18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówka przez wodę.

Matt • 2022-07-31, 12:11
Semi truck siejacy rozpie**ol.


Jacek86s

2022-07-31, 15:00
Maras0803 napisał/a:

Wystarczy żeby jechał wolniej, ale skąd taka ameba jak ty może o tym wiedzieć.



Taa. I może k***a jeszcze niech przepuszcza pieszych. Ty chyba jesteś pedalarzem-terrorystą co się pruje na drodze.

masiur

2022-07-31, 15:04
Mariusza napisał/a:

Przepraszam za spam, szukam pomocy gdzie tylko mogę...Wierzę w Boga i ludzi dobrej woli.... Moja siostra Sandra cierpi na rzadką chorobę immunologiczną, przetoczenia flebogammy co miesiąc, po śmierci Taty zostaliśmy sami z chorą Mamą, wyjechałem do niemiec, przerwałem studia psychologiczne, żeby pomóc rodzinie. proszę wesprzyj jak możesz: pl/z/ratujsandre Zweryfikowana autentyczność zbiórki.



Sandra pokazuje cycuszki za hajs?

przewodnik_elektryczny

2022-07-31, 15:19
Mariusza napisał/a:

Przepraszam za spam, szukam pomocy gdzie tylko mogę...Wierzę w Boga i ludzi dobrej woli.... Moja siostra Sandra cierpi na rzadką chorobę immunologiczną, przetoczenia flebogammy co miesiąc, po śmierci Taty zostaliśmy sami z chorą Mamą, wyjechałem do niemiec, przerwałem studia psychologiczne, żeby pomóc rodzinie. proszę wesprzyj jak możesz: pl/z/ratujsandre Zweryfikowana autentyczność zbiórki.



Boga nie ma , gdyby był toby pomógł swojemu sługusowi. Nikogo nie obchodzi że w niego wierzysz, jeśli już to jest twój problem. Idź do przedstawicieli boga na ziemi, na pewno ci pomogą , przecież mają obowiązek pomagać i służyć ludziom

Maras0803

2022-07-31, 19:37
Jacek86s napisał/a:

Taa. I może k***a jeszcze niech przepuszcza pieszych. Ty chyba jesteś pedalarzem-terrorystą co się pruje na drodze.



Ja pie**ole, nie wierzę, że potrafisz oddychać i pisać jednocześnie. Ty nie chyba a na pewno jesteś niedoj***ny, skoro nie potrafisz zrozumieć dlaczego jedzie za szybko.

KrwawyEric

2022-07-31, 20:27
I to jest to! Jeszcze by im mógł po wiadrze szczurów wrzucać do każdego domku :D

Jacek86s

2022-07-31, 20:29
Maras0803 napisał/a:

Ja pie**ole, nie wierzę, że potrafisz oddychać i pisać jednocześnie. Ty nie chyba a na pewno jesteś niedoj***ny, skoro nie potrafisz zrozumieć dlaczego jedzie za szybko.



Przecież on jedzie jakimś kolosem a nie k***a oplem Corsą. Więc chyba normalne że będą fale. Tym bardziej że ch*j wie co leżą za przeszkody pod nim.

7wporzondku

2022-08-01, 09:08
Patrz synku tam kiedyś wszędzie były szyby

Anal_Intruder_69

2022-08-02, 10:11
Dawno tak się nie uśmiałem :-D
Szkoda, że nie można dać dwóch piw.