18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężka przeprawa

~Nei • 2017-02-13, 18:02
Niby taka mała łódeczka a 30 osób zmieściła. Wyłowiono już 8 ciał :dead: 4 osoby są zaginione.



Cytat:

At least eight bodies were fished out from the Indus river by the divers of Pakistan Navy Saturday morning after a boatferrying 30 people-all devotees of a saint, capsized overnight in northwest Pakistan.

The incident occurred 10 kilometers away from Dokri area in Larkana district on Friday night when a boat crammed with 30 odd passengers and some motorcycles-beyond its capacity, set sail from a traditional festival of Muhbann Pir, on the left bank of the rive


rebejojo

2017-02-14, 19:28
Nie wierze, że tylu się utopiło. Ja w to po prostu k***a nie wierze. Jak mi następnym razm ktoś powie, że wszyscy jesteśm tacy sami to mu strzelę w pysk za obrazę.

siwybis

2017-02-14, 21:23
Może i biali nie umieją skakać ale czarni nie umieją pływać :)

ellsworth

2017-02-14, 21:43
igorektgk napisał/a:

Kolejny dowód na to że nie wszystkie rasy ludzkie są równie inteligentne.


To teraz spójrz na poniższy obrazek. Masz coś jeszcze do dodania?

SpijaczWymiotów

2017-02-15, 04:11
igorektgk napisał/a:

Kolejny dowód na to że nie wszystkie rasy ludzkie są równie inteligentne.


Dokładnie bo na przykład jak w Afryce piramidy budowali to polaczki chatki z drewna klepali na gile z nosa. Śmiem twierdzić, że nawet to umieliśmy. Zresztą jak będziesz w 2 max 3 gimnazjum zrozumiesz na czym polega rozwój ras i jak się odbywa teraz wyłącz komputer bo zaśpisz do szkoły i uwagę do dzienniczka ostaniesz.

igorektgk

2017-02-15, 19:12
@Up.Musisz jeszcze poćwiczyć umiejętnośc trolowania.

SpijaczWymiotów

2017-02-18, 04:50
igorektgk napisał/a:

@Up.Musisz jeszcze poćwiczyć umiejętnośc trolowania.


Znasz definicje słowa "trolowanie"? Chyba nie bardzo co? śmieszy mnie pie**olenie o "inteligencji" narodów, który lepszy, mądrzejszy patrząc na pryzmat teraźniejszości a co niektórzy zapominają o przeszłości. Taka Afryka..jak by budowaliśmy chatki z drewna i mieliśmy problem z cięciem tego materiału to Egipcjanie potrafili ciąć bloki marmuru i transportować te bloki niekiedy o masie 40 ton na setki kilometrów.
Zresztą co tu będę pisał skoro zabolała dupa. Uważał byś bardziej na lekcji historii klasa GIMNAZJUM to wiedział byś oraz osoba, której opowiedziałem dlaczego są kraje, które potrafią w danej jednostce czasu więcej od innych krajów (sekwencja czasowa) jednak po twoim wyczerpującym komentarzu wątpię abyś posiadał taką wiedzę a wiedz, że z zawodówkowiczami nie rozmawiam na takie tematy z uwagi na brak elementarnej wiedzy (tak jak w przypadku twojego komentarza o osobika, którego próbujesz bronisz).