18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekły azot w komorze próżniowej

maksymilian45 • 2014-06-26, 16:19
Oto co się dzieje z azotem w komorze próżniowej:

pablo264

2014-06-26, 21:01
CO TO k***A JEST ?! Wypie**alać mi z tym proszę. Jak chce się uczyć chemii czy fizyki to sobie książkę czytam albo oglądam programy naukowe a jak wchodzę na Sadistic to oczekuje mordowanych ciapaków i murzynów.

NessTV

2014-06-26, 21:08
Mam takie cos na codzien, gdzie sa martwe plody?

Varyz

2014-06-26, 21:18
@DanJ93 &@pablo264


k***a - zamknąć mordy. Wasz wkład w sadola jest zerowy, to się nie odzywać. Wrzućcie swoje materiały to zdobędziecie jakieś prawo głosu, bo póki co to wy sami rozpie**alacie portal kretyńskimi komentarzami. Można się od biedy doj***ć, że to bardziej pasuje do "dokumentu" ale kij. Materiał zacny i dla autora piwo, dla was pomyje.

maksymilian45

2014-06-26, 21:41
pablo264 napisał/a:

CO TO k***A JEST ?! Wypie**alać mi z tym proszę. Jak chce się uczyć chemii czy fizyki to sobie książkę czytam albo oglądam programy naukowe a jak wchodzę na Sadistic to oczekuje mordowanych ciapaków i murzynów.



Po twoim ubogim słownictwie i sposobie w jaki przekazujesz swoje myśli śmiem twierdzić że nie miałeś kontaktu z książką od dosyć dawna. Idę o zakład że kabla z telewizją podłączonego również nie masz. Kogo chcesz oszukać?

Oczekiwania masz niewygórowane.

Maro10

2014-06-26, 21:46
Jeśli ktoś mi powie że fizyka jest nudna i niepotrzebna to go tak go je**e że mu łeb z kołnierzykiem odpadnie.

nanab

2014-06-26, 21:56
Fejk, w prózni by się zmienił w gaz

Hannibal_PL

2014-06-26, 22:08
Fajne, śnieg z azotu :D ciekawe jak by się śnieżki zachowywały gdyby więcej go zgromadzić..

ketrba

2014-06-26, 22:22
Polecam stronkę amatroski portal naukowy. Niestety nie mogę dać linka bo za mało postów mam. Tam jest podobne doświadczenie. Nazwane Azot w kryształach.
Polecam stronkę jeśli kogoś zaciekawił ten temat.

Rysiek__z__Klanu

2014-06-26, 23:32
Dziwne. Skoro zmniejszają ciśnienie, to chyba powinno zacząć się gotować. Chyba czegoś nie rozumiem...

PS. Ciekły azot jest fajny, można wkładać rękę, robić "bomby" z plastikowych butelek 0,5l (jest pie**olnięcie ;) ), ale gdy wyleje się na spodnie, to jest PRZEj***nE. Kiedyś musiałem przed promotorem gacie zrzucać w tempie ekspresowym :D .

TheByQ

2014-06-27, 04:29
@santaxl Ty za to musisz być umysł ścisły jeszcze przed podstawówką, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i połącz kilka faktów.