18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciupaszką prosto w łeb...

Halman • 2022-10-21, 15:59

znienacka weszło jak w masło...

info

Seligos

2022-10-23, 20:54
Jakis nowy tik tok czy inny czelendż ?

KremufkowyPotwor

2022-10-24, 16:07
OldMann napisał/a:

TULSA, Okla - Tulsa Police aresztowała mężczyznę oskarżonego o uderzenie innego mężczyzny w głowę siekierą.
Oficerowie powiedzieli, że stało się to w mieszkaniu w pobliżu 12 i Houston w poniedziałek wieczorem.
Funkcjonariusze powiedzieli, że Israel Trejo był w mieszkaniu, aby kupić siekierę, a 22-letnia ofiara, James "Jimmy" Patterson siedział na kanapie jedząc.
Policja aresztowała Trejo za napaść z niebezpieczną bronią.
"Nasza ofiara w żaden sposób nie zrobiła z siebie ofiary, wiesz, ani nie postawiła się - po prostu jadła obiad. Bardzo dziwaczny straszny incydent", powiedział oficer Danny Bean, Departament Policji w Tulsie, oficer informacji publicznej.
Funkcjonariusze powiedzieli, że Trejo był wewnątrz mieszkania, aby kupić siekierę.
"Trzyma siekierę, patrzy na nią, bada ją przez kilka minut" - powiedział Bean.
Policja powiedziała, że Trejo wymachiwał siekierą, gdy trafiła ona Pattersona w głowę. Obaj mężczyźni nawet nie rozmawiali.
"Nigdy nie powiedział nawet słowa do naszej ofiary. Siedzi i je, a on bierze tę siekierę i w pełni wymach*jąc nią uderza naszą ofiarę prosto w czubek głowy i zakopuje siekierę w jej głowie" - powiedział Bean.
Funkcjonariusze powiedzieli, że Trejo uciekł, ale później został złapany w pobliżu 6. i Peorii.
"Byliśmy w stanie złapać go tak szybko, jak mogliśmy i zapewnić naszej ofierze pomoc medyczną tak szybko, jak mogliśmy również", powiedział Bean.
Policja powiedziała, że Patterson został krytycznie ranny i nie oczekuje się, że przeżyje.
"Coś takiego jest tragiczne. Wiesz, że jest to trudne dla rodziny, aby poradzić sobie z tym. Jest to trudne dla rodziny i przyjaciół, aby poradzić sobie z", powiedział Bean.
News On 6 rozmawiał z sąsiadem poza kamerą, który powiedział, że Patterson jest miłym młodym człowiekiem, który patrzył na swoją przyszłość.
Jeśli Patterson nie przeżyje, zarzut zostanie podniesiony.



Co to za brednie, daj link do oryginału a nie wklejasz google translator z którego nic się nie można dowiedzieć

~prophetess

2022-10-24, 17:15
KremufkowyPotwor napisał/a:

Co to za brednie, daj link do oryginału a nie wklejasz google translator z którego nic się nie można dowiedzieć



Gościu, link masz k***a w głównym poście. Tekst z translatora zapewne dla osób z angielskim na poziomie ameby :roll:

AdamBrown

2022-10-28, 01:20
Wygląda jakby się gość wkurzył, że ten go zignorował, i mu zasadził ciupaszkę, w łeb.

Andrzejas

2022-11-02, 05:50
No i co?
Jakoś pomimo toczącego się dochodzenia nikt nie widzi tam problemu, żeby pokazać ryj mordercy i podać jego dane osobowe.
A tutaj?... Już nie pamiętam pod którym to tematem dyskutowałem i z kim, ale ktoś starał się mi usilnie wyjaśnić, że ochrona prywatności i danych sprawcy jest wysoce wskazana, bo coś tam coś tam [jakieś, k***a, pierdoły mi na łeb kładli].
Zupełnie nie rozumiem tego europejskiego podejścia. Gęba każdego mordercy powinna wisieć na widoku publicznym i to powszechnie, żeby jak największa liczba osób wiedziała, że to morderca! Sąd nie musi orzekać, że białe jest białe, a czarne jest czarne, do cholery!

orzech1991

2022-12-14, 00:54
mialem napisać że już się bałem że w pieska, ale czytając komentarze.... szkoda że sam sobie nie przyj***ł.