18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cmentarzysko maszyn - Czarnobyl

Kakutniaczek • 2012-08-20, 19:00
W pobliżu Czarnobyla znajduje się miejsce, gdzie składowane są maszyny, które zostały wykorzystane podczas awarii reaktora 26 kwietnia 1986. Cały ten złom został napromieniowany, miejsce to można zobaczyć na mapie.

Co widzę coś na temat Czarnobyla ciary aż mam - tak wiem jestem :samoboj:



Wiadomo gdzie reszta :-)

:roll:

Johnnie

2012-08-20, 22:44
Złowroga Pralka ! napisał/a:




tak że jak byś sobie przyczepił kawałek napromieniowanej blachy na plecy to po 2 tygodniach by ci jebły plecy . Proste.



Prędzej od ciężaru niż od "napromieniowania". "Napromieniowana" blacha nie "produkuje" przecież innych fal niż przed "napromieniowaniem" (promieniowanie termiczne).

Bo dlaczego miała by produkować jakieś inne promieniowanie? Przecież wybicie elektronów (czy inne efekkty związane z pochłanianiem promieniowania no chyba, że wychwyt neutronów, ale w tym wypadku jakoś tego nie widzę) nie powoduje rozpadu promieniotwórczego. Na pewno nie w żelazie itp.


Jedynym wytłumaczeniem może być to co napisałem wcześniej. Skażenie pierwiastkami radioaktywnymi czyli jak napisał kolega wcześniej o pyle radioaktywnym.

Lisuuu

2012-08-20, 22:52
az mi sie resident evil przypomnial :)

Kaszczor97

2012-08-20, 22:54
Bethesda Softworks powinni zrobić jakieś RPG na podstawie czarnobyla :P

Prometheus_Coprophagus

2012-08-20, 23:06
Ile razy widzę na zdjęciu zardzewiały (albo i nie) egzemplarz ЗиЛ 151, 157 albo 164, tyle razy osiągam długotrwałą, bolesną erekcję oraz fantazje seksualne dotyczące odrestaurowania takiego (nawet bez silnika, coby tylko stał w ogródku i ładnie wyglądał - niestety nie mam nawet ogródka).

Zasłużone piwo leci.

lemon43

2012-08-21, 00:28
wedzio napisał/a:



złomiarze już wyruszyli...



Wycieczki w celach "kolekcjonerskich" to jest to!

Clematis

2012-08-21, 00:31
"Wiadomo gdzie reszta"

Jasne że wiadomo, na wyposażeniu naszego wojska.

killerZeWsi

2012-08-21, 02:57
A może ma ktoś zdjęcia słynnego "Czerwonego lasu" i więcej danych o nim?

Aaa, no i znam złomowisko (czy raczej skład, w zasadzie wiatę i otwartą łąkę) z BWP, czołgiem, kilkoma starami, amfibiami i armatą na granicy Warszawy i Legionowa, jakby to kogoś interesowało :) sporo złomu tam jest, ciekawe, do kogo należy.

maxvolumePL

2012-08-21, 07:52
killerZeWsi napisał/a:

A może ma ktoś zdjęcia słynnego "Czerwonego lasu" i więcej danych o nim?

Aaa, no i znam złomowisko (czy raczej skład, w zasadzie wiatę i otwartą łąkę) z BWP, czołgiem, kilkoma starami, amfibiami i armatą na granicy Warszawy i Legionowa, jakby to kogoś interesowało :) sporo złomu tam jest, ciekawe, do kogo należy.



Dawaj namiar ;)

clinton

2012-08-21, 12:39
@thewhitestar

jeden jedyny który skojarzył to ze stalkerem, ze autorzy symbolicznie bo symbolicznie ale wspomnieli to miejsce w grze. godziny swietnej zabawy, czasem kasztan w majtach (szczególnie w wersji ol_22). kocham prypec :) urodziłem sie w 86 i jak czarny pan pozwoli to pojade tam wkrótce.. ;]

grunge

2012-08-21, 15:38
w MW2 tez był ten teren. a nie polecam tam iść, wokół wszystko napromieniowane, czołgi i reszta pewnie też, pojedziesz, wrócisz i zdechniesz. na ch*j..

ale widze tam mase BTR i AC-130 w sumie.. :DDD

Johnnie

2012-08-21, 17:06
Dajcie sobie spokój już z tym "napromieniowane" bo to nie jest szkodliwe... Jak wy zostaniecie napromieniowani to co innego. Jednak do tego potrzebny jest materiał promieniotwórczy a nie blacha, która została napromieniowana...

MrokoxD

2012-08-21, 22:03
@grunge gdzie ty k***a widzisz AC-130?

kubasz

2012-08-26, 22:56
dystansr19 napisał/a:

normalnie jak w DayZ, tylko zombi brakuje ;)



Niezły Crash zone, niebo dla graczy :D
A ASG jakie by tam można zorganizować, hu hu hu!
:snajper2: