18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2018-09-07, 15:04
Ja Wam ludzie polecałbym mieć po prostu, jak ja, wyj***ne na to co sobie jacyś ludzie robią i jak żyją. Normalne to wszystko czy nie, koło ch*ja mi to lata co robią ze swoim życiem. Dopóki nie wpie**alają się swoimi butami w moje życie, to ja nie będę się wpie**alał butami w ich.

freaky

2018-09-07, 16:33
kampton napisał/a:

@freaky Ja nie mam kont na inst i fb i ludzie biorą mnie za wariata :D .


Bo masz konto na sadolu, Ty chory socjopato! ;)

FransFr

2018-09-07, 16:34
TB303 napisał/a:

Ja Wam ludzie polecałbym mieć po prostu, jak ja, wyj***ne na to co sobie jacyś ludzie robią i jak żyją. Normalne to wszystko czy nie, koło ch*ja mi to lata co robią ze swoim życiem. Dopóki nie wpie**alają się swoimi butami w moje życie, to ja nie będę się wpie**alał butami w ich.



Podam pokrętny powód że jednak ma znaczenie. Dajmy to na przykładzie twoich popie**olnych rówieśników. Przyjmijmy dla zobrazowania że masz połówkę i dwie koleżanki które są homo i w dodatku feministkami, ale wszyscy jesteście prawnie zobowiązani do odprowadzania składek na emeryturę. Zakładając że masz trochę szarych komórek to robicie sobie rodzinkę 2+3, a twoje rówieśniczki jako że są wyzwolone, homo i wogóle samowystarczalne utrzymują wolny związek.
Zastaje was emerytura, wasza cała czwórka jako że odprowadzała przez czas równe składki dostanie po równo od państwa. Problem tylko polega na tym że pula emerytalna do podziału będzie albo niższa bo wypracowana w sumie przez trzy osoby ( z korzyścią dla twoich dzieci), lub też będzie taka jak zaprognozowali x lat wstecz z niekorzyścią dla twoich dzieci (procentowy udział składek emerytalnych dzieci będzie wyższy niż twojej i twoich rówieśników).

To jest bardzo naciągany przykład, ale na tyle elastyczny że w miejsce homoseksualistek możesz wstawić kogokolwiek kto będzie miał wyj***ne na długofalowe skutki dla takiej formy "umowy społecznej", ale gdy pada kwestia przywilei emerytalnych to są pierwsi aby bronić swoich praw. Bo hipokryzja jest również formą wariactwa.

Tassadar

2018-09-07, 17:31
I miał uczony rację

serenity

2018-09-07, 17:40
Pomylił się o co najmniej 121 lat!

wpr

2018-09-07, 20:31
Fiat 126p: mały, ale WARJAT.

ifheowna

2018-09-10, 18:07
sorry ale co to jest "normalność" ?