18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Clarkson o rudych

Sliski • 2013-08-19, 21:52
Oglądając TopGear natknąłem się na taką oto zapowiedź rudzielca, jak widać nie jesteśmy pionierami w gnębieniu tego wynaturzenia.

Dla zainteresowanych dodam że jest to sezon 15 a odcinek 3.


BrunerOvned

2013-08-19, 22:36
Rozumiem popularność Top Gear... ale gdybym był aktorem znanym na całym świecie, pojechałbym po Clarksonie równie dobrze. Ciekawe, jak podstarzały tatusiek z prostatą przyjąłby równie porządny epitet...
Inna sprawa, że bycie rudym w przypadku facetów działa na -10 do samozajebistości (nie to, co w przypadku szczupłych, wycyckowanych lasek...)

Spinaczy informuję, że mam w dupie wszelakie opinie :)

Darkstep

2013-08-19, 23:31
@up

pie**oli mnie to co masz w dupie, rudzielcu. :krejzi:

Snaku

2013-08-19, 23:43
zwyczajny brytyjski humor

JH...........DS

2013-08-19, 23:58
BrunerOvned napisał/a:

Rozumiem popularność Top Gear... ale gdybym był aktorem znanym na całym świecie, pojechałbym po Clarksonie równie dobrze. Ciekawe, jak podstarzały tatusiek z prostatą przyjąłby równie porządny epitet...
Inna sprawa, że bycie rudym w przypadku facetów działa na -10 do samozajebistości (nie to, co w przypadku szczupłych, wycyckowanych lasek...)

Spinaczy informuję, że mam w dupie wszelakie opinie :)



jakbyś dostał tyle kasy co te 'gwiazdy' za występ w tym programie dałbyś się gównem obsmarować ;)

mikibn

2013-08-20, 00:01
Pierwsze pytanie w tym wywiadzie:
- Jak to jest być rudym?
- Powiedział gość z łoniakami na głowie.

Rudy nie był mu dłużny.

Fa...........um

2013-08-20, 09:35
BrunerOvned napisał/a:

Rozumiem popularność Top Gear... ale gdybym był aktorem znanym na całym świecie, pojechałbym po Clarksonie równie dobrze. Ciekawe, jak podstarzały tatusiek z prostatą przyjąłby równie porządny epitet...
Inna sprawa, że bycie rudym w przypadku facetów działa na -10 do samozajebistości (nie to, co w przypadku szczupłych, wycyckowanych lasek...)

Spinaczy informuję, że mam w dupie wszelakie opinie :)



A Ty k***a nie masz prostaty? :shock:

mr_9mm

2013-08-20, 09:53
I tak ten aktor ma lepiej, pomimo tego że jest rudy. A to dlatego, że nie urodził się jako polak. ;-)

Nietzsche

2013-08-20, 10:13
mr_9mm napisał/a:

I tak ten aktor ma lepiej, pomimo tego że jest rudy. A to dlatego, że nie urodził się jako polak. ;-)


lub arabsko-żydowski cygan :mrgreen:

Klaksonowi za zapowiedź piwko i


zet1

2013-08-20, 11:23
Jezu jak tego mozna sluchac z lektorem?!?

dj_deez

2013-08-20, 11:27
Darkstep napisał/a:

@up

pie**oli mnie to co masz w dupie, rudzielcu. :krejzi:




eNeRgOo

2013-08-20, 12:11
Poprawa napisał/a:

(...)jak widać nie jesteśmy pionierami w gnębieniu tego wynaturzenia.



Znowu ktoś, kto opuszczał lekcje biologii w szkole.
:homer: