18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cierpliwość, jak zawsze, ma swoje granice.

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-14, 03:07
Plask i spokój :mrgreen:


35i

2020-12-14, 15:54
satariel napisał/a:

Od razu widać, że jakiś ch*jowy amerykański program, zgrane na j***nego tik-toka i jakieś leszcze z napisem agent. Masz rację, to musi być prawda, a ty jesteś super inteligentny. Nic dziwnego, że ludzie dają się zrobić na wnuczka, telezakupy mango, trudne sprawy i co im się wciśnie, jak tacy ludzie chodzą po ziemi.
Minuta szukania i od razu znalazłem aktorzynę:



Jedno pytanie. Gdzie napisałem, że to prawda? Po prostu ustosunkowałem się do dygania palcem, którego nie cierpię na równi z poklepywaniem po plecach. Musisz mieć smutne i nudne życie, wynajdując sobie problemy, tam gdzie ich nie ma.

sa...........el

2020-12-16, 13:02
35i napisał/a:

Jedno pytanie. Gdzie napisałem, że to prawda? Po prostu ustosunkowałem się do dygania palcem, którego nie cierpię na równi z poklepywaniem po plecach. Musisz mieć smutne i nudne życie, wynajdując sobie problemy, tam gdzie ich nie ma.



zacytuję twoją wypowiedź: "I tak za późno. Powinien wyłapać zaraz po dygnięciu palcem."
Z pewnością nie wskazuje, że się wkręciłeś jak leming. Jak ma mu wcześniej wyj***ć, skoro to jest reżyserka? Osoba, która by to wiedziała, nie traciłaby czasu na taki komentarz do wyreżyserowanego kina akcji dla zjebów z IQ 80.
Ilość piw pod tym gównem i komentarze twojego typu utwierdzają mnie tylko, że ludzie to debile i można ich zmanipulować jak się chce.
W takim razie ja powiem tak:
panie, masz pan rację, nie przypie**alam się do twojej głupoty.
A teraz uwierz w moje słowa i szuraj kapciami.

wigan77

2020-12-17, 05:45
wyglada jak jakis telewizyjny fejk rodem z trudnych spraw