18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężka impreza pand

ehbeng • 2012-08-01, 13:51
Tak to jest jak panda za mocno napie**oli się eukaliptusem :-)

kipax

2012-08-02, 21:23
ehbeng napisał/a:

Tak to jest jak panda za mocno napie**oli się eukaliptusem :-)


mattheo

2012-08-02, 21:39
mam wyj***ne na pandy ;] niech wpie**alaja co chca, niech robia co chca.... WYj***nE. Pozdrawiam

radzik.

2012-08-02, 23:22
chcę mieć pandę

Nadir1

2012-08-02, 23:44
k***a, nie wiem czy to wina systemu edukacji w szkołach, czy chęć zabłyśnięcia wiedzą tutaj, ale ludzie, powiedzcie mi - co to za różnica czym żywi się panda a czym koala? Zapewniam Was, że jeśli nie chcecie pracować jako obsługa w zoo (no chyba że macie takie ambicje) albo brać udział w teleturnieju typu 1 z 10 (którego czuję że bardzo mało osób stąd go ogląda, bo i tak nie wiedzą o co chodzi) to jest to wiedza zbędna.
Jeśli ta wiedza przydałaby się Wam w rozmowie z kumplami na browarze lub chociażby laską, to naprawdę musielibyście chyba pracować w zoo jeśli nie macie innych tematów.
Co do filmiku - panda po prostu była na coś chora (może faktycznie problemy z błędnikiem, ale na pewno nie spowodowane substancją o wzorze sumarycznym C2H5OH - już lepiej to zapamiętajcie bo może być na testach gimnazjalnych + rada dla gimnazjalistów - cyferki w tym wzorze zapisuje się w dolnym indeksie. :) ).
A, i zapewniam że na żadnej maturze, nigdy nie padło i nie padnie pytanie dotyczące tematu filmu. Może gdzieś na świecie, na jakimś kierunku studiów wymagana jest taka wiedza, ale, jak to mówi mój profesor od matematyki: "Nie warto zaśmiecać sobie głowy informacjami które są nieprzydatne". Uważam że ma rację.
Pozdrawiam wszystkich "NIE-PSEUDO-NAUKOWCÓW", że sobie takiego neologizmu użyję. :)

Anonim91

2012-08-03, 01:20
Te Pandy to tak samo pie**olnięte jak Ci wszyscy Azjaci.

TrooperBR

2012-08-03, 02:11
widzicie, tak samo jak człowiek

darwinizm to prawda

Dalione

2012-08-03, 10:47
Poniósł go melanż

qrczaksmp

2012-08-03, 19:37
i jak to ma nie wyginąć...

dymion

2012-08-04, 22:49
radzik. napisał/a:

chcę mieć pandę


Pandy tylko z wyglądu są miłe, tak naprawdę to sk***ysyny.

K-...........an

2012-08-05, 09:09
@Nadir1 w takim razie Tobie wystarczy tylko znajomość środków do czyszczenia talerzy i garnków, wzór sumaryczny wody., granica temperatury wody, w której się nie poparzysz, oraz angielski w stopniu retarded. Powodzenia na zmywaku...