18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćma w uchu...

Ra...........PL • 2013-04-07, 05:42
Skarżycie się czasami na ostry ból ucha? Myślicie, że to tylko zwykła infekcja? Prawda może być dalece bardziej okrutna

Lekarze próbowali usunąć nocnego motyla przy użyciu wody, ale bezskutecznie. Dopiero zastosowanie narzędzia chirurgicznego przyniosło efekty. Co ciekawe, kiedy wyciągnięto owada, ten wciąż żył. :ok***a:

wojtasek666

2013-04-07, 14:47
Kumpel tego doświadczył. Wił się k***a z bólu. Do najbliższego szpitala z odziałem Laryngologi mieliśmy 100 km. Tam mu sprawę załatwili w 5 minut. Na koniec lekarz nam powiedział że następnym razem jak coś wlezie do ucha to nie zalewać ucha wodą tylko OLEJEM (może być Kujawski z pierwszego tłoczenia) wtedy to kurestwo się udusi i nie będzie się ruszało w uchu. Bo to ruch tego kurestwa sprawia zajebisty ból. Więc drodzy sadole - OLEJ KUJAWSKI WLEJ DO UCHA TO ĆMA JUZ NIE POr*cha ...

orzol1990

2013-04-07, 15:27
Mi kiedyś się komar wpie**olił do ucha i nie mógł wylecieć bo po tym jak mnie użarł, urósł bąbel odgradzając drogę do wyjścia... na szczęście nie wleciał głęboko ale jak wsadziłem patyczek żeby go zaj***ć to wyleciało z niego tyle krwi że myślałem że mi coś uszkodził - ch*jowe przeżycie.

pemb

2013-04-07, 15:31
Autor chyba ćmy nigdy na oczy nie widział. To mi wygląda na świerszcza domowego, ale pewności nie mam.

rusofil

2013-04-07, 16:05
Gdzie tam k***a ćma jest? Co za niedouczony gimbus to tłumaczył?

ponuryzniwiarz napisał/a:

Doświadczyłem tego na własnej skórze,siedząć sobie kiedyś wieczorem na ganku poczułem nagle że coś wpadło mi do ucha.Włożyłem palec i nic nie wyczułem.Nagle to coś zaczęło mi brnąć w głąb ucha i trzepotać skrzydełkami.Uczucie jest nie do opisania,czujecie jak wibruje wam mózg.Dosłownie trzęsie jak wibracja w telefonie.Nie czujecie tego w uchu tylko w środku głowy.Pierwsze co to pomyślałem,utopie dziada.Złapałem za czajnik i lałem wodę do ucha.Dość ze nie pomogło to jeszcze zaczęło chyba pływać bo poczułem jak przebiera tymi swoimi skrzydełkami jak śrubą z łodzi motorowej.Myslałem że oszaleje.Nie pozostało mi nic innego jak jechać na pogotowie.Wsiadłem w samochód i dalej do szpitala.Za...... przez las jak Hołek na odcinku specjalnym.Na pogotowiu Pan doktor zerknął do ucha po czym stwierdził że ......nic nie widzi,a mnie wibracja w uchu się zablokowała na stałe.Musiałem się położyć i nalali mi jakiegoś specyfiku do ucha.Po chwili lekarz stwierdził że coś ma ale to chyba....kawałek owada.Czarne myśli w głowie że będą wyciągać teraz po kawałku ale nagle lekarz oznajmił że jest cały.Było to takie ok centymetrowej długości zielone,małe k.... jakie spotykamy latem latające dookoła źródeł światła.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQW_Om7xqowOg3WiLnOEtxslhs8-2mSF2AgRWOkxxwu0kTUBN58



Masz spację: " ", bo chyba ci się klawiatura jebie.

chujciwcycki

2013-04-07, 16:44
świerszcz albo tzw. szczypawica

Zygzaq

2013-04-07, 16:58
MI się takie coś zdarzyło jak byłem na rybach z dziadkiem. Ból jak nie wiem co, myślałem że mi łeb rozsadzi, na szczęście po jakiś 15 minutach kombinacji i lania wody udało mi się to wypłukać, ale łeb pół dnia bolał a ucho chyba z tydzień.

danieltrcd

2013-04-07, 17:01
Ja pie**ole jakie to kurestwo duze

tigerqaz

2013-04-07, 19:03
Tak sobie pomyślałem że to na bank będzie czarny...
i się nie pomyliłem :D

grot

2013-04-07, 19:39
Kiedyś tak się stało znajomej podczas snu i od tego czasu mam moskitierę w oknie.

AutoPlecak

2013-04-07, 21:18
Teraz tylko włożyć słuchawkę i basem k***ie na fulla przypie**olić :D

ti...........ax

2013-04-07, 21:33
Pokahontaz napisał/a:

ale to musi być pie**olona ulga, tak jakby się wysrać po tygodniu :D


Dokładnie, aż se poszłem uszy umyc

kacza75

2013-04-07, 23:11
Bo uszy sie myje a nie wietrzy :anegdotka: :krejzi:

marna

2013-04-08, 12:04
Antoś napisał/a:

murzyn i wszystko jasne



bo ja wiem, chyba nie do końca jasne ;)