani na żadnym występie



Ani u siebie na wiosce.

PA...........SM

2015-07-03, 19:15
BurbonPL napisał/a:

No tak, lepiej gnić w domu dziecka



No pewnie!!! Lepiej gnić w domu dziecka niż patrzeć na 2 tatusiów zapinających się w dupsko!!!

Wulf

2015-07-03, 23:33
@Voidinfinity.
wydajesz się człowiekiem inteligentnym i posiadającym pewne argumenty popierające Twoje tezy, tylko zniechęcasz do dyskusji tymi niepotrzebnymi wycieczkami osobistymi i inwektywami...szkoda.