18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówką 2 istnienia zabrane ku wrotom abrachama

fantastico • 2017-07-29, 23:16
Wypadek zrobiony dwóm motocyklistom kończy się ich przejechaniem.

Samochód ciężarowy – pojazd samochodowy przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu ładunków. Określenie to obejmuje również samochód ciężarowo-osobowy, przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu ładunków i osób w liczbie od 4 do 9 (łącznie z kierowcą)[1].

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 27 września 2003 r. w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach, w załączniku nr 4 Klasyfikacja pojazdów - Tabela nr 1 – Rodzaje i podrodzaje pojazdów - przypisuje samochody ciężarowe do kategorii homologacyjnej N1, N2, N3.

Pojazdy kategorii N to pojazdy przeznaczone głównie do przewozu ładunków, dzieli się je na 3 podkategorie:

Kategoria N1: Pojazdy kategorii N o masie maksymalnej nieprzekraczającej 3,5 tony.
Kategoria N2: Pojazdy kategorii N o masie maksymalnej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton.
Kategoria N3: Pojazdy kategorii N o masie maksymalnej przekraczającej 12 ton.


cherry_1990

2017-07-30, 00:30
Gdy czytam tytuły wstawek tego użytkownika czuje się totalnie dziwnie i nietypowo :D

tarcer123

2017-07-30, 08:25
Sami sobie winni. Na ch*j było pchać się przed samochód ciężarowy w martwą strefę.

t1ger_delta

2017-07-30, 18:08
Ten, tego... Sadol bawi i óczy!

mazin

2017-07-30, 18:33
A kto to był Abracham?

juki

2017-07-31, 15:30
Na ch*j pchali sie przed przod? Przeciez to normalne, ze ich nie zauwazy

fantastico

2017-07-31, 15:58
mazin napisał/a:

A kto to był Abracham?



Abraham (hebr. Abraham אַבְרָהָם, akad. A-bi-ra-mu[1], arab. Ibrahim ابرَاهِيم „kochający ojca") – pierwotnie zwany Abramem, pierwszy z hebrajskich patriarchów. Żył ok. II tys. p.n.e. Zgodnie z przekazami biblijnymi Abraham był ojcem narodu żydowskiego. Z woli Boga Jahwe wyruszył z Mezopotamii do Palestyny.

A, że był ponoć chamem to Abracham.

Luksus40percent

2017-08-03, 07:46
abraham k***a! Ja wiem że Ty te posty masowo ale k***a z błędami kłują w oczy jeszcze bardziej!!! Ogarnij beret!!!