18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cmentarz samochodów w Niemczech

WhyMe? • 2012-03-18, 15:47


Jak dla mnie szok. Dodaję komentarz z jutub ;-)
Cytat:

Rzadko coś komentuje na YT, ale tym razem aż serce mnie zabolało.

Ja się pytam czy to jest ten sam kraj co przegrał dwie wojny światowe, który płacił potężne kontrybucje;/

Niejedna polska rodzina ucieszyłaby się z któregokolwiek z tych samochodów, a oni wyrzucają je na złom.

Je...c szwabów;/ czemu Polska po wojnie nie trafiła do zachodniej strefy wpływów, być może teraz takie widoki były by u nas i to my bylibyśmy "salonem samochodowym" dla wschodu.

płakać się chce :(


kamillo16

2012-03-18, 23:05
Dla mnie po proszę tego okularnika ;p

makasa20

2012-03-18, 23:08
A wy swoje, kurde ludzie nie ogarniacie że w niemczech szroty są razem z autami do sprzedania?
Byłem w niemczech kiedyś własnie na takim czymś. Często auto-szroty + komisy. I niektóre nie nadają się do jazdy juz wyjechane w ch*j silniki popadały a niektóre całkiem OK.
To propaganda niemiecka znów robi swoje. Wsadzają takie filmy żeby polaków w oczy kuło !

sadyk

2012-03-18, 23:09
Polska nie trafiła do zachodniej strefy wpływów bo nasi "sojusznicy" sprzedali nas w Jałcie za cenę pokoju.

ddobry10

2012-03-18, 23:25
" Dobry niemiec to martwy niemiec "

bravoteampolska

2012-03-18, 23:47
Wiecie czemu u nas tak nie ma , bo duża część Polaków jest zbyt głupia aby walczyć o swoje o dobra dla siebie i rodaków , wiekszości wystarcza nalewka i ogórek na zagrychę , a resztę mają w dupie .

tigerqaz

2012-03-19, 00:26
no to polacy... łopaty w dłoń i wykopywać a niech się niemcy śmieją że nas na nowe nie stać a oni po 5 latach złomują a my po 5 latach w końcu zdejmujemy folię z siedzeń

al...........10

2012-03-19, 01:30
Nabs napisał/a:

Kredyt hipoteczny znajoma wzięła jakieś 8 lat temu (75 tysięcy, płaciła w złotówkach), niedawno zadzwoniła do swojego banku z pytaniem ile jej tego kredytu zostało, bo myślała że będzie mogła zmienić mieszkanie na większe, i zgodnie z wyliczeniami (8x12x500zł=48k zł) myślała że została jej końcówka i będzie mogła wziąć kredyt konsolidacyjny, więc dzwoni i się pyta. Załamała się trochę po tym jak się dowiedziała. Do spłacenia zostało jej ponad 100 tysięcy. Co daje nam w rezultacie około 150 tysięcy łącznie, z 75 tysięcy. Co daje oprocentowanie w wysokości 100%.


Ot, polskie myślenie. "Wezmę sobie kredyt" - poszła, wzięła. Z warunkami się nie zapoznała, bo po co, a teraz zdziwiona. Jak ktoś jest głupi, to niech tonie w długach do końca życia.

Jackyll

2012-03-19, 09:28
Tam cmentarz dla samochodów, a u nas zmartwychwstają :) .

Stachu Wichura

2012-03-19, 12:26
Nas stać na dziadostwo a potem narzekanie. Ludziska - jesteśmy szrotem Europy. Śmieją się z nas. Nie wierzycie? Wyjedźcie tym swoim Golfem 3ką gdzieś dalej niż do teściowej na wieś to zobaczycie jak ludzie żyją i czym jeżdżą.
Tam astry, golfy i bemki idą pod prasę aż miło. Nikt nie ma skrupułów.
Jest jedno ale - ludzi stać na nowe, bezpieczne samochody.
U nas druciarnia i szrot jest na topie.
Tylko po co zaraz wypisywać głupoty o super 10-15 letnich furkach?
Czas się zatrzymał?

Phallucifer

2012-03-19, 16:17
haslo Polska Chrystusem Narodow zaczyna nabierac aktualnego wydzwieku...

robal007

2012-03-19, 16:25
Cytat:

Rzadko coś komentuje na YT, ale tym razem aż serce mnie zabolało.

Ja się pytam czy to jest ten sam kraj co przegrał dwie wojny światowe, który płacił potężne kontrybucje;/

Niejedna polska rodzina ucieszyłaby się z któregokolwiek z tych samochodów, a oni wyrzucają je na złom.

Je...c szwabów;/ czemu Polska po wojnie nie trafiła do zachodniej strefy wpływów, być może teraz takie widoki były by u nas i to my bylibyśmy "salonem samochodowym" dla wschodu.

płakać się chce



bla bla bla Niemcy to bogaty kraj jak wszyscy wiemy tylko to bogactwo nie wzięło się ani z ich ciężkiej pracy ani z tego jakoby mieli oni wybitnych polityków którzy doprowadzili do cudu gospodarczego.
Gdyby Polska mogła skorzystać z pomocy odbudowy po II wojnie światowej (plan Marshalla) tak jak Niemcy to zrobili dzisiaj też moglibyśmy sobie na to pozwolić.
A ze względu na to że zdziadziały sk***iel wujek Stalij zabronił nam jej przyjąć mamy co mamy a Niemcy to Niemcy.

surgicaltechno

2012-03-19, 22:05
taa k***a j***ć szwabów a na wakacje to pojedziesz na szparagi .

Gienek2

2012-03-21, 14:02
moim zdaniem warto zauważyć, że gdyby 2 wojna światowa, nie była zaplanowana i nie mam na myśli samych Niemiec i ich obywateli to dzisiaj Niemcy prawdopodobnie nie radziłyby sobie tak świetnie? wg mnie zostały wykorzystane, podjudzone do podboju świata z gwarantem niekończących się pieniędzy na to i owo.... bo przecież porażka niesie ze sobą konsekwencje...

mareczekzip

2012-03-28, 23:33
Beznickowiec napisał/a:

co to za piosenka w ostatnich sekundach filmiku?

Michael Andrews feat. Gary Jules - Mad World

dawo88

2012-04-09, 12:02
Kolego niemcy przegrywajac wojne wygrali o wiele wiecej