18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alonso

2021-03-25, 15:44
Fajne szczypce. Ciekawe jak sobie robi palcówkę.

Manii

2021-03-25, 16:32
Byku35 napisał/a:

A skąd wiesz że nie pracuje?



To sie nazywa projekcja. Pewnie sami siedza na garnku starych.

boer

2021-03-25, 17:11
baronturbina napisał/a:

Jako 34 letni kawaler, możesz powiedzieć jedno, „jestem nieudacznikiem mieszkającym z rodzicami i nie por*cham w tym odcinku.



No to teraz mnie tak pocisnął że zaraz polecę zrobić jakiejś kobicie z 4 bachory i wezmę kredyt 500 tyś na 30 lat na chałupę. :mrgreen: :mrgreen:

Kredyt mam, mniejszy i na krócej , może i w bloku. Ale ch*j stać mnie :)

se...........ed

2021-03-25, 17:16
baronturbina napisał/a:

Jako 34 letni kawaler, możesz powiedzieć jedno, „jestem nieudacznikiem mieszkającym z rodzicami i nie por*cham w tym odcinku.



Znalazł się k***a rofesor od seksuologii . nie srej metom bo sie udławisz dzbanie.

Heliar

2021-03-25, 18:11
boer napisał/a:

Jako 34 letni kawaler, mogę powiedzieć jedno : r*chałbym.



Lepiej brzmi stwierdzenie "moja żona się jeszcze nie urodziła"

mit2

2021-03-25, 18:31
baronturbina napisał/a:

Jako 34 letni kawaler, możesz powiedzieć jedno, „jestem nieudacznikiem mieszkającym z rodzicami i nie por*cham w tym odcinku.


Napisał że jest kawalerem, a nie prawiczkiem. To, że nie widzisz różnicy, kiepsko świadczy o Tobie.
Można być kawalerem i r*chać wszystko co na drzewo nie da rady się wdrapać :D

picolo

2021-03-25, 18:35
Można śmiało kręcić drugą część Dystryktu 9 .

marcin198320

2021-03-25, 20:35
A czy ktoś zwrócił uwagę że raz ma protezę na lewej nodze a raz na prawej :shock:

Justynka99

2021-03-25, 20:39
A dlaczego ona w 1:00, jak pokazuje zakładanie nogi to nie ma lewej, a w 3:10 nie ma prawej?

ellsworth

2021-03-25, 20:48
baronturbina napisał/a:

Jako 34 letni kawaler, możesz powiedzieć jedno, „jestem nieudacznikiem mieszkającym z rodzicami i nie por*cham w tym odcinku.



hahaha. Ty serio uważasz, ze miarą "udaczności", jest baba i najlepiej stadko bachorów, na których potrzeby trzeba zapieprzać od świtu do zmierzchu, marnując swoje życie zamiast realizować swoje pasje? Biedny, zindoktrynowany głupcze.

notak

2021-03-25, 21:02
Co do ciasnej anielki!?

skąd wiesz, że jest ciasna
bo ja myślę, że nie jest

ZajętyPelikan

2021-03-25, 21:44
boer napisał/a:

No to teraz mnie tak pocisnął że zaraz polecę zrobić jakiejś kobicie z 4 bachory i wezmę kredyt 500 tyś na 30 lat na chałupę.
Kredyt mam, mniejszy i na krócej , może i w bloku. Ale ch*j stać mnie



haha w moim mieście za 500k to co najwyżej kupisz ok. 40mkw w bloku :D Ciesz się, że nie musisz dużo płacić. Natomiast pensje pewnie też u Was mniejsze są ;(

A co do mieszkania z rodzicami, kiedyś tak było, że się mieszkało z rodzicami na małym metrażu. I szczerze lepiej, żeby młody chłop pomieszkał sobie z rodzicami i pożył, niż bał się ryzykować z pętlą na szyi.

ph5i5

2021-03-25, 21:56
ellsworth napisał/a:

hahaha. Ty serio uważasz, ze miarą "udaczności", jest baba i najlepiej stadko bachorów, na których potrzeby trzeba zapieprzać od świtu do zmierzchu, marnując swoje życie zamiast realizować swoje pasje? Biedny, zindoktrynowany głupcze.



Ocho, ktoś ma chandrę bo mu matka kanapek nie zrobiła :) Tak ‚baba’ i ‚stadko bachorów’ w dodatku spory dom, dobra fura i duże aktywa są wyznacznikiem udaczności i dojrzałości.

Rozjebie

2021-03-25, 23:45
marcin198320 napisał/a:

A czy ktoś zwrócił uwagę że raz ma protezę na lewej nodze a raz na prawej



Justynka99 napisał/a:

A dlaczego ona w 1:00, jak pokazuje zakładanie nogi to nie ma lewej, a w 3:10 nie ma prawej?



Bo pewnie nagrywa różnymi kamerami i w jednej ma ustawione lustrzane odbicie

boer

2021-03-26, 07:06
ZajętyPelikan napisał/a:

haha w moim mieście za 500k to co najwyżej kupisz ok. 40mkw w bloku Ciesz się, że nie musisz dużo płacić. Natomiast pensje pewnie też u Was mniejsze są ;(



Chłopie u mnie (Piotrków Trybunalski) nie w centrum ale na obrzeżach to za 500 koła byś sobie domek ładny wybudował, mam na myśli od zera czyli ziemia+ fundamenty + domek. Może nie była by to willa Obajtka czy jak mu tam, ale zawsze. Mniejsza pensja może tak ale w pracy soboty czy niedziele na nadgodziny i jakoś daje się radę.