18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co chcesz na urodzinki?

~Velture • 2018-04-06, 07:04
Chciałabym nowe ząbki :mom_please:


mygyry

2018-04-06, 08:07
Nie dość, że ma tort to wróżka zębuszka podrzuci jeszcze trochę grosza :amused:

nowynick

2018-04-06, 08:36
Ja pie**olę :shock:


Nie dość zj***na moda wlepiania czyjejś głowy w tort nabity świeczkami (dziwne, że jeszcze komuś nie wbiła się żadna w oko) to jeszcze teraz to, ze cztery przednie to jej poleciały, j***ny idiota...

Jajcarz

2018-04-06, 12:54
nowynick napisał/a:

Ja pie**olę :shock:


Nie dość zj***na moda wlepiania czyjejś głowy w tort nabity świeczkami (dziwne, że jeszcze komuś nie wbiła się żadna w oko) to jeszcze teraz to, ze cztery przednie to jej poleciały, j***ny idiota...


Zgadzam się, ale gdyby nie tacy cisi bohaterzy jak on sadistic nie byłby takim samym miejscem.

waloos

2018-04-06, 14:22
Włożył w to tyle siły, jakby chciał powtórzyć historię z Więźnia Nienawiści, a nie zrobić "torcikowy żarcik".

Materiał na sadola spoko, ale gdybym to ja był tą dziewczyną to ch*ja bym chyba zabił, a już na pewno pociągnął do odpowiedzialności pieniężnej. Wstawienie ułamanych zębów to nie jest taka tania rzecz, tym bardziej w tym ich USA.

Mors_Nigra

2018-04-06, 14:46
@Jajcarz, ta, wszystko jest śmiechyhihy do czasu aż sam trafisz na takiego debila..

PanAndrzej666

2018-04-06, 20:03
przynajmniej nie będzie marudzić

Justynka99

2018-04-06, 20:58
waloos napisał/a:

Włożył w to tyle siły, jakby chciał powtórzyć historię z Więźnia Nienawiści, a nie zrobić "torcikowy żarcik".

Materiał na sadola spoko, ale gdybym to ja był tą dziewczyną to ch*ja bym chyba zabił, a już na pewno pociągnął do odpowiedzialności pieniężnej. Wstawienie ułamanych zębów to nie jest taka tania rzecz, tym bardziej w tym ich USA.


Ale dzięki temu byłbyś sławny! A patrząc na inne filmiki z wypadków i morderstw to to jest i tak dość delikatna droga do sławy :D

dertaz

2018-04-06, 22:04
Czy dalsza część tego filmu jest na Hardzie

Lizodup

2018-04-09, 07:18
fajna r*cha…łbym i bez zebów to by ch*ja nie odgryzła. na gwałt deepthorat bym brał