18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Justynka99

2020-12-22, 19:44
Rebeliant napisał/a:

LOL, jaka ty jesteś durna w ch*j. Nie miej dzieci lepiej, a jak masz to może weź je oddaj do okna życia, bo wychowasz debili.
Gdyby za lewicą głosowała inteligencja, to by komuniści nie mordowali inteligencji, nie zbudowali Nowej Huty w Krakowie aby zmienić proporcje głupich do mądrych, nie kupowali by głosów dobrobytem UE, 500+ czy podwyżkami dla nauczycieli czy górników.
Na czym bazujesz swoje informacje, tępa dzido? Na propagandzie nazywającej PiS prawicą? PiS to lewica, w ch*j lepsza od tej jawnej, bo odkupiła im ich elektorat jeszcze większym rozdawnictwem, sprawiedliwością społeczną (okradaniem pracowitych i mądrych na rzecz nierobów i głupków). Lewica spod znaku PZPR-SDRP-SLD-Lewica jest tak nieudolna, że pie**olony PiS ich rozpie**olił na ich własnym podwórku.
I tak na koniec napiszę, że tylko ludzie światli potrafią zrozumieć, żeby nie głosować na socjalistów, czyli na lewicę. Na socjalistów głosują tylko tępaki, niepotrafiący zrozumieć podstaw ekonomii, socjologii i antropologii i czy to będzie socjalizm w wykonaniu PZPR, SDRP, SLD, Lewica, ZSL, PSL, PC, AWS, PiS, UP, UW, PO, .Nowoczesna - nie ma to znaczenia, na socjalizm głosują nieroby i głupki, bo to im lewica obiecuje poprawę losu za nic nierobienie, prawica oferuje (nie obiecuje) poprawę losu wszystkim, którzy chcą pracować i się uczyć przez likwidację i obniżanie podatków oraz zmniejszanie aparatu państwowego, a to jeszcze w Polsce nie miało miejsca, nigdy w czasach nowożytnych, od 1918 socjaliści, tylko i wyłącznie.
.


Jesteś idealnym przykładem tej śmiesznie niskiej inteligencji. Na fakty niezgodne z Twoim światopoglądem reagujesz agresją. A im większa agresja i zacietrzewienie tym większy mam z Ciebie ubaw. W badaniu nie ma znaczenia, czy PiS, czy nie PiS. W badaniu podział był po prostu na osoby o poglądach prawicowych i osoby o poglądach lewicowych.

Rebeliant

2020-12-22, 19:52
Justynka99 napisał/a:

Jesteś idealnym przykładem tej śmiesznie niskiej inteligencji. Na fakty niezgodne z Twoim światopoglądem reagujesz agresją. A im większa agresja i zacietrzewienie tym większy mam z Ciebie ubaw. W badaniu nie ma znaczenia, czy PiS, czy nie PiS. W badaniu podział był po prostu na osoby o poglądach prawicowych i osoby o poglądach lewicowych.



Tak, a kryterium określające czym jest prawica, był światopogląd na sprawy nieistotne, a nie na podatki i gospodarkę, czyż nie?

Justynka99

2020-12-22, 20:17
Rebeliant napisał/a:

Tak, a kryterium określające czym jest prawica, był światopogląd na sprawy nieistotne, a nie na podatki i gospodarkę, czyż nie?



Tylko w Polsce dzieli się na lewicę i prawicę pod kątem społecznym. Na świecie przyjęły się 2 osie - poglądy gospodarcze dzielą się na prawicę i lewicę, a poglądy społeczne na autorytaryzm i libertarianizm. Ja na przykład społecznie jestem zdecydowanie bliżej libertarianizmu, a gospodarczo po prawej. Więc owszem - też jestem w tej grupie według badania mniej inteligentnej. Wygoogluj sobie "political compass" - może dowiesz się czegoś nowego, zamiast wszędzie widzieć komunistów.

zwierzak30

2020-12-22, 20:22
Rebeliant napisał/a:

Tak, a kryterium określające czym jest prawica, był światopogląd na sprawy nieistotne, a nie na podatki i gospodarkę, czyż nie?



Rebeliant,masz ode mnie. Smacznego.



Wuwues

2020-12-22, 20:32
Ooo znalazłeś
starego na śmietniku

zwierzak30

2020-12-22, 23:06
Justynka99 napisał/a:

Tylko w Polsce dzieli się na lewicę i prawicę pod kątem społecznym. Na świecie przyjęły się 2 osie - poglądy gospodarcze dzielą się na prawicę i lewicę, a poglądy społeczne na autorytaryzm i libertarianizm. Ja na przykład społecznie jestem zdecydowanie bliżej libertarianizmu, a gospodarczo po prawej. Więc owszem - też jestem w tej grupie według badania mniej inteligentnej. Wygoogluj sobie "political compass" - może dowiesz się czegoś nowego, zamiast wszędzie widzieć komunistów.



I to jest właśnie Całe Lewactwo.
Troszkę Tu,troszkę Tam, A tak to ja za bardzo nie wiem. Pomondżę się trochę.A tak W ogóle to wypie**alać.

Tak rozpasanego socjalu jak u nas to k***a nie widziałem nigdzie,gdzie przytrafiło mi się mieszkać.
Jak w uk chcesz dostać zasiłek dla bezrobotnych,dostajesz tygodniowo około 60 funa. Pod warunkiem że dostarczysz 10 pieczątek odmownych bądź potwierdzonych mail-i od firm. Rodzinne dostaniesz,ba jakiekolwiek benefit żeby dostać.Jedna osoba dorosła w rodzinie musi pracować choćby na pół etatu. Czyli u nich to 16 godzin tygodniowo. Nie odprowadzasz taxu do skarbówki,dla państwa nie istniejesz jako obywatel.

Choć są tacy co radzą sobie całkiem nieźle.
Benefits Street,Birmingham UK.
Na sto domów,z całej społeczności pracuje 5 procent.

:mrgreen:

Byłem tam jako gość u kumpla z pracy.Jego rodzina mieszka tam od 3 pokoleń. Mówią na nich - Ważniacy :-D
Bo tylko babcia u nich nie pracuje.
Film nie oddaje ducha okolicy.
To jest j***ne ZOO.

Kostor

2020-12-23, 00:13
Justynka99 napisał/a:

Jesteś idealnym przykładem tej śmiesznie niskiej inteligencji. Na fakty niezgodne z Twoim światopoglądem reagujesz agresją. A im większa agresja i zacietrzewienie tym większy mam z Ciebie ubaw. W badaniu nie ma znaczenia, czy PiS, czy nie PiS. W badaniu podział był po prostu na osoby o poglądach prawicowych i osoby o poglądach lewicowych.



Przeciez lewicowcy to debile a ty to tutaj udowadniasz. Nie pogrozaj sie i po prostu zdechnij bezdzietnie

notak

2020-12-23, 21:40
swampman napisał/a:

bardziej z prawicy.
pewnie z fideszu sie urwal albo nawet z tego co czytalem z zeznan uczestnikow to moglby byc w szeregach jasnie nam panujacych



lubisz onanizować się pod własnymi wypocinami,
dodam, że jestem psychiatrą i zbieram wnioski od uszkodzonych płodów

PierógZmięsem

2020-12-23, 23:49
zwierzak30 napisał/a:

Potencjalny poseł na sejm z ramienia Lewicy i KO.



A to nie z konfy czy innego konserwatywnego bagna? W domku przykladny tatuś, a na wojazach parówki w odbycie i spieprzanie po rynnach.

TrzyDwaJeden

2020-12-29, 01:05
zwierzak30 napisał/a:

Potencjalny poseł na sejm z ramienia Lewicy i KO.



Nie kozacz tylko zabierz swojego starego do domu zanim więcej siary narobi.