18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cięta riposta Andrzeja Gołoty

Spajk • 2013-01-08, 00:30
Andrzej odpowiada dziennikarzowi na pytanie : "Jak skomentuje Pan słowa Dariusza Michalczewskiego dla, którego ta walka nie ma sensu i nie będzie miała wiele wspólnego z dużym sportem"






Wyciąłem fragment z wywiadu trwającego ponad 9 minut z dzisiejszej konferencji.

damianwro

2013-01-08, 02:11
czy ktoś mógłby przetłumaczyć z tego niemieckiego?

Matuch90

2013-01-08, 02:27
Bila napisał/a:

@Matuch90-jak twierdzisz że Michalczewski obijał ogórków,to ch*j wiesz,przynajmniej z ringu nigdy nie sp***alał z podkulonym ogonem.Ciekawe kto sp***olił do us i a jak pobił pod remizą leszcza,więc skończ pie**olić.Gdyby od Kwaśniewskiego rozgrzeszenia nie dostał,to dalej by tam siedział.

Andrzejowi nie ma się co dziwić,trochę kasy trzeba jeszcze zarobić.



Goń się leszczu. k***a znawca się znalazł, będzie mi o boksie tłumaczył i sądził ile się znam, a ile nie. Zęby na tym temacie zjadłem ! A przed kim miał Darek uciekać ? Jak mu promotorzy na tacy podawali, takich co sami się przewracali. A jak się przewrócić nie chcieli, to wały takie szły, że głowa mała. Uzupełnij wiedzę. Boksersko Michalczewski jest nikim, przy Gołocie. Żadna jego walka nie przeszła do historii. Pompował rekord, bo chciał pobić osiągnięcie Marciano, a i tak ch*j mu z tego wyszło. Całe życie migał się od walki z Royem Jonsem. Po za niemcami i polską jest i był no name. P.s. i co tłuku się ma żelazny list Gołoty do jego kariery ?

P(r)OLAND

2013-01-08, 03:26
Andrzej wymiata.
Jednak nie badzmy stronniczy.
Gdyby Michalczewski nie wyjechal do Niemiec, to dzis bysmy nawet o nim nie slyszeli.

D-Rose

2013-01-08, 08:30
To dla niego sie siedziało do 2-3 w nocy zeby zobaczyć walke. Chocby jednorundową hehe.

A nie dla jakis adamków michalczewskich, szpilek czy innych wyrobów bokserskopodobnych.

To Andrzej był czescią tego wielkiego bosku(z Tysonem, Lewisem czy Holyfieldem na czele).

To Andrzej walczył z najwiekszymi tej dyscypliny, i jednymi z najwiekszych w historii.

To Andrew jako pierwszy Polak pokonał Mistrza Swiata w najbardziej elitarnej kategorii czyli wadze ciezkiej(tak wygrał a to, ze sedziowie go wydymali to jest inna sprawa)

Gdyby boks sie tak nie stoczył jak sie stoczył to zaden inny polak nie walczyłby o tytuł pas MŚ. To, ze jakis Adamek czy o zgrozo Wach lub Sosnowski walcza o tytuł pokazuje jak sie sk***iła ta waga.
Kiedys za czasów Gołoty, zeby dostac szanse na walke o pas MŚ trzeba bylo naprawde sie nameczyć i naprawde zasłuzyć bedac jednoczesnie wybitnym bokserem. A teraz? Śmiech. Kto to jest k***a Wach? Kim jest k***a Sosnowski? w latach 90 czyli w latach gdzie waga ciezka przezywała rozkwit, była czymś wyjatkowym i aż sie czekało na kolejna gale z Chicago, Madison Square Garden czy Atlantic City oni robiliby za sparingpartnerów a nie za pretendentów do Mistrzostwa Swiata.

Andrew Gołota - Ostatnia nadzieja białych!


Szacunek dla Ciebie na zawsze Mistrzu! :)

pawel-jwe

2013-01-08, 09:00
k***a Andzej co ty gada...
PS I tak Go lubię, na Jego miejscu też bym ciągnął z tych "walk" ile jeszcze można

konował

2013-01-08, 09:19
To jest jeden z tych sportowców który został wyprany z szacunku przez media. Za młodu jak mu dobrze szło to prawie każdy go chwalił i by mu obciągnął gdyby Gołota wyraził taką potrzebę. Po prawie pewnej ustawionej walce z Tysonem niestety legenda stała się pośmiewiskiem. Szkoda chłopa.

Alonso

2013-01-08, 10:04
Andrzej ma u mnie piwo za to, że użył prawidłowej formy "rozumieją" zamiast popularnej "rozumią"

Czajol3

2013-01-08, 10:04
Mistrz - krótko i na temat

anonymousm

2013-01-08, 14:34
Debilna odzywka. Niech zabroni braciom Kliczno wypowiadać się o boksie, bo oni też stacjonują w Niemczech.

Mellon.

2013-01-08, 14:41
@anonymousm - a co mają jakieś ruskie do Polaków? weź wyjdź k***a.


PS. Mógłby mi dokładnie ktoś zacytować co odpowiedział Andrew, bo nie do końca zrozumiałem jego słowa :P ?

Spajk

2013-01-08, 15:17
anonymousm napisał/a:

Debilna odzywka. Niech zabroni braciom Kliczno wypowiadać się o boksie, bo oni też stacjonują w Niemczech.



Debilny to jest twój komentarz. Kliczko nie walczą jako niemcy, a daruś całą karierę prawie spędził jako niemiec.

Bila

2013-01-08, 15:19
Matuch90 napisał/a:



P.s. i co tłuku się ma żelazny list Gołoty do jego kariery ?





Czytaj ze zrozumieniem,i nie spinaj się tak bo ci zwieracz puści.

Rottensparrow

2013-01-08, 16:07
heloł aj em endrju golara, profeszynal fajter

p5g

2013-01-08, 17:56
W kółko tylko "psychika i możliwości" a żaden ze znawców boksu nie wspomniał słowem o człowieku który naprawdę zniszczył Andrzeja - Donie Kingu
Co do samej walki to wiadomo, że kwintesencją boksu ona nie będzie, ale skoro mają ochotę się poboksować to czemu nie? nikt was nie zmusza do oglądania. To troche tak, jakby zabronić Bekhamowi grać w piłkę. Całe życie to robili, czują się na siłach, chęci są, zdrowie pozwala... droga wolna. Robią to dla siebie, bo sami też doskonale zdają sobie sprawę, że najlepsze lata mają już za sobą. Chętnie obejrzę i będę ściskał kciuki za Andrzeja, bo powinien się pożegnać z boksem z godnością.

kajas2

2013-01-08, 19:19
Szkoda, że boks jest tak wyniszczającym sportem. Zwróćcie uwagę, młody człowiek, a ledwo co już się wysławia.

Sport to zdrowie :P