18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co by było gdyby...MĘŻCZYŹNI MÓWILI CO MYŚLĄ

majcino • 2013-11-17, 17:05
Kolejny filmik od abstrach*jków :D

franekimono

2013-11-17, 17:14
Tylko mi się wydaję, że ch*jowe?

Kuriki

2013-11-17, 17:17
Uchachałę się w ch*j :amused:
Serio mi się podoba ten ich humor 8-)

cyryl025

2013-11-17, 17:21
nie pie**olcie, bo to jest dobre!

Berghest

2013-11-17, 17:22
"dobry wieczór przyszedłem wyr*chać pana córkę" no k***a hahahaha zajebiste !

ti...........11

2013-11-17, 17:29
sorry hejtujące gimbopedały ale to jest genialne i życiowe !

kaktuz

2013-11-17, 17:50
jeżeli to jest życiowe to ty k***a jesteś niedorozwiniętym i naprawdę żałosnym człowiekiem


Berghest

2013-11-17, 18:03
kaktuz napisał/a:

jeżeli to jest życiowe to ty k***a jesteś niedorozwiniętym i naprawdę żałosnym człowiekiem



jesli to według Ciebie nie jest zyciowe to w takim razie nie masz ku*asa którego nie walisz bo go nie masz, pewnie jesteś człowiekiem z wyższych sfer i mogę założyć się że wgl nie pierdzisz.. nie masz kolegi który już 7 rok dyma na siłce i na pewno nie chciałbyś mieć takiego wysportowanego ciała jak on pff no k***a bo jesteś leniem. Na pewno też nie r*chasz swojej dziewczyny bo nie masz ku*asa zapomniałeś ? ogólnie to nie srasz bo dżentelmeni nie srają i nie mówisz do kumpli z którymi nie pijesz piwa jak bardzo chce Ci się lać albo srać bo to tak bardzo nie kulturalnie mówić o takich sprawach publicznie, nie bekasz publicznie przez przypadek, nie pierdzisz pod prysznicem/w wannie jak każdy normalny człowiek :D a na pytanie "smakuje Ci kochanie?" nie odpowiadasz bo po pierwsze nie wypada a po drugie bo k***a nie masz dziewczyny która by Ci gotowała a i na koniec pytanie.. skoro tego wszystkiego nie robisz to kim ty k***a wgl jesteś .. pajacu.

tabaraba

2013-11-17, 18:08
Berghest napisał/a:



jesli to według Ciebie nie jest zyciowe to w takim razie nie masz ku*asa którego nie walisz bo go nie masz, pewnie jesteś człowiekiem z wyższych sfer i mogę założyć się że wgl nie pierdzisz.. nie masz kolegi który już 7 rok dyma na siłce i na pewno nie chciałbyś mieć takiego wysportowanego ciała jak on pff no k***a bo jesteś leniem. Na pewno też nie r*chasz swojej dziewczyny bo nie masz ku*asa zapomniałeś ? ogólnie to nie srasz bo dżentelmeni nie srają i nie mówisz do kumpli z którymi nie pijesz piwa jak bardzo chce Ci się lać albo srać bo to tak bardzo nie kulturalnie mówić o takich sprawach publicznie, nie bekasz publicznie przez przypadek, nie pierdzisz pod prysznicem/w wannie jak każdy normalny człowiek :D a na pytanie "smakuje Ci kochanie?" nie odpowiadasz bo po pierwsze nie wypada a po drugie bo k***a nie masz dziewczyny która by Ci gotowała a i na koniec pytanie.. skoro tego wszystkiego nie robisz to kim ty k***a wgl jesteś .. pajacu.



odpowiadam:


ti...........11

2013-11-17, 18:08
kaktuz napisał/a:

jeżeli to jest życiowe to ty k***a jesteś niedorozwiniętym i naprawdę żałosnym człowiekiem



:idzwch*j:


chetnie przygarne pierwszego warna...

kaktuz

2013-11-17, 18:11
nie jestem z ''wyższych sfer'' natomiast rodzice mnie wychowywali a nie chowali. kultura powinna byc nie tylko na pokaz albo ją masz albo nie

606

2013-11-17, 18:14
"Co by było gdyby...MĘŻCZYŹNI MÓWILI CO MYŚLĄ"

A jaki k***a oni mają związek z mężczyznami? Dają dupy, no ale nie mężczyznom przecież.

logimw

2013-11-17, 18:25
To są męskie sekrety! Tego się nie zdradza! Usuńcie filmik z sieci! k***a

nidmord

2013-11-17, 18:30
tej żenady nie da się oglądać, serio to się komuś podoba? :homer: