18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężki żywot sądowego papugi...

Halman • 2023-06-27, 09:04

z łokietka od swojego klienta...

PabloSkills

2023-06-27, 09:18
Miało być jedno dożywocie... A są trzy.

SkoPio1

2023-06-27, 09:29
"z łokietka od swojego klienta.."

Raczej: z łoookieeetkaaa ooood....

Ten gość się zdziwi w więzieniu, gdy zechce zastosować tę piorunującą kombinację w starciu z innym bandytą.
Chyba, że na oddziale geriatrycznym - tam to może... tfu! Taaaaam toooo moooożeeeee sięęęęęęę uuuuudaaaaaać.

KoniecZartow

2023-06-27, 09:47
Tyranozaur zaznaczający swoją dominację.

kubol

2023-06-27, 09:49
Najwidoczniej zasluzyl

kris1978

2023-06-27, 10:09
Po ogłoszeniu wyroku, wypłacił mu wynagrodzenie

dOpieca

2023-06-27, 11:01
SkoPio1 napisał/a:

"z łokietka od swojego klienta.."
Raczej: z łoookieeetkaaa ooood....
Ten gość się zdziwi w więzieniu, gdy zechce zastosować tę piorunującą kombinację w starciu z innym bandytą.
Chyba, że na oddziale geriatrycznym - tam to może... tfu! Taaaaam toooo moooożeeeee sięęęęęęę uuuuudaaaaaać.



Czytam i dalej nie mam pojecia o co ci chodzi. Ze taki mizerny ten lokiec bo skłuty był ? czy masz nasrane w glowie po same uszy.

Insaner

2023-06-27, 11:27
Ogólnie trzeba mieć coś nie tak z głową aby chcieć być prokuratorem czy adwokatem. Z góry ma się przypisaną rolę, klienta trzeba albo oskarżać, albo bronić - niezależnie od tego czy jest ewidentnie winny czy niewinny.

danielusx25

2023-06-27, 14:08
przeciez go tylko musło ale taki cwaniaczek że uda ze stracił przytomność i bedzie starał sie o odszkodowanie

encoder178

2023-06-27, 15:06
jeżeli ma najgorszy wyrok to i tak już nic mu nie zrobią :D

royal86

2023-06-27, 15:54
Insaner napisał/a:

Ogólnie trzeba mieć coś nie tak z głową aby chcieć być prokuratorem czy adwokatem. Z góry ma się przypisaną rolę, klienta trzeba albo oskarżać, albo bronić - niezależnie od tego czy jest ewidentnie winny czy niewinny.



"Prawo nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością"- tego dowiaduje się student prawa na pierwszym roku studiów :)

silwerbalk

2023-06-27, 16:20
Ty k***o przez ciebie dostałem 25 lat .... I mu jebną

Policeman

2023-06-27, 16:28
Insaner napisał/a:

Ogólnie trzeba mieć coś nie tak z głową aby chcieć być prokuratorem czy adwokatem. Z góry ma się przypisaną rolę, klienta trzeba albo oskarżać, albo bronić - niezależnie od tego czy jest ewidentnie winny czy niewinny.



Faktycznie bierzesz minimum 5 czy 6k za każdą sprawę i pewnie myślisz sobie teraz, a ile j***nia się! Ani trochę, do rozprawy przygotowujesz się na dzień przed, a nie śledzisz nic co się dzieje, jak są nowe ustalenia to mówisz, że prosisz o przełożenie rozprawy na czas zapoznania się z nowymi materiałami, rozprawa przeniesiona na za miesiąc czy dwa, czasem i pół roku. Klient jeśli nie siedzi w areszcie to tylko się wk***ia, a tak naprawdę masz 5 innych spraw albo i 6, wszystkie tak samo masz w dupie, sąd ma to w dupie, prokurator ma to w dupie. Jedynie oskarżeni i ofiary się denerwują, ale kogo tam oni w machinie sprawiedliwości obchodzą. Oskarżony niewinnie? No ale w kilka dowiódł niewinności to o co halo? Ofiara nie czuje, żeby spotkało ją nawet mikro zadośćuczynienie? Zawsze może się odwołać i od nowa przechodzić przez to piekło.

Co trzeba mnie nie po kolei? A żeby siedzieć cały dzień i nie wiem przybijać na kasę czy sprzedawać oszukańcze towary i usługi to nie trzeba mieć?

htr83

2023-06-27, 17:56
pewnie się nie spisał