18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cliff Burton

Szoqn • 2012-09-28, 00:39
A, bo rocznica śmierci Cliffa i nic nie było. Administracja pewnie spuści do klopa ;)
Gwoli ścisłości, Cliff Burton, basista, członek Metallici. Miał 24 lata i już za życia uznawany był za najlepszego gitarzystę basowego.

Scena z komiksu Metallici:


Burton i jego morderca


Tatuaż Burtona:


On w całej okazałości:


A to, jak grał:



A dla sadystów: Cliff zginął w wypadku samochodowym, bus zespołu zjechał z drogi i przekoziołkował, Cliffa wyrzuciło poza pojazd, a następnie przygniotło. Członkowie zespołu podnieśli pojazd by wydostać Burtona, ale chwilę potem nie wytrzymali ciężaru i znowu opuścili go na niego. Zmarł na miejscu w wyniku zmiażdżenia klatki piersiowej. Warto dodać, że podczas wypadku spał na miejscu Kirka Hammeta, które wygrał z nim w karty. Kiedy Cliff grał Metallica była Metallicą [pomijając świetny Black Album i kilka wyrywkowych kawałków]. Jeśli przyjąć założenie, że przygniotła go stal, można powiedzieć, że żył dla metalu i zginął od metalu. \m/

mjrZenada

2012-09-28, 10:24
Bóg nie istnieje. Jakby istniał to by wam gimbaziątka mózgi pozapiekał za te teksty o Metallice.

A może w dzieciństwie zlizywaliście śmietanę z kolana?

szerszen188

2012-09-28, 10:36
Każdego kto nie potrafi obiektywnie przyznać ile Metallica wniosła do muzyki (choć nie musi lubić tej muzyki, czy ich muzyki) mam ochotę obiektywnie strzelić w ryj.

q-bert

2012-09-28, 11:20
Za Metallicę zawsze piwo!

arcyfelix

2012-09-28, 11:22
davemet napisał/a:

Gwoli ścisłości Cliff zamienił się na łóżka z Jamesem. Piwko za legendę metalu:)



Gwoli ścisłości nie pie**ol, bo w artykule jest poprawnie, z Kirkiem.

Warto dodać, że był bardzo dobrze wykształcony muzycznie i sami muzyci Metallici mówili, że bardzo dużo nauczyli sie od niego.

Komentarze typu brudas są śmiesznie i pokazują, że Polacy (większość) nie są gotowi na kulturę tej muzyki oraz są idiotami zapatrzonymi w swoje radyjko w samochodzikach i zazdroszczą sukcesu innym. Amen.

PS. Czekam, aż ktoś wypowie się w stylu : "AVEEEEE SATAN"...
Ludzie jesteście śmieszni i jednocześnie żałośni.

mr.knowhow

2012-09-28, 11:41
AVEEE SATAN

James i Duncyk musieli sie przeprowadzic zeby grac z Cliffem!

po...........yy

2012-09-28, 12:16
a masz jakies szczególy na temat tego tatuaża, bo to obramowanie czarne mnie zastanawia ;d bo raczej powinnien byc otoczony konturem, albo lekkim cieniowaniem.

Miki6830

2012-09-28, 13:05
Cytat:

a masz jakies szczególy na temat tego tatuaża, bo to obramowanie czarne mnie zastanawia


Logo Misfits

pi73rmaster

2012-09-28, 13:33
Metallici? To jakiś włoski zespół? k***a, nauczcie się naszego języka, proszę.
Cytat:

Każdego kto nie potrafi obiektywnie przyznać ile Metallica wniosła do muzyki (choć nie musi lubić tej muzyki, czy ich muzyki) mam ochotę obiektywnie strzelić w ryj.


Metallica w zasadzie to nic nie wniosła do metalu. Thrash grali w zasadzie na 1 płycie, która i tak była zainsipirowana Venomem. Po prostu grali najbardziej przyswajalny dla przeciętnego odbiorcy metal i zostali ochrzczeni ''odrodzicielami metalu''(choć metal cały czas miał się dobrze, co niektórzy narzekali na nadmiar glamu). Polecam posiedzieć trochę dłużej w tej muzyce i wyjść poza Metallikę, która jakaś mega nie była, nim się będziesz wypowiadał.



Cytat:

Gwoli ścisłości nie pie**ol, bo w artykule jest poprawnie, z Kirkiem.

Warto dodać, że był bardzo dobrze wykształcony muzycznie i sami muzyci Metallici mówili, że bardzo dużo nauczyli sie od niego.

Komentarze typu brudas są śmiesznie i pokazują, że Polacy (większość) nie są gotowi na kulturę tej muzyki oraz są idiotami zapatrzonymi w swoje radyjko w samochodzikach i zazdroszczą sukcesu innym. Amen.

PS. Czekam, aż ktoś wypowie się w stylu : "AVEEEEE SATAN"...
Ludzie jesteście śmieszni i jednocześnie żałośni.


Co za gimb. To, że słuchasz metalu od niecałego roku nie zmusza cię do tego, by robić siarę wszystkim odbiorcom tej muzyki taką ch*jową gadką.

Polska jest w czołówce światowej jeśli chodzi o ciężką muzykę i mogę Cię zapewnić, że każdy facet po 40 słucha rocka(chyba, że jest p*zdą), więc tu też coś ci nie wyszło.

EdmundKemper

2012-09-28, 14:15
A ja słucham rapu, ale szacunek dla gościa i dla całej tego typu muzyki. Ot taki dziwny jestem, wiem ;)

master2711

2012-09-28, 15:44
Mogę zapytać czemu wszyscy piszą "Metalici" "w Metalici" etc.? A to to nie Metallica jest czasem?

sorra18

2012-09-28, 16:33
"...nie wytrzymali ciężaru..." Bo to byl heavy metal.

MorbidGod

2012-09-28, 17:05
Uwaga brudasy zaczynają się wykłócać kto jest prawdziwym fanem! Uwielbiam takie przechwałki, dawać więcej!

zielak300

2012-09-28, 19:23
Ciekawe ile razy w tygodniu brał prysznic.

babycow

2012-09-28, 20:30
gosciu wyglada na 40latka, a mial 20 pare... japie**ole.. ale zniszczony, na 100% cos cpal