18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężka przeprawa

darex99 • 2020-08-11, 22:56
trzyma w napięciu.

Wyprzedzając komentarze w stylu:

-wypie**alaj, co to za gówno, jesteś poj***ny..i temu podobne, przygotowałem już tutaj ciętą ripostę :
- Chyba Ty!

:idzwch*j: :lodowka:

Dziękuję za uwagę. Dobranoc.



marcino_zly

2020-08-12, 00:28
Materiał zajebisty.
Zadna mina go nie tknęła.

Oby więcej takich Chomików.
Piwo.
Jakbym mógł to i dwa.

wioletkak

2020-08-12, 00:37
Dla mnie spoko. Ktoś się napracowal

Sniper6

2020-08-12, 01:17
Jesteś poj***ny :D


Wyjcio

2020-08-12, 01:30
Cezar87 napisał/a:

Urozmaicona wersja krecidelka dla chomikow Trzeba to opatentowac A co do znecania sie tak nim ? pewnie tak wiele osob pomysli Chomik jeszcze nie raz by wskoczyl w ten tor przeszkod dla rozrywki zamiast siedziec zamknietym w klatce.



Taka dawka bodzcow dla niego to skarb

kk1987

2020-08-12, 01:53
How dare you?! Biedny chomik ;(

Pedofilek

2020-08-12, 02:51
Co za pie**olony sadysta tak męczyć chomika ch*j mu w dupę

SebaDB

2020-08-12, 05:05
Każdy chciałby mieć mądrego pupila, moja kobieta kupiła sobie królika (samiczkę) żeby zrekompensować sobie to że ja nie chce mieć bachora . Nie dość ze jest tak pusty jak ona , to jeszcze w nocy gwałci mi nogę w nocy. Nie lubię zwierzaków w domu bo to niehigieniczne , jej się wydaje ze nienawidzę zwierząt , w tym tygodniu pokaże jej jak je kocham i uwolnię tego pedryla w lesie xD

intermag

2020-08-12, 05:13
Sie smiejcje, ale k***a kibicowałem chomikowi

parolpl

2020-08-12, 08:20
O, i takie chomiki powinny nakręcać serwery tutaj, a nie jakieś zapuszczone śpaślaki.

saikomiki

2020-08-12, 08:35
To tak ćwiczą te chomiki co napędzają serwery sadistica?

Noside

2020-08-12, 08:55
A można prosić dalszą część? Końcówka jest za wcześnie ucięta.
Ile chomików pochłonęła ta maszyna?

luja27 napisał/a:

A ty tak serio masz konto na sadolu i dajesz takie komentarze?



No tak, bo sadol to jest do pisania gimbusiarskich odzywek, żeby się popisać jak bardzo umiesz się bez powodu napinać do ludzi spermiarzu.

8broda8

2020-08-12, 11:51
"
Wyprzedzając komentarze w stylu:

-wypie**alaj, co to za gówno, jesteś poj***ny..i temu podobne, przygotowałem już tutaj ciętą ripostę :
- Chyba Ty! "


Mój komentarz brzmi: r*chasz swoją kobietę

dantee

2020-08-12, 16:50
ten chomik jest bardziej inteligentny niż 95 % murzynów

dfc77

2020-08-12, 17:45
SebaDB napisał/a:

Każdy chciałby mieć mądrego pupila, moja kobieta kupiła sobie królika (samiczkę) żeby zrekompensować sobie to że ja nie chce mieć bachora . Nie dość ze jest tak pusty jak ona , to jeszcze w nocy gwałci mi nogę w nocy. Nie lubię zwierzaków w domu bo to niehigieniczne , jej się wydaje ze nienawidzę zwierząt , w tym tygodniu pokaże jej jak je kocham i uwolnię tego pedryla w lesie xD



Będę tym zmieszanym zjebem. Powód ten sam - zero kaszojadow. Ma dwa downy miniaturki. Jedna się pojawiła podczas delegacji. Ot tak, bo mojej się nudziło i marzyło. ch*j, lepiej tak niż zapełnianie bazy wirusów ("oko szefa" i tak czuwa). Drugi osioł to po to żeby obsruska miała kompana. Co do gwałcenia to kastracja i spokój. Co do ich debilizmu - mam dwa, każde inny charakter ale jakbym nie chciał Ci przymaslic to takie nie do konca debile. Są pedalskie i dla ciot - już się nie wstydzę. Niestety zżyłem się z nimi i opiekę nad nimi traktuję jak ten kafar co pije herbatkę z dziewczynką przy użyciu różowej zastawy ze Smyka...

:oops:

Pedryla to jebnij w łeb żeby się nie męczył (inaczej i tak zima go zabije) lub w wersji sadistic powoli skoruj w hd. Przy bebeszeniu slowmotion. I od siebie dodam, że nigdy tak maślanej wątroby nie jadłem jak od tych uszoli.

;-)