18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężke życie!!! Ciężkie życie!!!

konował • 2012-07-14, 16:36

Lepsze od dupstepu :lol:

Kondra

2012-07-15, 12:57
Ah te spiny wyznawców hip-hopu, nigdy się nie nudzą :mrgreen:

wyrwiszmat88 napisał/a:



k***a ,skąd się biorą tacy znawcy ,przed krytyką wypadałoby choć minimalnie zapoznać się z tematem a nie powielać pie**olenie sfrustrowanych ludzi. Nie różnisz się niczym w tym stękaniu od technodresa który non stop jebie na metal i rock .



Nie trzeba być wybitnym znawcą tematu, żeby zauważyć, że 90% kawałków hip-hop'owych można podsumować właśnie tekstem "ciężkie życie" :roll: Przykro mi synek, to się sprzedaje, tego dzieciaki z blokowisk chcą słuchać - otwórz oczy, to jest biznes.

Dynner

2012-07-15, 16:15
Kondra napisał/a:

Nie trzeba być wybitnym znawcą tematu, żeby zauważyć, że 90% kawałków hip-hop'owych można podsumować właśnie tekstem "ciężkie życie" :roll: Przykro mi synek, to się sprzedaje, tego dzieciaki z blokowisk chcą słuchać - otwórz oczy, to jest biznes.

\

Życie gimbusów takie ciężkie

xXDoggXx

2012-07-15, 16:48
Może gdybyś kondra był "Wybitnym znawcą hip-hopu" to byś tak nie farmazonił ale skoro nie jesteś to dalej tkwij w tych swoich marnych stereotypach i idz posłuchaj bibera, przecież on tak ładnie śpiewa jakie to życie jest piękne i słodkie

Kondra

2012-07-15, 19:52
xXDoggXx napisał/a:

Może gdybyś kondra był "Wybitnym znawcą hip-hopu" to byś tak nie farmazonił ale skoro nie jesteś to dalej tkwij w tych swoich marnych stereotypach i idz posłuchaj bibera, przecież on tak ładnie śpiewa jakie to życie jest piękne i słodkie



I tylko tyle jesteś w stanie mi napisać? Rozumiem, ciężkie masz w końcu życie ;)

sauerps

2012-07-15, 22:53
xgregor napisał/a:

sens całego współczesnego hip hopu

Zgodzę się że to sens hip-hopu.. ale nie współczesnego;] radzę nadgonić zaległości w płytach z HH bo chyba jesteś lekko opóźniony w temacie

Vinewood

2012-07-17, 12:29
Cytat:

Zgodzę się że to sens hip-hopu.. ale nie współczesnego;] radzę nadgonić zaległości w płytach z HH bo chyba jesteś lekko opóźniony w temacie


Po co kupować przekleństwa?