18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarna złodziejka zastrzelona przez policjanta

Jesse.Pinkman • 2023-09-02, 12:33
Według źródła 21-letnia Ta'Kiya Young chwilę wcześniej ukradła ze sklepu parę butelek alkoholu. Link do całości.

Info:
spoiler

Garnki_za_zeta

2023-09-02, 23:02
Mimo wszystko, no k***a. Od razu zastrzelić? Złodziej alkoholu podpisuje na siebie wyrok śmierci? Hamburgerów nie uczą strzelać w opony? Chyba nie rozwinęła jakiejś zawrotnej prędkości, co nie? Tak wiem, małpa to do odstrzału. Tylko zastanawiam się, czy jednak w świetle ichnich przepisów po prostu nie przesadzili. Ucieczka ucieczką, ale przez cały czas mieli szansę dorwać ją bez ubijania.

polakwrocek

2023-09-02, 23:24
Garnki_za_zeta napisał/a:

Mimo wszystko, no k***a. Od razu zastrzelić? ....



Taranowanie policjanta samochodem... tak... strzelać.
Lepiej zabić agresywnego kierowcę niż pozwolić mu uciekać i potencjalnie spowodować wypadek na drodze zabijając lub raniąc niewinnych.
W ten sposób pościg został zakończony zanim się zaczął.
...
ALE...
strzał w opony też pewnie szybko zniechęcił ją przed ucieczką.

spike2222

2023-09-02, 23:41



Garnki_za_zeta napisał/a:

Mimo wszystko, no k***a. Od razu zastrzelić? Złodziej alkoholu podpisuje na siebie wyrok śmierci? Hamburgerów nie uczą strzelać w opony? Chyba nie rozwinęła jakiejś zawrotnej prędkości, co nie? Tak wiem, małpa to do odstrzału. Tylko zastanawiam się, czy jednak w świetle ichnich przepisów po prostu nie przesadzili. Ucieczka ucieczką, ale przez cały czas mieli szansę dorwać ją bez ubijania.



Nie uczą strzelać w opony - a wiesz dlaczego? bo aby przyniosło to efekt, musiałbyś miec kaliber typu magnum. Czasem nawet kilka strzałó w opone ze zwykłego mistoletu nie unieruchomi samochodu, Za dużo GTA (sry, tam się strzełało w bak i było duże booooooom, co też jest ściemą.)

LubięWdupę

2023-09-02, 23:49
spike2222 napisał/a:

Nie uczą strzelać w opony - a wiesz dlaczego? bo aby przyniosło to efekt, musiałbyś miec kaliber typu magnum. Czasem nawet kilka strzałó w opone ze zwykłego mistoletu nie unieruchomi samochodu, Za dużo GTA (sry, tam się strzełało w bak i było duże booooooom, co też jest ściemą.)



Szybciej strzały w chłodnice unieruchomią pojazd na krótszym dystansie niż w opony pomijając już ryzyko rykoszetu

Janko

2023-09-03, 01:31
j***ć te k***y żeby za bułkę zabić ch*j tym palą w te tłuste sraki

PutinToSmiec

2023-09-03, 03:34
Te psy w usa to są jednak poj***ne :mrgreen:

Con4terPro96

2023-09-03, 09:10
Janko napisał/a:

j***ć te k***y żeby za bułkę zabić ch*j tym palą w te tłuste sraki



nie za bułkę czy alkohol a próbe potrącenia policjanta czyt. narażenie go na utratę zdrowia i życia a w tym USA mają trochę inną granice tolerancji kiedy strzelać niż u nas :D

JohnyByrd

2023-09-03, 11:49
Double kill! Jeden pocisk dwa murzyny więcej. Order dla tego policjanta.

PrawdziwyTataKM16

2023-09-03, 21:22
A ja się pytam gdzie słynne " ukradła kilka butelek alkoholu ale już nie żyje"?