18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co by było gdyby...

pakicito • 2013-05-05, 16:10
...to faceci odpowiadali w kąciku porad?

Piszę do was w sprawie mojego problemu.
Wszystko zaczęło się wczoraj, gdy zostawiłam mojego męża, oglądającego TV, w domu i pojechałam do pracy.
Jakieś dwa kilometry od domu zgasł mi samochód i nie mogłam dalej jechać, więc postanowiłam wrócić do domu. Tam oniemiałam, gdy
zobaczyłam mojego męża w łóżku z córką naszego sąsiada.
Mąż przyznał się, że romansują już pół roku. Nie wiem co robić,
ponieważ mój mąż nie chce iść ze mną do poradni małżeńskiej.
Proszę poradźcie mi coś.

Odp. faceta

Droga pani, jednym z problemów unieruchomienia silnika może być brak paliwa, należy to sprawdzić na wskaźniku przekręcając zapłon. Jeśli paliwo jest, możliwe że awarii uległa pompa paliwowa. Należy również sprawdzić czy przewód paliwowy nie jest zapchany oraz sprawdzić wszystkie rury odprowadzające powietrze od silnika.
Jeśli to nie pomoże, należy wyjąć telefon komórkowy i zadzwonić do męża a nie męczyć się przez 2 kilometry idąc do domu.

bezczelny_analityk

2013-05-06, 13:51
Nap_linek, sp***alaj. :-D Nigdy w życiu nie marzyłam o czarnych ku*asach, bo to pasuje do brudasów. Wystarcza mi zupełnie biały ku*as mojego białego faceta.

elda1987

2013-05-06, 13:58
ten kawał mi przypomniał jak lata temu zadzwoniła do mnie moja teściowa, bo jej auto stanęło gdzieś w polu i nie chce jechać, standardowo wypytałam czy tankowała, co robiła do tej pory, ta mówi, ze auto zalane dopiero co i nagle zgasło i już ch*j leży i kwiczy, no to pojechałam po tą sierotę zobaczyć o co chodzi, bo może coś poważnego i będzie trzeba cholować, a tu się okazuje, że tak na prawdę auto woła o benzynkę, umiera wręcz z pragnienia. Pytam się baby kiedy tankowała a ta mówi - no miesiąc temu, przecie mówiła że dopiero tankowała. k***A. WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE ONA TAK ZAWSZE coś odjebie, że aż żal tyłek ściska. Chyba by się jej przydały te murzyńskie pały, bo zamiast o życiu myśleć, to ona buja w obłokach.

btw. Tak - znam się trochę na silnikach, mechanice, automatyce, elektryce i innej sryce, bo od małego siedziałam z ojcem i wujkiem w warsztacie samochodowym, do tej pory lubię sobie poogladac, porozkręcać, pozamieniać, z różnym skutkiem dla moich aut :krejzi:

betclic123456

2013-05-06, 19:21
@bezczelny_analityk

No to zajebiście, a teraz do garów.

zippedin

2013-05-07, 23:47
... Bez instrukcji obrazkowej i reklamą ze ślicznymi kotkami w tle - sobie nie poradzą.